atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Rīgas praids 2007 - novērtējums
Kārlis sj
Iesūtīts: 2007.06.04 14:41:21
Aicinu apmainīties domām un novērtēt šī praida norisi - par aculiecinieku pieredzi; par tā ārējo izpausmi; par tā rezultātiem. Vai šāds pasākums veicinājis sabiedrības integrāciju un padziļinājis izpratni par seksuālajām minoritātēm. Šī tēma kristiešu forumā ir aktuāla, jo arī Baznīca ir šajā jautājumā šķelta un viena no galvenajiem par un pret aģitatoriem.

Piemēram
par: Sants , Cālītis
pret: Vanags , Pujats

Notikuma videoreportāža .
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.06.04 16:44:49
Mulders , atceros, ka pats kaadreiz rakstiji, ka zobus ej aarsteet pie stomatologa nevis maaciitaaja. Tad kopsh kura laika Tev Raksti par enciklopeediju mediciinaa vai biologijaa kljuvushi?

Ctulhu , vieniigais, ko varu pateikt: interesantas hipoteezes.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.04 16:50:01
Kārlis sj, vovo... es ar par to 6o bausli esmu domājis... ko par to visu laiku mācītāji cepās, vai tas nebūtu ģimenes psihologu lauciņš. Un tā pat 8ais bauslis, vai tas nebūtu Policijas/Psihiatra darbs? Metam laukā arī 5o bausli... tas arī ir tiesībsargājošo iestāžu kompetence...
Pareizi tu saki par to stomotoloģiju!
Paši sev noteiksim kas ir grēks kas nav, jo katram jau savs ceļš taisns liekās... bet kamdēļ tad tu iebilsti ka es iebilstu pret tavu ceļu, man manējais visai taisns liekās... a tavs šķībs.
Ja mums nav kopēja pamata uz kura runāt, tad arī neko nesarunāsim, tad arī mūs šķirs sēta un 3 policijas kordoni, un tas toč nav viņu uzdevums mūs samierināt.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.04 17:06:37
Ctulhu, tu pat nevari noteikt nelielas smilšu kaudzītes vai pat elementāra strauta kompleksitāti... tā kā skasiti jau ir sapņot un runāt futūristiskos sci-fi terminos, tik praksē un šodienā tavai kompleksitātei ir mazāk jēgas un satura nekā antigravitācijai un torsionu laukiem.
Līdz ar to bezjēdzīgi ir aizstāt vienu abstraktu jēdzienu "objektīvi morāles kritēriji" ar citu tik pat bezjēdzīgu un praksē nelietojamu jēdzienu kā "cilvēku sabiedrības kompleksitāte"
jānis
# Labojis jānis: 2007.06.04 17:10:53
Domāju, kad šo nelielo cilvēku grupiņa, kuru sapratne par sabiedrībā pieņemtām normām ir sagrozīta, tiek izmantota, lai sabiedrībā šķeltu otru grupu. Uz šādu nekārtību fona ir vieglāk strādāt tiem , kas sevi sauc par...
Domāju, kad Baznīca noteikti nāktu pretīm šiem cilvēkiem un palīdzētu tiem tikt galā ar savu kaiti. Vienīgi Baznīcai ir šis nosacijums, kad jāatzīst un jābūt gatavam cīnīties ar savām vājībām.
Man pat liekas , kad šie cilvēki ir nelaimīgi, jo krīze manuprāt ir padziļinājusies. Es nezinu, vai varētu normāli justies, ja mani vienmēr paciestu un būtu apkārtējo nosodes objekts. Šo pasākumu vadītājiem varētu teikt tā: "Jūs slimam esat iedevuši zāles, kas nav šim gadijumam piemērotas ".Slimnieks nīkuļo un vem. Varbūt pietiks eksperimentēt ar šo cilvēku grupiņu.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.04 17:12:57
jānis, pareizi... nevar problēmu atrisināt pasludinot, ka tā nav problēma
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.06.04 17:14:26
Mulders , es nerunaaju par tavu celju, bet par argumentaaciju. Seksualitaate izriet no cilveeka dabas. Dieva zheelastiiba cilveekaa ienaak caur vinja dabu. Greeks izpauzhas tajaa, ka cilveeks caur savu dabu zho zheelastibu apzinaati noraida un riikojas pret to. Pats labi zini, ka baushlji (vai jaunu bauslu radiishana no Paavila veestuleem) atshkjirshanas procesaa ir tikai saakums, nevis beigas.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.04 17:17:23
Ctulhu, bet tu tak nevari objektīvi noteikt vispār kādas malamaļski sarežģītas struktūras sarežģītību! Ja pareizi atceros, tad neeksistē pat trešās pakāpes diferenciālvienādojumu atrisinājums vispārīgais. Kur nu vēl pietiekoši kompleksas sistēmas.
Šodien sarežģīto komplekso sistēmu zinātne ir tikai savos autiņos, rotaļājas ar datorsimulētām "skudrām" vai fixētiem cilvēciskās ekonomikas parametriem... neko vairāk būtībā kā 2+2 nejēdz vēl šī zinātne saskaitīt.
Varbūt kādreiz nākotnē, varbūt... nezinu... nezīlēšu. Bet jādzīvo ir šodien... un kamdēļ nepieņemt tos priekšrakstus, ko ir devis Dievs... varbūt viņš ļaus mums pie tā nonākt matemātiski un pierādot, bet pagaidām jālieto šie principi uz ticības bāzes, ja vispār gribam reiz kaut kur nonākt, nevis viens otram rīkli pārgriezt disputā, kurš ceļš samazina vai palielina kompleksitāti.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.04 17:22:20
Kārlis sj, tieši tā... un izkropļots sākotnējais stāvoklis arī izkropļo to gaismu kas tajā iespīd caur Dieva Vārdu. Ne par velti geju aizstāvji gatavi ir veselus traktātus rakstīt lai vienu vienīgu pantu Pāvila vēstulēs izkropļotu līdz nepazīšanai.
Taču Dieva Žēlastība nespīd pasīvi ļaujot tev palikt tavā grēkā... Dievs mūs pieņem tādus kādi mēs esam, bet viņš neatstāj mūs tādus kādi mēs esam. Te tā problēma, ka grēcinieks gan grib baudīt Dieva žēlastības augļus, bet grib arī paturēt savu grēcīgo dabu. Bet ko saka Raksti - ļauj grēkam nomirt, nogalē veco dabu, lai jaunais cilvēks pieņemās spēkā, kas ir radīts pēc Dieva taisnības. Savukārt Dieva taisnībā homosexualitāte neietilpst.
Dieva žēlastības sekas ir atteikšanās no vecā cilvēka, kas iet bojā, un atjaunošanās Kristū.
Mana argumentācija "boils down" līdz Dieva Vārdam... uz tā es stāvu, un ja tas krīt tad es krītu, ja Dieva Vārds stāv, tad stāv arī mana argumentācija... ar medicīnu, ģenētiku un psiholoģiju lai nodarbojas speciālisti... man pietiek ar grēkatziņu... pietam pašam ir līdz ausīm ko veco cilvēku kaut nost... un lai Dievs pasargā mani no tā, kad es gribētu savus grēkus paturēt un nest līdzi Dieva Valstībā... tāpat galu beigās salmi tiks sadedzināti... jo vairāk tu turēsies pie sava grēka jo vairāk sāpēs, kad to pie Paradīzes vārtiem tev atņems.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.04 17:23:29
Ctulhu, nu un mans zinātniskai paredzējums ir - ka rezultātā nonāksim pie tā kas sen jau zināms... Tā jau ir reāla pirmsplūdu anekdote, ka tad kad zinātnieki būs beiguši savu ceļu un cīņu par patiesību viņi nonāks skaistā pļavā, kur priekšā būs teologi ar bārdu!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.04 17:24:17
Ctulhu, nu nezinu kā vēl vienkāršāk var noformulēt "Neslepkavo" vai "Nezodz". IMHO ultra optimāls formāts.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.04 17:29:36
Ctulhu, ej nū... zādzībā nekāda informācija un struktūra nezūd bet pāriet no vienas existences formas/vietas citā
BTW mūsu tēma aiziet offtopikaa...
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.06.04 17:30:07
Mulders , teologiski geju un negeju saakotneejais izkropljotais staavoklis ir vienaadi izkropljots. Arii abas seksualitaates ir formaali dabiski, vismaz kameer biologija nepamatos savaadaak, liidztiesiigas. Taapeec ljauj katram par savu greeku spriezt pasham.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.04 17:35:23
Kārlis sj, tikai geji savu izkropļoto stāvokli zīmē kā normu un neizkropļotu, un tā to popularizējot grauj citiem, kas varbūt gribētu ar savu grēku cīnīties, motivāciju to darīt.
Dievs gan jau labāk zin par bioloģiju nekā biologi. Kā arī Raksti rāda kādas šīzes un šaizes sanāk, kad ļauj katram pašam spriest par savu grēku... tā jau ir... Ēģiptē gurķīši un sīpoli bij un tā verdzība nemaz tik briesmīga nebij... salīdzinot ar ceļu pa tuksnesi, kad jāpārtiek no paipalām un debesmannas un tīra ūdens.
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.06.04 17:40:24
Vislabaak buutu, ja shajaa diskusijaa vareetu piedaliities pashi geji - citaadi mees te runaajam par dabu, ko pashi nepaziistam.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.04 17:41:28
Kārlis sj, pareizi... un arī kleptomāniem ļaut izteikties ikreiz kad tiek apspriesti kriminālkodeksa panti par zādzībām!
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.06.04 17:45:03
Likums nesoda par greeku, to vajag atshkjirt!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.04 17:51:47
Kārlis sj, likums paredz sodu par grēku!
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.06.04 18:01:44
tikai teokraatiskaa valsts paarvaldee - uz mums tas neattiecas.
Balss
# Iesūtīts: 2007.06.04 18:30:59
Tā kā šī ir Baznīcas mājas lapa, tad ir loģiski, ka diskutējam, izejot no mums svarīgā pamatlikuma - Bībeles.
Briinumsons [81.198.55.199]
# Iesūtīts: 2007.06.05 09:39:13
Gribētu paskatīties uz šo problēmu nevis no theoloģiskā viedokļa , bet no “radušās situācijas” viedokļa.
Mūsdienās, kad laulība ir luksuss , nevis norma , cilvēkiem tomēr cilvēciskās jūtas saglabājas.
Ko tad darīt cilvēkam, kam bet negribas palikt vienam ?
Atbilde – kalpot cilvēcei , Dievam , tādējādi , sexuālo enerģiju virzot citā gultnē.
Nejau visi homoseksuālisti par tādiem ir kļuvuši, jo nevar izvedot attiecības ar pretējo dzimumu, bet arī tādiem ir jābūt viņu vidū.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 72 , pavisam kopa bijuši: 36429