atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kur jūs ceļat savu teoloģisko līmeni?
Mulders
Iesūtīts: 2007.07.02 15:03:39
Jautājums vairāk "autodidaktiem". Kā un kur jūs papildināt savu izpratni un zināšanas par jautājuiem, kas saistīti ar teoloģiju un ticības lietām vispār?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.24 10:00:47
Andis Atvars Tu atvaļinājumā neesi zaudējis savu kareivīgumu - apsveicu! Bet bija raksts arī no kāda mācītāja. Ja tu domā, ka pie katras publicētas domas, kas neatbilst vienīgi pareizajai partijas līnijai, jāatlaiž redaktors, tad padomā - vai tev labāk patika vecie padomju laiki? Tieši domu sadursmēs un apmaiņā izkristalizējas patiesība. To nevar panākt ar pavēlēm un aizliegumiem. Vēl jo vairāk, ka nevienam, pat visgudrākajam cilvēkam pasaulē, nav patiesības monopola.
Andis Atvars [81.198.177.13]
# Iesūtīts: 2007.07.24 12:44:42
Balss,es necīnos par padomju laikiem, bet par profesionalitāti. Svētdienas rītam tās nav- es pat nesaprotu kam tāda nožēlojama avīžele vajadzīga. Varēja jau publicēt M.Plātes rakstu, bet tad vajadzēja publicēt pareizajai partijas līnijai atbilstošu pretrakstu. Tāpat izpalika pirms Sinodes Satversmes un Īpašumu apsaimniekošanas projektu publicēšana...
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.24 16:58:06
Andi, tu par visu esi varen kritisks. Kritika pati par sevi nav slikta, ja tā ir lietišķa, nevis iznīcinoša un visu ar zemi nolīdzinoša. Šī nožēlojamā avīžele man un vēl daudziem liekas interesanta un vērtīga. Ja zini kādu redaktoru, kas to spētu veidot labāku, atsūti uz redakciju - viņiem vajagot jaunu darbinieku. Vai piesakies un pārņem pats - tad tik mums būs ko lasīt!
Kāpēc tu pats neuzrakstīji pretrakstu?! Tevis minēto dokumentu publicēšana, domāju izpalika divu iemeslu dēļ: 1) Mēs jau dzirdējām to Sinodē - Satversmes projekts vēl tika veidots un labots līdz pēdējam brīdim - pēdējā brīža ierosinājumu dēļ. 2) par Īpašumu apsaimniekošanu nezinu, bet domāju, ka tas ir tehnisks dokuments, kādus avīzē parasti nepublicē.
Andis Atvars [84.237.167.181]
# Iesūtīts: 2007.07.25 22:14:46
Balss, ar lielāko prieku pieņēmu piedāvājumu, tikai apzinos ka mani pie Svētdienas rīta veidošanas pat tuvumā nelaidīs- tā kā nav ko fantazēt.
Svētdienas rīts bija interesants deviņdesmito gadu pirmajā pusē, kaut arī ne visam varēja piekrist, bet šodien tas ir sauss un neinteresants. Un nedomāju, ka tā domā tikai es.
Nerakstīju, jo tāpat nepublicēs- esmu jau mēģinājis.
Kas attiecas uz nolīdzināšanu, tad dažreiz tiešām ir vieglāk ko būvēt no jauna nekā ko labot.
Nepiekritīšu- minētos projektus vajadzēja publicēt. Varbūt LELB arī vajadzētu atteikties no "81.panta"?
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.26 01:18:13
Andi, un käpec tad tevi nelaidiis? Neesi profesionalis? Iemaacisies! Ja sajuuti talantu un aicinajumu - uz priekshu! Paga, paga, tä täda mums latvieshiem tipiska chiiksteeshana - täpat jau nekas nesanäks, täapec nemaz nemeegjinaashu... Tikai pasuudzeeshos un nokritizeeshu... Bet to jau prot jebkursh futbola fans!
Balss
# Labojis Balss: 2007.07.26 08:15:28
Andis Atvars Nerakstīju, jo tāpat nepublicēs- esmu jau mēģinājis. Aha, manu pirmo rakstiņu nepublicēja, tad nu es nemūžam vairs nerakstīšu! Vai zini, cik rakstniekiem jāraksta, līdz kamēr viņus sāk publicēt? Avīzē tikt daudz vieglāk. Raksti otro un trešo - par lietu un interesanti! Redzēsi, ka publicēs! Protams, ja būs interesanti un tur nebūs lamāšanās vai personīgi uzbraucieni. Jeb ja tādi ir, tad interesanti un pieklājīgā formā. (Tas no pieredzes - esmu savā laikā avīzēm rakstījusi.)
Andis Atvars [84.237.167.181]
# Iesūtīts: 2007.07.27 00:44:22
Balss! Vai izskatos pēc čīkstuļa? Vienīgi pirms ko daru aprēķinu "bilanci"- vai maz vērts mēģināt. Tas, vajagot jaunu darbinieku kaut kā nopietni neskan, vēl jo vairāk ka nekur tas nav publicēts un Jūs neesat no centra?!...
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.27 09:37:20
Andis Atvars Cilvēki mūsdienās sazinās, ne tikai satiekoties uz ielas, bet arī caur citiem mēdijiem, kā mēs pašreiz, vai ne? Lai nu kam, bet informācijai mūsdienās tikpat kā vairs nav robežu... Ja Jūs vēlaties mēģināt, aiziet! Piezvaniet un piesakieties!
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 70 , pavisam kopa bijuši: 70