atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Baznīcas attieksme pret genocīdu šodien.
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2009.10.27 14:24:54
Vēsture ziņo par lieliem pavērsieniem valstu un tautu dzīvē, kur valsts vadību ir uzņēmušies īsti Dieva vīri. Viņi ir motivējuši tautu sākt ar Dieva palīdzību realizēt pārmaiņas.
Ar ko nodarbojas baznīca laikā , kad Latvijā notiek ekonomiskais genocīds? Vai tagad ir īstais laiks teoloģiskām konferencēm? Savējo apkarošanai? Dievs taču kristiešiem ir devis gudrību, kas ir augstāka. Gudrs cilvēks nevar neredzēt un nejust tautas ciešanas. Tad kur ir problēma?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.27 16:13:35
pich007 Dieva valstība darbojas pēc daudziem garīgiem likumiem. Tāpat Dieva svētība. Kad tu pieminēji ražu, tā ir finasiāla svētība, ko cilvēks saņem no Dieva, ja izpilda Dieva valstības likumus dodot un saņemot, darot to ticībā un ar pareizu motivāciju. Tāpat par slimībām, tu pieņem ticībā to ko ir izdarījis Jēzus. Ja tu lūdz par kādu, tad šim kādam ir jāsaņem ticībā sava dziedzināšana, kas darbojas caur roku uzlikšanu-metodi ir eistādījis pats Dievs.Jēzus ir zisūtījis dziedināt cilvēkus, nevis lūgt par viņiem. Likt viņiem virsū rokas un svaidīt ar eļļu. Nesaku, ka nevar lūgt, jo vienā vietā pieminēts, ka draudzes vecaji lūdz par slimo, bet arī pieminēts, ka svaida ar eļļu ( fizisks kontakts) . Tāpēc lūgšanas pa gabalu nav Jaunās derības metode un iestādījums. Ja kāds par kādu aizlūdz cilvēks saņem veselību, pateicoties tam , ka tic, bet Jēzus ir iestādījis dziedināt ar roku uzlikšanu un svaidīšanu ar eļļu. Bet šīs ir ļoti ietilpīgas tēmas, ko pieminēju tikai atsaucoties uz taviem diviem piemēriem, un tajās neiedziļināšos.
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.27 16:17:11
Svētais

par to pašu ražu- vai tu gribi teikt, ka lūdzot dievu, raža būs bagātīgāka?
danar
# Iesūtīts: 2009.10.27 16:18:43
Lugšana maina kristieti..nevis Dievu
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.27 16:21:49
pich007 Grēks tavu dzīvi iznīcina zini tu to vai nezini, piekrīti tu tam vai nē. Tu vari baudīt īslaicīgu grēka labumu ( par to runā Bībele), bet zini, ka tas uz tevi atstās graujošu iespaidu, un beigu beigās tas sagandēs tavu dzīvi un iznīcinās tevi. Lūgšana arī ir ļoti ietilpīga tēma, jo kristieši bieži lūdz un maldās, domādami, ka no Dieva kaut kas ir jādabū, lai gan Dievs to jau Jēzū ir iedevis, tas tikai un vienīgi caur ticību ir jāpieņem. Lūgšanas jēga un būtība ir sadraudzība ar Dievu, nevis debesu bombardēšana pēc kaut kā savā dzīvē.Tā ir atkal atsevišķa un gara tēma. Rezultāts tavā dzīvē ir atkarīgs no tā ko tu sēj, jo to tu arī nopļauj. Kad es daru kaut ko pats, es apzinos, ka mana atkarība katrā manā darbībā ir no Dieva , tāpēc, pateicoties tam, es zinu, kas par mani rūpējas un gādā, piem. finansēs. Es dzīvoju ticībā Dieva apsolījumiem, un Dievs ir tas, kas svētī mani. PIem. Ja es dodo savam Dievam desmito vai ziedoju viņa darbam, ar to es neko neizpelnos Dieva priekšā, lai Viņam vajadzētu man kaut ko atdarit. Bet to es daru apliecinādams savu ticību, ka Viņš ir tas, kas par mani rūpējas, un tāpēc es zinu, ka visāda veida svētība mani pavada manā dzīvē arī finansēs.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.27 16:23:57
pich007 Lūdzot tas tā var notikt! Bet ja tu ievēro finansu svētības principus savā dzīvē, tad , tu piedzīvo finansu svētību. Iesaku noklausīties šīs lekcijas, kas palīdzēs vairāk saprast apskatāmo jautājumu. Lekcijas ir angļu valodā.

http://www.awmi.net/extra/audio/1052
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.27 16:24:52
Svētais
tas, kas vienam ir grēks, ne vienmēr ir grēks arī otram. tas ir morāles jautājums, un tas vēl nenozīmē, ka tiek grauta dzīve ilgtermiņā
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.27 16:26:31
pich007 Morāles jautājums ir viena lieta, tas ir tas, caur ko tevi vada tava sirdsapziņa. Bet grēks ir vai nav grēks šo apzīmējumu precīzi definē Dieva Vārds, un no tā neizvairīsies neviens cilvēks.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.27 16:27:23
pich007, tad tu uzskati, ka morāle ir demokrātiski balsojama lieta?
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.27 16:28:30
Svētais
Lūdzot tas tā var notikt

nu re- tu lūdz, lai tava kartupeļu raža tiktu aplaimota ar lietu, tādā veidā saņemot "finansiālo svētību".
tai pat laikā tavs ticīgais kaimiņš, kam pieder atrakciju parks, lūdz, lai tikai nebūtu lietus, jo lietus laikā nav apmeklētāju.
tu ar savām lūgšanām sagādā savam kaimiņam finansiālus zaudējumus.
es kļūdos?
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.27 16:32:18
Mulders

savā ziņā morāle ir ietekmējama ar valsts varu. ja par noziegumiem dažādās valstīs piešķir radikāli atšķirīgus sodus, vai tas neliecina par morāles atšķirībām atkarībā no kultūras un vides?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.27 16:37:40
pich007 Dievs nav raustāma lelle, kurš raustīsies, ja katrs viņu sagribēs raustīt aiz savām aukliņām ( tavs piemērs) . Lai gan pilnībā pastāv iespēja, ka mūsu lauki ir blakus un mans lauks ir svētīts, jo saņem svētību no Dieva, bet tavs lauks blakus nav svētīts, jo Dieva svētības nepazīsti. Ja runā par galējiem gadījumiem tādi arī ir sastopami, kad piem. Ēlija lūdza un lietus nebija, vai kad Izraēliešu un Ēģiptiešu vidū bija darīta konkrēta starpība starp abiem. Normālā veidā tu saņem svētību no Dieva, ja zini un ievēro Jēzus mācīto ( Dieva valstības likumus). PIem. Jēzus saka, dodiet un Jums taps dots. Pirmo soli sper cilvēks un tikai tad atbild Dievs. To dara ticībā. Bet tad, Raksti saka, ka ja tu dod un tev nav mīlestības ( motivācija), tad tas tev nelīdz nenieka ( neatnāk finansu svētība atpakaļ) Protams, tas ko tu iesēj, arīdzan ir tikai tas, ko tu arī nopļauj. Tev jāsej pareizās lietas, pareizā laikā, lai tu vari noppļaut. Tur ir daudz aspektu. Tikai dažiem esmu pieskāries. noklausies tās tēmas.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.27 16:38:30
pich007, atbildēt jau neatbildēji!

Redzi... neviendabīga grēka gadījumā arī sodi būs neviendabīgi... Jo vairāk grēks pārņem valsti, jo vairāk pret to jāvēršas, tādējādi var rasties iespaids, ka kādā valstī pret kādu amorālu rīcību ir pārāk stingra reakcija, bet citā valstī pielaidīgāks...

Vienkārši cilvēkiem ir paradums mīxtināt pašiem savas vainas bet pastiprināt citu vainas... ja visi slimo ar šķielēšanu, tad attiexme pret šķielāčiem ir stipri tolerantāka nekā pret klibiķiem... A reāli abi divi nav tā kā būtu jābūt!
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.27 16:51:49
Mulders

nu bet es taču saku, ka morāles principi atšķirās atkarībā no kultūras un vides. tam klāt var pielikt arī rasi, valsts vēsturi utt utjp.

uz tavu jautājumu nespēju atbildēt, jo īsti neizprotu to...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.27 17:06:46
pich007,

Tu saki, ka morāles principi atšķirās... Jā tas ir novērojamais... jautājums ir vai tas ir a) Normāli b) Vēlams?

Piekam kādā mērā atšķirīgs?

Vai tas, ka Nacistiskās Vācijas, Komunistiskās Krievijas un Kapitālistiskās ASV morāle 20.gs 30os-40os gados ir ekvivocējamas? Tā teikt, vai tavuprāt visas tās ir ok?

Cik lielu relatīvismu morālē tu pieļauj? Un kas ir šīs relativitātes avots un robežas, ja ir? Jeb tavuprāt ir principi, kuri ir spēkā vienmēr...

Kā arī... tad kad tu par kādu cilvēku - tai skaitā kristiešiem - spried morālu tiesu - tu atsperies no kaut kādiem morāles principiem. TAČU... tai pat laikā negribi, lai tevi tieši tāpat tiesā atspeorties no kāda morāles principa... Tas ir... tu pret citiem ieņem morālo augstieni, bet tad, kad to pašu dara tavā virzienā, tad apelē pie relatīvisma un subjektīvās patīk/nepatīk... Tas ir postmodernisma inde... pēc būtības self-defeating princips!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.10.27 17:11:54
Latvieši verdzībā bija tikpat cik Dieva tauta. Vai tad viņas ko iemācījās? Ne viena tauta ne otra. Viss turpinājās būtībā pa vecam. Katrai tautai bija Dieva vīri , kuri stāvēja arī okupācijas laikos taisni.
Muldera skaidrojums ir konservatīvā adventisma pamtkonstrukcija. Sektantisks pamatprincips - Tev nav jādomā. Mēs domājam tavā vietā. Labāk , ka tādi Jeremijas, Dāvidi , linkolni ...vispār nebūtu bijuši. Tie sektantiem traucē ticīgajam atņemt loģisko domāšanu. Iejūtību.
Varbūt pārlasiet manu ievadrakstu. Tas mazliet atšķiras. Jums te tēma panesās cita. Piem. pie mongoļu jūga krišanas ir vainīgi kristieši. Neviens nesaka , ka ir jāiet politikā. Vienkārši cilvēks ir attiecīgajā amatā kristietis. Iešana politikā būtu jāatmet kā sarunas terminoloģija, bet jārunā par kalpošanu tautai grūtā brīdī. Es arī izvirzīju jautājumu - par baznīcu. Kāpēc baznīca vienaldzīgi noskatās , kad notiek valstī ekonomiskais genocīds. Un par ko runā šodien baznīcu vadītāji savos gaiteņos un konferencēs? Jeb vai Dieva vīru vispār vairs nav? Jeremija gāja un runāja. Dāvids gāja un uzvarēja. No Vecās derības spēku ir smēlušies ļoti daudz kristīgo karavadoņu , kas pasludinot Dieva kaujas ir uzvarējuši. Šitā pastāvīgi muļķojot cilvēkus , ka Dievs mūs kaut ko māca, tautas ir izzudušas no šīs planētas . Un līdz ar viņiem kristīgie demagogi.

Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.27 17:54:37
Aivars, birkās un lozungos vieglāk domāt... vane? Loģikas augstākā pilotāža!
danar
# Labojis danar: 2009.10.28 11:36:00
Aivars LapšānsTu ka zini ko dara katrs kristietis budams sava amata?
Ja tev tik loti sap visas sis problemas,tad ej un dari,kapec tere savu laiku sezot foruma un diskutejot par to,ko kurs dara ko nedara.


incognito
# Iesūtīts: 2009.10.28 13:25:53
Man liekas, tas kas notiek Latvijā, nav nekas īpašs. Tas nav nekāds genocīds. Genocīds ir kaut kādu ārēju varu izraisītas ciešanas. Par Latvijas krīzi esam atbildīgi mēs paši. Mūsu ekonomika bija uzcelta uz smilšainiem pamatiem, nāca lietus un tā sabruka, viss kā Bībelē.
Jā daudziem cilvēkiem iet grūti un ir īstais brīdis iesaistīties labdarībā, lai palīdzētu šo krīzi pārdzīvot un uzbūvēt ekonomiku ar pamatu uz klints, nevis smiltīm.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.10.28 22:34:54
incognito
Runa ir par kristiešu atbildību savas tautas priekšā. ja mēs sevi formulējam pēc apsolījuma - bijība Dieva priekšā ir gudrības sākums, tad , cik tad gudri esam , ja neredzam tautas ciešanas. Mani pie Zatlera neviens nelaidīs, bet baznīcu vadītājus laidīs gan. Baznīca pārstāv lielu daļu tautas. Un , ko , man speciāli jāraksta Vanagam lai šis aizkāto līdz Valdim.....
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2009.10.28 22:55:29
Nu, aizies Vanags līdz Valdim. Pateiks viņam: "Valdi,lieli sūdi. Tautai grūti. Dari kaut ko!" Kas notiks tālāk? Ko lai Vanags dara nākamajā dienā? Atkal jāiet līdz Valdim? Varbūt jāaiziet līdz Šleseram, Lembergam, Šķēlem, Karginam... Kas tikmēr ies pie mācītājiem? Kas apmeklēs draudzes? Kas rūpēsies par Baznīcas lietām?
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 146 , pavisam kopa bijuši: 19304