atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristīgā meditācija muļķības?
Kaarlis
Iesūtīts: 2009.11.23 12:18:33
LKR 20. novembra raidījumā "Aktuāla diskusija" Tālbergs kristīgo meditāciju nosauc par muļķībām. Vai tas nav vandālisms, kas būtu bāla pravieša cienīgs ?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 25 . 26 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R.(katole)
# Labojis S.R.(katole): 2009.11.24 10:06:40
-Jona-
paldies par ieteikumu, es cenšos to darīt pēc labākās sirdsapziņas. bet neviens nav pilnīgs, tikai Dievs debesīs.
ne jau šie vārdi paši par sevi mani tracina, mani tracina centieni tos pamazām ievazāt kristietībā. mani tracina maldu mācību sludinātāji, kuri sevi piesedz ar Baznīcu. lai viņi tusē simtu gadu savās jogās un visurcitur. bet Baznīcai ir jāsludina Kristus . un nekas cits.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.11.24 10:07:15
Starp citu, viens no lielākajiem austrumu medicīnas speciem (konkrēti cigun) Latvijā ir dr. I.Kudrjavcevs, dedzīgs kristietis, pareizticīgais. Viņu labi pazīst daudzi mūsu lut. mācītāji, ir bijuši kopīgi pasākumi.

Un šķiet, ka nav novērojuši ne gabaliņa viņa kristīguma nodrūpam, citādi taču būtu celta brēka/glābts pazušanā ejošais brālis.
Klusā spamotāja
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:09:08
-Jona-
NU par Kudrjavcevu es bik pastrīdētos. Cerams cien, Jona personīgi pazīst šo profesoru un ir apmeklējusi viņa lekcijas?
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:09:34
S.R.(katole)

Kādā veidā vnk vingrojot (un domājot par Jēzu), vnk meditējot (un domājot par Jēzu) varētu tikt sludināti maldi? varbūt tad mini kādu piemēru?
S.R.(katole)
# Labojis S.R.(katole): 2009.11.24 10:10:03
-Jona-
neņemos spriest par šo brāli un vispār arī par luterisko baznīcu. mani vairāk uztrauc RKB.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:11:25
Klusā spamotāja

Nē, lekcijas ne, bet viņš man ierādīja dažus vienkāršākos cigun vingrojumus, ko mazliet pamēģināju, bet paliku tomēr pie saviem iecienitajiem stiepšanās vingrojumiem.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:13:41
S.R.(katole)
mani vairāk uztrauc RKB.

tad tevi, jādomā, vēl daudz vairāk uztrauc visi pagāņu rituāli, ko teju attiecībā 1:1 vēsturiski pārņēmusi kristietība? mjā, nu tad gan grūši ...
Klusā spamotāja
# Labojis Klusā spamotāja : 2009.11.24 10:13:50
-Jona-
VAi cien. profesors cien Jonai tos vingrojumus mācīja aiz šķūņa vai savās nodarbībās?
man šis jautājums rodas, jo piem. savās nodarbībās kā ci gun nodarbībās viņš tomēr iebrauc lauciņā, kas man kā kristietei nav pieņemami (mans vīrs pie viņa gāja uz nodarbībām gadu, kamēr viņam vienkārši apnika viss tas sviests) , lai gan kopumā es cienu šo profesoru

Tāpēc es nemaz neapgalvotu, ka Profesors ir labs paraugs, kā savienot kristietību ar austrumu figņām. OK stiepšanās ir viens, bet ci gun nesastāv no stiepšanās vien.....
S.R.(katole)
# Labojis S.R.(katole): 2009.11.24 10:15:37
-Jona-
nu, ja tu nesaproti, tad skaidrot būs samērā pagrūti. redzi, visiem šiem vingrinājumiem `apaksā"ir reliģijas, gari. patīk mums tas vai nee. un praktizējot šos "nevainīgos" vingrinājumus notiek piesaiste pie tiem. iesaku tev atteikties no cigun ietekmes Jēzus Kristus vārdā. noskaiti Jēzus Asiņu litāniju. un staigā ar mieru.

tad tevi, jādomā, vēl daudz vairāk uztrauc visi pagāņu rituāli, ko teju attiecībā 1:1 vēsturiski pārņēmusi kristietība? mjā, nu tad gan grūši ...

tas nu bija pavisam nevietā, ļoti iespējams, ka es Baznīcas vēsturi pārzinu nedaudz labāk par tevi. bet, nu lai paliek.
esi studējusi teoloģiju?
Pagāns [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:20:13
Svētki mūsu ielā, atradāt publiskas noknābāšnas cienīgu objektu. Ļoti kristīgi nudien. Kā tur bija tas teiciens ar citu netiesāšanu, lai paši netaptu tiesāti?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.11.24 10:21:22
S.R.(katole)
redzi, visiem šiem vingrinājumiem `apaksā"ir reliģijas, gari.

Nu bet tad jau vēl daudz vairāk tie gari būs apakšā visai kristietībai?? pēc tavas loģikas tā iznāk. Brrriesmīgajie kanibālisma gari, no kurienes pie mums nāk asiņu dzeršana un pārējās šausmas...
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:22:25
-Jona-
tu esi duma vai izliecies? atvaino, cita komentāra nebūs.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:28:48
S.R.(katole)
Ir jau kristieši, kas ar austrumu cīņām nodarbojas, bet ar Dieva Vārdu nekoķetē. Ir kristieši, kas ar rokām ārstē (man arī draudzē ir masieris, kas gan mācījies ilgāk, nekā minētajā weblapā piedāvātās dažas nodarbības) Pats ne ar ciguņ, ne jogām neesmu nodarbojies, tādēļ būtu interesanti drīzāk vispirms no paša Georga dzirdēt, kā tas viss iet kopā.
Kāpēc saku, ka tas ir mulsinoši, proti, no vienas puses varbūt, ka dažas tehnikas ir noderīgas arī kristietim (salīdzinošu ar situāciju, kad nokļūsti ziemeļos, un ir vērtīgi pārņemt ģērbšanās paradumus, pat ja arī kāds šamanis skraida ziemļbriežu ādās tērpts), bet no otras puses gribās jau vienmēr skaidru liecību, un diezgan riskanti ir dot pretrunīgus signālus.
S.R.(katole)
# Labojis S.R.(katole): 2009.11.24 10:34:39
Aivars
protams, šamanim ir nepieciešams labs, silts apģērbs. arī mums, nokļūstot tajā vidē tāds ir nepieciešams. bet es nevaru saprast vienu, ja cilvēks ir atklājis Mūžīgās Dzīvības Avotu , kas viņam vēl ko kasīties pa svešām pustukšām, sasmakušām akām? tiem cilvēkiem tajos apstākļos un tradīcijās tas ir labākais kas ir. bet ne jau mums - kristiešiem, kuriem ir atklājies pats Dieva Dēls ! tas ir neprāts!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:40:42
Gnidrologs
A ja kas, atmetot visas tās apokrifiskās ģeķības, no kā sastāv Bībele un paturot par autoritāti tikai JK, no tā kas par viņu zināms, kristietība būtu daudz tuvāka budismam, nekā tai reliģijai, kas 2000 gadus ir dominējusi Vakareiropā,

A ja kas, Tu runā pilnīgas blēņas. Bet, paldies, ka tik uzskatāmā veidā, lai visiem būtu skaidrs, ka, lai tikai apstridētu kristietību, esi gatavs ķieģeli par varavīksni saukt.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.11.24 10:42:56
S.R.(katole)
kas viņam vēl ko kasīties pa svešām pustukšām, sasmakušām akām?

Paklau... ja nezini, cik mūsu medicīnā pēdējā laikā atklājumu ienākuši no Austrumiem, vismaz tad nerunā.
Man ir zināmi izglābti cilvēki, bet nav zināma neviena pati! liecība, ka kādu tas būtu jel kādā veidā pazudinājis.

Ja tev ir zināma, jau piedāvāju - plāj vaļā, citādi iznāk nekas vairāk kā apmelošana.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:43:53
S.R.(katole)
NU, varbūt Indulēna kungs vēlreiz atnāk un paskaidro. Vien žēl, ka vakar te tāda UDS klasītes atmosfēra valdīja, un maz bija no savstarpējas sarunas.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:45:42
Šitā anonīmi katoļu penši delfos sirdīgi karo pat pret vārdu enerģija , jau tas viņiem ir kaut kas Neiedomājami Šausmīgs.... pat tik daudz nesaprot, ka nav visumā citas enerģijas, kā tikai Radītāja radītā, no Viņa izejošā...

ka vienīgā atšķirībā ir pielietojumā/mūsu brīvajā izvēlē.
S.R.(katole)
# Labojis S.R.(katole): 2009.11.24 10:45:44
-Jona-
atvainojiet, es savu laiku vērtēju samērā augstu, lai nesāku esošās diskusijas ietvaros mētāties ar kādām liecībām, kuras, esmu pārliecināta, tāpat nedos jums nekādu labumu. ejiet ar mieru.

vai jūs kaut kā nevarētu izmantot visuma Enerģiju savā labā un neaizvērtu to savu klabatu ciet? ja jau nekā cita vairs par apvainojumiem katoļu penšu virzienā nespējat pateikt.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:45:46
-Jona-
Miers! Te tēma ir par kristīgo meditāciju nevis par potences uzlabošanu ar degunradža raga un čūskas asiņu palīdzību.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 25 . 26 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 178 , pavisam kopa bijuši: 3984