atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Cilvēks dzīvo no tā kas viņš ir, nevis no tā, ko viņš zin.
Svētais
Iesūtīts: 2009.12.14 15:56:10
Kristietis dzīvo no tā, kam viņš tic, bet nevis no tā, ko viņš redz.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 16:05:35
UzzZin, tad tic, tad dzīvo. Tic, uzzin, un dzīvo. Darbojas abos virzienos.Ja netici tam, tad atnāc un parādi man kā izskatās grēks pats par sevi!? Tu vari norādīt uz grēka sekām, uz grēcīgu rīcību, bet parādi man kā izskatās pats grēks? Parādi man kā izskatās mani piedotie grēki vai nepiedotie? Paskatoties uz mani( fiziskajā veidolā) vai vari pateikt vai mani grēki ir vai nav piedoti? Jaunu radījumu ( jaunais cilvēks) un jaupiedzimšanu no augšienes arī neviens man nevar parādīt, taču es zinu, ka esmu jaunpiedzimis no augšienes, jo ticu tam , ko saka Dieva Vārds. Tāpat zinu, ka mani grēki ir piedoti.

To ,lūk, izdara Dievs pie katra ticīgā.
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.14 16:10:36
a par ko tēma?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 16:11:49
armilo Vnk apgalvojums
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.14 16:12:12
Svētais
Ar ko atšķiras grēks un grēcīga rīcība?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 16:13:52
EzītisMiglā grēcīgu rīcību tu vari redzēt kā sekas vai procesu grēkam. Bet grēku tu pašu nevari redzēt!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.14 16:19:08
Svētais
Tad grēks ir vēlēšanās, tieksme attiecīgi rīkoties?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 16:26:00
EzītisMiglā Zināmā mērā jā, tas arī saistās ar grēcīgo dabu. Grēks ir viss , ko raksti nosauc par grēku.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.14 16:36:52
Svētais
Ko Raksti nosauc par grēku? Šķiet, ka rīcību, t.i. zagšana, necienīšana u.c.
Tāpat, Jēzus saka, ka arī tikai pati slikta vēlēšanās ir grēks - piem, iekārot tikai domās.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 17:09:56
EzītisMiglā Uij , lai uzskaitītu to, tas prasīs milzum daudz laika. Jā, arī grēcīgas domas sirdī ielaist ir grēks, tas tiesa.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.14 17:15:16
Svētais
Nevajag jau visu uzskaitīt, pietiek ja ar dažiem piemēriem ir saprotams, ap ko runa grozās.
Es sapratu, ka grēks = jebkura, slikta vēlēšanās, tieksme darīt. Var tur dalīt grupās kā alkatība, skaudība, dusmas, utt.
Tad grēcīga rīcība ir, kad tas viss izpaužās praksē.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 17:22:13
jebkura slikta vēlēšanās, tieksme ir vairāk grēcīga daba. Izdarīts grēks ( jebkas ko uzskaita Raksti) ir jau kaut kādas grēcīgās dabas sekas.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.14 17:27:51
Svētais
Grēks = grēcīgas darbības sekas.
Tad kā grēkam var iestāties nāve? Nebūs vairāk seku? Un nebūs tāpēc, ka nebūs pašas grēcīgās dabas? Tas arī ir - uzvarēt grēku?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.14 17:40:09
Ko Raksti nosauc par grēku? Šķiet, ka rīcību, t.i. zagšana, necienīšana u.c.
Tāpat, Jēzus saka, ka arī tikai pati slikta vēlēšanās ir grēks - piem, iekārot tikai domās.


Nee...

Dievs redz ieksheejo cilveeka predispoziiciju... to staavokli, kas ir greeks. Kristietiibaa skaidriibas labad (jaa, sagribeeja) ieviesh divus terminus "pirmdzimtais greeks" un "greeks", laigan ikdienishkji ar otro apziimee abus, tas no kontexta jaaskataas...

Implikaacijas... Ir iespeejama situaacija, kad cilveeks ir zem greeka, laigan aareeji to nevar noveerot, jo vinjsh neizdara greeciigu riiciibu! Un otraadi... cilveeks var aareeji dariit greeciigu riiciibu, laigan vinjaa pirmdzimtais greeks vairs nav! Nu situaacija kad ir greeciigs un dara greeku, tasa ir defaultais un skaidraakais!

Jaapaskaidro tie divi spec gadiijumi!
1. Tas ir viss tas, kur Kristus referenceejas uz nobalsinaatajiem kapiem
2. Tie ir atpestiits greecinieks, kursh peec inerces veel kriit greekaa jo vecais Aadams pa briizham vinju nokjert... tachu shis ieksheejais jaunais cilveeks jau ir saacis "diigt" pa virsu vecajam Aadamam... kursh izniixt... Vecais Aadams ir kaa taads nopluukts zieds, kursh vaazee gan izskatas smuks un dziivs, bet augljus vinjsh vairs nevar nest...

Shis #2 ir visgruutaak saprotams pasaulei, jo ta pasha iemesla deelj, kaapeec pasaule #1 tipa cilveekus pienjem par labiem un sveetiem, laigan vinji ir iisti ljaundari, taa pasha iemesla deelj #2 tipa cilveekus pasaule sit krustaa... jo cilveeks un pasaule neredz otra cilveeka ieksheejo pasauli, nedz veco Aadamu, kas maak maskeeties par baltu jeerinju, nedz jauno Aadamu, kas savu pilnbriedu sasniedz tikai daudz daudz veelaak...

Pats jautraakais, ka mees pashi par sevi to nevareetu zinaat, ja mums to Sveetie Raksti neatklaatu

Sheit iesaku pamediteet par teicienu "Acs Sevi Neredz"

Taapeec Greecinieks neredz savu Greeciigumu, jo nevar taa teikt veikt sho akrobaatisko redzes triku. Savukaart atpestiits Greecinieks, paradoxaali - neredz savu Sveetumu taa pasha iemesla deelj, BET speej redzeet savu veco Aadamu!

Tas ir kaa acs tiek paarlikta citaa sveetaa galvaskausaa, bet nu taa vairs neredz sevi, bet redz to sapuvusho skeletu no kura tika iznjemta! Tas ir tas Kristieshu paradox - kaapeec vinji visai viegli speej ieraudziit, ka pashi ir baigie maitas... bet redzeet, ka vinji ir Sveeti atpestiiti Kristuu, to naakas ticeet jo Dievs taa teicis!

Un taapat greecinieks, vinjsh neredz savu greeciigumu... BET (ja paveerosi) ljoti viegli redz citu cilveeku greeku!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 17:42:43
EzītisMiglā Jā, grēks=grēcīgas dabas sekas, bet tas ir tikai zināmā kontekstā. Teiksim tā, oriģinalgreks ( nepaklausiba) izraisija grecigu dabu, un pēc tā grēcīga daba ( nepaklausibas sekas) producēja grēku.

Grēkam nāve iestājās ar Jēzus Kristus paklausību.

Rom. 5:15 Bet žēlastības dāvana neatbilst pārkāpumam: viena cilvēka pārkāpuma dēļ neskaitāmi ir miruši, bet Dieva žēlastība un viena cilvēka - Jēzus Kristus - nepelnītā žēlastības dāvana daudz vairāk nākusi pār šiem neskaitāmajiem.
19 Jo, kā ar viena cilvēka nepaklausību neskaitāmi kļuvuši grēcinieki, tāpat ar viena cilvēka paklausību neskaitāmi kļūs taisnoti

Grēcīgo dabu dievs nomaina jaunpiedzimšanas no augšas brīdī ( ar sirdi tici un ar muti apliecini Jēzu nomirušu par taviem grēkiem un augšāmcēlusos tavai taisnosanai.)

Jā, šādā veidā tika svinēta uzvara pār grēku.

1.Kor.15:55 Kur, nāve, tava uzvara? Kur, elle, tavs dzelonis? -
56 Nāves dzelonis ir grēks, bet grēka spēks ir bauslība.
57 Bet paldies Dievam, kas mums devis uzvaru caur mūsu Kungu Jēzu Kristu.


Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 18:40:41
Gnidrologs Glābties jorpojām var ikkatrs, kas atzīst Jēzu par savu grēku izpircēju, tāpēc es Move along vien tālāk
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.14 19:28:05
Jautājums - vai Jēzus ir izpircis visu cilvēku grēkus, visas radības grēkus jeb vai tikai visu ticīgo (kas ir zināmi jau kopš iesākuma) grēkus?
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.14 19:28:52
incognito Visus grēkus un visu cilvēku grēkus!
incognito
# Labojis incognito: 2009.12.14 19:30:01
Svētais
Ja ir izpirkti visi grēki, tad jau visi ir bezgrēcīgi, arī neticīgie, vai ne? Ko tad mēs te cepamies?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 19:32:30
incognito Jā, tā ir, tie kuri tic, ka Jēzus to ir izdarījis viņu labā, tie glābjas.
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.14 19:45:19
Svētais
Tātad tomēr ir izpirkti tikai ticīgo grēki?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 108 , pavisam kopa bijuši: 4728