atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristīgā meditācija muļķības?
Kaarlis
Iesūtīts: 2009.11.23 12:18:33
LKR 20. novembra raidījumā "Aktuāla diskusija" Tālbergs kristīgo meditāciju nosauc par muļķībām. Vai tas nav vandālisms, kas būtu bāla pravieša cienīgs ?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 25 . 26 . >>
AutorsZiņas teksts
rudensvilks
# Iesūtīts: 2009.11.30 12:45:02
armilo.. [78.84.135.166]
Kristitībā ķermenis nevar pats sevi izāestēt, jo Dievs nedziedinās bez grēka atziņas un nožēlas.
vai tu nejauc terminus?
vai aspirīns nepalīdz arī bez grēku nožēlas?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.30 12:45:16
nu redziet draugi, "Tas ir cigun mērķis, lai ķermenis pats sevi ārstē." Kristitībā ķermenis nevar pats sevi izāestēt, jo Dievs nedziedinās bez grēka atziņas un nožēlas.

Jei bogu, lieku savu dveeseli kjiilaa, peedeejo reizi kad pirxtaa iegriezu, shamais pac sadzija! Un vakar, kad biju noguris aizgaaju guleet, kjermenis pac atpuutaas... manis tur vispaar klaat nebija - apzinja bij izrubiita!
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2009.11.30 12:46:52
armilo.. [78.84.135.166]
Dievs nedziedinās bez grēka atziņas un nožēlas
Dieva žēlastība ir lielāka nekā mūsu grēku atziņa un nožēla. Vienkārši Viņš ir labs.

Savā ziņā, ja domā par meditāciju un pamatojumu Luterāņu katehismā, tad tā atbalsojas tajā, ko Luters ir sacījis Mazajā katehismā par Mūsu Tēvs lūgšanu. Piemēram par vārdiem "lai nāk Tava valstība". "Dieva valstība gan nāk pati par sevi, bet šajā lūgšanā mēs lūdzam, lai tā nāk arī pie mums". Dievs ir klātesošs, kad uzvelku tīru kreklu un eju uz Baznīcu, bet Viņš arī ir klātesošs, kad "vai es guļu, vai es ceļos, Tu esi ap mani, un Tev ir zināmi visi mani ceļi." (Ps.139:4)

Vai, piemēram, ir kādas dzīves situācijas, kurās nebūtu labi domāt par Dievu? Vai ir kaut kas tāds nepiemērots un neiederīgs, familiārs utt.?
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.11.30 13:03:57
armilo , bet tu taču, jādomā, piekrīti, ka skrienot maratonu, nav obligāti jādzied ditirambi Zevam vai teiskim, burājot - Poseidonam? Ja kāds cigunā kaut ko jamveidīgu arī murmina, kāds mums šodien Latvijā ar to sakars... drīzāk tad var teikt, ka ta jau latvietis nav nekāds īsts cigunists (olimpietis, karatists), nu bet lai, kaut kā jau pārdzīvosim..
Bērni vnk spēlējoties ir simtām reižu izprovējuši visus iespejamos kūleņus asanas un pat katas, ko vien var iedomāties, bet latvietis laikam vairs nevarēs pieteikt savu svecītes pozu pasaules tirgū , jo jogs jau pasteidzies un nosaucis to par asanu.

(no savas puses varu apliecināt, ka piem. dr. Kudrajvcevs netika mācījis man neko mantrai pat attāli līdzīgu, ierādīja tos vingrojumus, kā arī iedeva līdz, to pašu izkopētu uz pāris lapiņām. patiešām. only.)
armilo
# Iesūtīts: 2009.11.30 13:28:23
Būtībā arī cigun cilvēks pats sevi nevar izārstēt, jo zem tā visa slēpjas tas pats ekstrasensu – enerģiju stūmēju dievs, ar asti.
rudensvilks, aspirīns ir medikaments, kura lietošanu neprasa pavadīt ar tādām garīgajām praksēm, kā meditēšana un mantru skaitīšana. Cigunu nevajadzētu jaukt ar medikamentiem, tā tiešām ir terminu jaukšana. Vajadzētu tomēr atzīt, ka cigun ir reliģioza sekta, kurā veselības vingrošanas praktizēšana ir tikai pirmā mācekļu pakāpe, jeb citiem vārdiem sakot „āķis lūpā”. Kad vientiesīgais veselības meklētājs ir uz āķa uzsēdies, un iemantojis meistara uzticību, un kontakts ir nodibināts, tad var sākt apgūt arī garīgās lietas. Aspirīns nav garīga lieta. Vai esmu atbildējis?
armilo
# Iesūtīts: 2009.11.30 13:35:10
Mulders,"Jei bogu, lieku savu dveeseli kjiilaa, peedeejo reizi kad pirxtaa iegriezu, shamais pac sadzija! Un vakar, kad biju noguris aizgaaju guleet, kjermenis pac atpuutaas... manis tur vispaar klaat nebija - apzinja bij izrubiita!"
Nemētājies ar savu dvēseli, tā Tev vēl var noderēt. Kad Tu beigsi demogoģiju runāt? Uzprasi Indulim, vai uz cigun viņš aizgāja tapēc, lai izdziedinātu saskrāpēto pirkstu? Mulder neizliecies par muļķi, mēs abi labi zinām, no kurienes cigunam "kājas aug". Izlasi arī Tu manis iekopētos linkus par izbijušā cigunista liecību.
armilo
# Iesūtīts: 2009.11.30 13:35:28
Ct, kādi treniņi?
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.11.30 13:36:17
armilo
Būtībā arī cigun cilvēks pats sevi nevar izārstēt, jo zem tā visa slēpjas tas pats ekstrasensu – enerģiju stūmēju dievs, ar asti.

Nu, to jau pavisam viegli pārbaudīt... tā kā ragainais kā jau melis neārstē, tikai rada mānīgu ilūziju uz laiku...
Man patiešām nenāk prātā nekādas sliktas atsauksmes no vecākiem, kuri bērnus laiduši attiecīgajos pulciņos... ja nu vienīgi kāds uz savu galvu pārcenties, saforsējis un kaut ko mazliet sastiepis.
armilo.. [78.84.135.166]
# Iesūtīts: 2009.11.30 13:40:32
jona, to vai cigun praktizētāja dvēsele nonāks ellē vai debesīs, mēs nevaram pārbaudīt. Mēs varam tikai brīdināt saskaņā ar mūsu Kunga Jēzus pavēlēm.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.11.30 13:44:52
armilo.. [78.84.135.166]

Šajā ziņā mēs vispār maz ko varam, tas pats labākais ko varam - netiesāt (par aptuveno virzību gan varam spriest, bet tad tikai bibliski - pēc augļiem).
un - Īrijas pedofili skaitīja visnotaļ pareizās mantras, tā ka...
armilo.. [78.84.135.166]
# Iesūtīts: 2009.11.30 13:54:40
Raimonds, „Dieva žēlastība ir lielāka nekā mūsu grēku atziņa un nožēla. Vienkārši Viņš ir labs.” Kādēļ tad mira Kristus? Vienkārši labais Dievs varēja taču vienkārši un labi tā pat piedot. Tomēr ne tā. Kristum bija jāmirst mūsu grēku dēļ, un kas to atzīst, tas ir (labā)Dieva apžēlots.
armilo.. [78.84.135.166]
# Iesūtīts: 2009.11.30 13:57:26
Ct.,Atbildes arī būs attiecīgi dajebkādas.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.11.30 14:24:59
armilo.. [78.84.135.166]
Kādēļ tad mira Kristus? Vienkārši labais Dievs varēja taču vienkārši un labi tā pat piedot. Tomēr ne tā. Kristum bija jāmirst mūsu grēku dēļ, un kas to atzīst, tas ir (labā)Dieva apžēlots.

Adventa tēma ko meditēt, par silīti un krustakoku.

Teoloģiski pēc definīcijas, Dieva žēlastība un piedošana ir lielāka, nekā mūsu grēknožēla. Žēlastību ir ļoti grūti nosvērt un izmērīt, tai var ticēt un to ticībā var piedzīvot. Neba velti, lai eksagesato žēlastības vārdu, nāk pats Kristus.

Tā gan, Armilo, ar meditācijas praksēm, protams, nav tik viennozīmīgi. Bet tas, ka G.I. savā pieredzē padalās ir feini . Tik un tā mūsu katra daļa ir vērtēt, kas pieņemami, kas nepieņemami.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.30 14:32:38
armilo, atkal...

Arii metaalapstraadei mees zinaam kur aug kaajas, un arii kodolsinteezes pirmais pielietojums bij Hirosimaa Taakaa... taas kaajas no visaadaam jociigaam lietaam aug!

Tu pagaidaam nodabrojies ar gjeneetisko sofistiku!

Aciimredzot tu neizlasiiji to ko teicu, jeb vienkaarshi netici... Ja riita rosmi nosauc par "riita rosmi" tad tev ir ok, bet ja to nosauc kjiinieshu valodaa, tad tam kaajas saak no kaut kurienes augt!

Skaidrs, ka biezhi tieshaam taa arii ir kaa tu saki, uzseedina uz aakja un ievelk iekshaa... Bet taapeec vajag uzmaniities kur velk, visu paarbaudiet "kas labs to paturiet", taatad PATUREET LABO driixt Un ja peec vingroshanas un elposhanas cilveeks juutaas labaak, vinjam nav nogurusm, vinja darbaspeejas un garastaavoklis uzlabojaas... tad ko?

Armilo, tu atgaadini par tiem aizspriedumainajiem kristieshiem, kuri pat no krusta uz altaara sharahtaajas, jo tas ir pagaanu simbols - koka dieveklis Kristus Vietaa, kura priekshaa uz celjiem zemojas...
armilo.. [78.84.135.166]
# Iesūtīts: 2009.11.30 14:48:10
Raimonds, protams tas ir labi, ka Georgs atnāca un padalījās ar saviem patiesības meklējumiem. Es domāju, ka ne tikai mēs kristieši, bet arī viņš pats priekš sevis daudz jauna uzzināja par Cigun.
Georg, ceru, ka neesi dusmīgs uz mani. Vēlu Tev tikai to labāko. Lai Tev šis advents ir īpaši svētīgs! Maranata.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.30 15:05:48
Ctulhu... OOPS sajaucu
incognito
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:17:52
Man liekas no kristīgā viedokļa meditācijas briesmas varētu būt tajā, ka cilvēks dara kaut ko pats. Cik es saprotu, kristietim pienākas ticēt, ka pats viņš savā garīgā dzīvē neko nevar darīt, viss ir Jēzus nopelns un Svētā Gara darbs; mēģinājums tur ko piepalīdzēt ir lepnības grēks un ķecerīgā sinerģijas mācība.
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:51:50
incognito No kristīgā viedokļa nekriškoņi nemaz nevar iedomāties. Viņi tik var ar savu neticības exibicionismu nodarboties.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:54:59
incognito
Var jau visādi. Tad jau iešana uz baznīcu arī būtu kas tāds, ko cilvēks dara pats.
Meditāciju var izskatīt par tādu kā lūgšanas paveidu, kā sarunu ar Dievu.

Jāizlasa man būs vienreiz tā Rubeņa grāmatiņa...
incognito
# Labojis incognito: 2009.11.30 16:58:29
Ivo Pavlovičs
Tu nepiekrīti, ka ir kādi kristietības aspekti, kas cilvēkiem no malas varētu būt redzami labāk?

EzītisMiglā
Nu kristieši jau arī ir dažādi.. bet raksturīgs domu gājiens, ka kristietis ir pestīts no Jēzus caur ticību un viss pārējais ir no Nelabā.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 25 . 26 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 108 , pavisam kopa bijuši: 2520