atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristīgā meditācija muļķības?
Kaarlis
Iesūtīts: 2009.11.23 12:18:33
LKR 20. novembra raidījumā "Aktuāla diskusija" Tālbergs kristīgo meditāciju nosauc par muļķībām. Vai tas nav vandālisms, kas būtu bāla pravieša cienīgs ?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.23 17:39:44
Ctulhu, pareizi... tāpēc Dievs ir spiests ar tevi "sadarboties" pakāpeniski... Un šie jaunie dati būs tie, kas tevi padarīs par labāku cilvēku...

Kristieši izdara šo ticības lēcienu - atver savu uzticības sirds kambarus tā lai Dievs ar vienu downloadu var dumpot visu kaļibrovku mūsos... Efektīvāk Darbojas un ātrāk... Jo vairāk saproti Dieva funktieri, jo vairāk vari viņam uzticēties, jo vairāk viņš var ar tevi darboties... un tā pa riņķi... Ja pa pilienam vien pa pilienam vien... tad sanāk ilgi...

Nu stratēģijas dažādas... Būvēt mašīnu pa detaļām, jeb uzticēties mesitaram un pēc tam mašīnu aplūkot pēc shēmas... to apgūstot nevis skrūvējot, bet braucot

Dieva mērķis ir padarīt tevi par labāku cilvēku... Protams, ja tu nevari būt labs nesaprotot kāpēc un kā ir jābūt labam, tad DIevs nedusmojas, ka tu viņam uz pirxtiem skaties, jo viņš jau nemēģina tevi apšmaukt... Tāpēc nu nezinu... sakties uz Mulderu, neesmu tak nojūdzies... bet DIevam uz pirxtiem jau sen vairs neskatos... sen pārliecinājies esmu, ka viņš visu dara uz labu... un man vislabākajā veidā! Tā Dievbijība patiesi nāk kopā ar izpratni, atziņu un gudrību... tas ir tu dabon infu "par velti" nesēžot ilgi auditorijā, bet braucot mājās ar autiņu pusstundas laikā izdomā visādas labas lietas tikai tāpēc, ka tici, ka Dievs vislabāk zin kas tev der vai neder...

Bet atkal... (sorry ka es te kā sinusoīda) Dievs nedusmojas par kritisko domāšanu, bet pac uz to aicina tā vai citādi... jo viņam jau kāreiz nav ko slēpties... Patiesību nemaz nevajag nedz pierādīt nedz aizstāvēt, tā vienkārši jāizlaiž no krātiņa, un tā pati tevi aizstāvēs...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.23 17:40:50
Duksis, nujā... Visām apcerēm jāsākās ar terminu noskaidrošanu apmēram!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.23 17:47:11
Ctulhu, pasaulē, kurā ir tikai jābrauc, skrūvētājs būs pārcenties
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.23 17:50:47
Jošs Mulders
Tāpēc nu nezinu... sakties uz Mulderu, neesmu tak nojūdzies... bet DIevam uz pirxtiem jau sen vairs neskatos... sen pārliecinājies esmu, ka viņš visu dara uz labu... un man vislabākajā veidā!
Jā, tik te uzmanīgu dara tas, ka šādi pat runā arī citādi ticīgie, un katrs no jums ir pārliecināts par savu vienīgo taisnību,.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.23 17:52:46
Kāpēc man rodas sajūta, ka pamattēma tiek norakta, atstājot vien ilustrāciju problēmai, par ko runā kristīgās meditācijas aizstāvji, proti haotiskajam cilvēka prātam, kam jāiemācās kādreiz arī norimt.
Tā teikt, lai nemitīgā šļakstīšanās netraucētu zvaigznēm astpoguļoties.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.23 17:53:59
Ctulhu, tu jau arī tādus secinājumus izdod... btw rēķinies, ka Mulders ir dzīvs cilvēks... un ne viss viņa paustais ir 1:1 kristīgā mācība, to esmu teicis bieži un atkārtojis... ka cilvēkam, kas no Mudlera vārdiem būvē priekšstatu par Kristietību kā mācību, derētu tomēr palasīt Rakstus un ar nopietnākiem teologiem par strīdīgiem jautājumiem pastrīdēties... JO Raksti neatbild, protams, uz viseim jautājumiem kas iknteresē, tāpēc daudzus "blankus" es aizpildu ar savām pārdomām - bet tie ir atbildes man manā dzīves kontextā... var izrādīties nederīgi citiem!

Nu piemēram (tikai simbolisks piemērs)... Ja Raksti saka, ka konrālie nāpšļi ir lielāki par snubžļiem, tad es ielieku pirmajos ķirbjus, otrajos ābolus un viss ir ok... bet kādam cilvēkam tas var nederēt, viņam nāksies pēc ilgām pārdomām nonākt pie secinājuma, ka viņam pirmais drīzāk ir traktors, bet otrs ir motocikls
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.23 17:55:34
EM, fīča ir tāda, ka tu vēro ticīgos un no viņiem mēģini izsecināt Dievu... Nepareizi... Tas ko tu redzēsi kā Mulders un -Jona- brauc uz Rīgu, viens no Liepājas, otrs no Rēzeknes... pietam brauc pilnīgi pretējos virzienos, ja vienu ar otru salīdzina
Tas ko tev vajadzētu izprast... KAS ir tas "bzdinks" uz kuru visi Kristieši pavelkās (pačuxtēšu - Kristus persona)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.23 17:56:15
Ja šie analizatoru labojošie dati nav analizējami, tas nozīmē, ka to nav.

Tas nozīmē, ka bērnam, kas nemāk skaitīt, skaitīt nevar iemācīt, un viņš nekad neuzzinās cik viņam pirxtu?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.23 17:58:25
Ctulhu, nesaki viss... Visa Radiotehnika darbojas uz to, lai izolētu vienu kanālu no visiem fona trokšņiem... Tā ir kanālu norimšana... TAD var sadzirdēt arī pat ļoti vāju signālu... kura informatīvā piesātinātība ir neierobežota...
Jo klusi pateikts Fermā Teorēmas atrisinājums ir daudz vērtīgāks, kā ļoti skaļi nobļauta kosmētikas reklāma! Taču lai pirmo sadzirdētu, tev otrs ir jānogriež uz nulli... Bet homo vulgaris prāts ir kā tāda želeja duršlakā!
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.11.23 17:58:36
Dukšaprāt meditācija tās klasiskā nozīmē ir "ceļš uz atbrīvošanos" no "ārējās pasaules pinekļiem", tehnika(s) ar kuras (u) palīdzību cilvēks iegūst spējas kontrolēt tos psihiskos procesus, kas parasti noris spontāni, piemērām, minēšu uz labu laimi -> savu parasimpātisko nervu sistēmu. T.i. spontānu negatīvu emociju (naids, dusmas utml.) savaldīšana, kā arī pozitīvu emociju kultivēšana sevi (labestības, līdzjūtības utml.). Meditācijai var būt daždas dziļuma pakāpes. ... . Nuja, teiktais ir tālu no pilnības, bet nevienam nav liegts izteikties vēl labāk.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.23 17:59:21
OK, taatad kur Mulders detektee trash Ct secinaajumos?

Pamatpremisās... nu un "ārējā" manifestācija ir Ctulhu tolerancē pret eigēniku un no tās izrietošiem secinājumiem...
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.23 18:04:25
Ctulhu
Zelta puisēn, vai Tu lasīt arī māki? (Piemēram virsrakstu tēmai) Vai arī visa pasaule ap Tevi tā grozās, ka nekam, izņemot Tavu `gudrību` vairs nav nozīmes?
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.11.23 18:12:57
Kam prāts ir atbrīvots no visādām likstām, traucējošiem faktoriem un pinekļiem (tas var notikt arī mērķtiecīgu treniņu, piem. meditācijas ceļā), tam arī koncentrēties ir vieglāk - prāts ir kļuvis modrs un acīgs! Ja šāda prāta īpašnieks nevēlas darīt ko sabiedriski noderīgu, tad tas var nodoties kontemplācijai - ieslīgt svētlaimē līdz pašām austinām!
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2009.11.23 18:14:47
Jošs Mulders&Ctulhu

Es saprotu, ka jūs nevienam darbā neesat vajadzīgi, bet vai patiešām jūs nevienam (-ai) neesat vajadzīgi arī mājās? Rīt taču būs jauna diena - varēsiet atkal spamot uz nebēdu!
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2009.11.23 18:20:53
Ctulhu Padomā par savu kaķīti! Varbūt tas noraudājies sēž uz palodzes un gaida savu saimnieku... .
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.23 18:26:04
Ctulhu
Būtu ka nu labāk zeķes adījusi!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.23 18:30:15
Ctulhu
Vienkārši piedāvāju aktīvām sievietēm virzīt uz priekšu ZT progresu ar jaunām un efektīvākām zeķu adīšanas tehnoloģijām.
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.11.23 18:33:48
Uff, beidzot visi devušies meditēt... .
Kombuļu Fans
# Iesūtīts: 2009.11.23 21:10:44
Meditāciju tehnikas ir ļoti daudz un dažādas.
Ne visas nes labumu cilvēkiem.
G.Indulēns pasniedz arī JOGAS SKOLĀ Satva
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.23 22:28:14
Izrādās kombulim taisnība. http://www.satvajoga.lv/cigun.html
Pirmajā brīdī mulsinoši, bet kas tad īsti tā ir par jogu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 166 , pavisam kopa bijuši: 16025