atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kristīgajai pasaulei ir bijuši +/- 2000 gadu...
pich007
Iesūtīts: 2009.10.15 12:50:52
...lai ar neapstrīdamiem faktiem pierādītu dieva esamību. Tik daudz gadu, lai sniegtu pārliecinošus pierādījumus un nevienam(!) nerastos absolūti nekādi jautājumi.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:28:29
Jošs Mulders
Tb trenninji ir tikai tad, ja taa... drusku?
Kāds sakars tam ar lāčiem, grūtniecēm, pirmdzimtajiem uc? Ar visu to, ko pats Dievs vada un akceptē? Kādi te treniņi un kam? Puikām, kurus saplosīja?

A parunaajies ar ortodoxiem Juudiem... vai arii vinji saskata VD Horroru...
Bet viņi ta bez Jēzus lasa. Tu teici, ka bez Jēzus VD ir horrors.

Bet nekad neesi speejis aizdomaaties kaada ir miilestiibas seja pret tiem, kas sho miilestiibu min kaajaam un sabradaa shiis miilestiibas objektu!
Mīlestības seja nekad nemainās.
Nav tev zināmi piemēri, ka kāds cilvēks mīl citu cilvēku (māte-bērnu, piem), pat ja bērns viņu sāpina un noliedz?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:28:55
un viss, tas ir vienīgais, kas zināms par šiem zēniem. viņu likteni mēs jau zinam. labs iemesls nogalināt, vai ne?

Tb tavupraat ikreiz Tiesai ir jaapakonsulteejas pie teviim, izejot no tev zinaamaa jaaspriezh leemums pietam saskanjaa ar taviem uzskatiem? Eeeee... tb izklausaas taa, ka tu Kristu nepienjem, jo vinjsh tev kaut kaa konkurenci sagaadaa, ar tevi nekonsutleejas un sevi tev nepaskaidro? Laikam taa ir konsekvence visiem ateistiem - gribeet buut visa tiesneshiem - sevi par Dievu celt
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:29:38
Kaapeec?

Taapeec, ka manu gribu nosaka mana ticiiba, nevis otradi! Es gribu to ko tic mana ticiiba, nevis es ticu, to ko gribu Nevaru es ar savu gribas aktu savu ticiibu nomainiit... nesanaak!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:32:26
Kāds sakars tam ar lāčiem, grūtniecēm, pirmdzimtajiem uc? Ar visu to, ko pats Dievs vada un akceptē? Kādi te treniņi un kam? Puikām, kurus saplosīja?

Par puikaam staast sbeidzas - infas nav, taapeec... velc aaraa trenninju prieksh sevis? Primaarais - nekashkjeejies ar plikgalvainiem Dieva pravieshiem? Otrais, nevazaajies bezdievju puuljos, kas meklee kaadu taisno pazemot... Treshais - Nelec Dievam aciis ar savu greeku... Tas viss kaitiigi veseliibai!

Bet viņi ta bez Jēzus lasa. Tu teici, ka bez Jēzus VD ir horrors.

Eee kur es to teicu? Es teicu, ka bez Kristus VD ir horrors... vinji Jeezu Neatzisit... bet Kristus ir arii Juudaisma centraa... Pagaidaam vinji veel nezin un neatziist Jeezu par Kristu... taakaa... neesmu melojis... bez Kristus VD ir horrors, bet parunaa ar ortodoxu juudu, vai Juudaismaa ir Kristus, un paskaties ko vinji no VD izloba prieksh sevis!

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:33:40
Mīlestības seja nekad nemainās.
Nav tev zināmi piemēri, ka kāds cilvēks mīl citu cilvēku (māte-bērnu, piem), pat ja bērns viņu sāpina un noliedz?


Joprojaam neredzi ziloni!

Vai tev ir zinaami piemeeri kaada ir teva maates attiexme pret tiem, kas NOKAUJ vinju beernus! Mini 3x...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:34:49
hmmmmm bet kādu laiku apukaļ, viens stāstīja, ka Dievs nevar atcelt paša radītos dabas likumus. Nu, ķieģelis no augstceltnes kritīs un nokritīs mazai meitenei uz galvas, ja viņa stāvēs apakšā. Un nepaliks gaisā karājoties pusceļā....

Sorry, nevaru palidizeet, ja shitik blatantu logjisko bugu juus savos textos nespeejat redzeet

Nee shitais tomeer ir jaapaveero, kur aizies... jo izskataas dikti amizanti... nezinaaju ka TAA juuseejie spriezh! Tas shodien buus man kaads jaunums... ko esmu ieguvis par ateistu domaashanas patterniem!
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:36:36
Jošs Mulders
par ateistu domaashanas patterniem!

ne par matu sliktāk kā tavi piemēri salīdzinot dievu un lāču plosīšanos ar tēvu galdnieku un viņa dēlu...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:36:59
Tad sanaak, ka sajaa vienaa aspektaa Tu esi buutne bez BG - drons tb?

Eeee... BG arii implicee, ka vieniigais kas nosaka manu riiciibu esmu ES PATS! Taa kaa mana ticiiba ir dalja no taa, kas Mulders ir, tad viss ir kedaas... mana griba ir pilniigaa sasaknjaa ar to, kas es esmu...

Tu un staasti par Drakulu mani Gribu un Ticiibu neietekmee, es esmu BRIIVS no vinju ietekmes un tu nevari mani piespiest pienjemt Drakulu par realitaati... jo Drakula nav dalja no manis, bet to kas nav dalja no manis esmu briivs noraidiit vai pienjemt kaa man pasham patiik... bet mainiit savu fundamnentu neplaanojku! Es zinu KAA to izdariit... bet teixim taa... negribu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:37:22
ne par matu sliktāk kā tavi piemēri salīdzinot dievu un lāču plosīšanos ar tēvu galdnieku un viņa dēlu...

Aha... labi labi... temums jaavienoajs, ka nevaram vienoties
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:38:01
taatad - dievs ar iedomaaties pasauli, bet neradiit to?

Nee! Dievs ir pure act! Dieva darbiiba ir radiishana per se!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:38:46
hmm..... a pārmest ateistiem, ka viņi negrib ticēt (tb - kaukādā mērā mainīt ticību) ar savas gribas aktu - tas nenieka netraucē, vai ne?

Nee es labi saprotu, ka arii tas nav ateista gribas akts un tu nevari saakt ticeet Kristum... Ne tu ne es nevaram ne tavu ne manu ticiibu mainiit...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:41:43
Pag, Mulders nupat teica, ka nevar mainiit savu ticiibu pats.
tad negrib vai nevar?


Mainiit ticiibu ir ljoti ilgstoshs un praktiski saapiigs process... Taapeec negribu! To nevar izdariit taa... sagribeeju aizbraukt uz Austraaliju, aizbraucu! Neies krastaa!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:42:22
Nu redzi - taatad dievs nevar iedomaaties dazaadus pasaules variantus un tad raddiit optimaalo.

A prieksh kam vinjam tas jaadara, ja vinsh uzreiz rada optimaalo?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.03 16:43:31
Mulders, poiemeeram, to var - iedomaaties dazaadus progas variantus un tad radiit optimaalo.

Nevar! Kaut vai aiz Halting probleemas deelj!
Es nekad nevareeshu pieraadiit, ka neexistee optimaalaaka un labaaka! BTW shii ir pieraadiita (pieraadaama) teoreema... Neexistee algoritms, citu algoritmu optimalitaates noveerteeshanai!

JEB savaadaak... optimaala algoritma radiishana nav algoritmizeejams uzdevums!

Kur "algoritmizeejams" ir taads softs, kas ir galiigs sekvenciaali izpildaamu instrukciju kopa uz ieejas datiem!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:45:21
Nu tad apredeljis - negribi vai nevari?

Kontexti dazhaadi!

Short-termaa nevaru. Long-Termaa negribu!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:50:31
Nu redz, taatad vinju determinee radaamaas pasaules iipasjiibas.

Luuk uzdevums visiem shejienes ateistiem... Atrast shajaa apgalvojumaa logjisko bugu! Tieshaam neredzi v upor?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:51:45
Aa taatad tomeer , teiksim, ticiiba JK ir nevis JK daavana bet long - termaa sasniedzams staavoklis?

Eeee. ticiiba JK praksee parasti ir long-term... Apzinaaties sho ticiibu gan var sanaakt visai aatri. Protams ir precedenti un gudri pravieshi, sludinaataaji caur kuriem tas var notikt relatiivi aatri! Bet nu tas ir par to seeklu kas dazhaadaas augsnees top seeta! Paarlasi rakstos...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 16:53:50
Pag nu taatad dievs var radiit veel vienu bik citaadu pasauli?

Dievs nedarbojas taadaa veidaa kaa laikaa... Vinja radiishana ir universaala vienlaiciigi! Taakaa... ja vinjsh ir ko radiijis, tad tas IR...

Tachu es gribeeju, lai tu pameditee pac par savu apgalvojumu, jo tur ir logjiskais bugs... blatants... vienaa tajaa teikumaa!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.03 17:00:10
Ctulhu
dievs nevar iedomaaties dazaadus pasaules variantus un tad raddiit optimaalo.
Dievs, pēc Muldera vispaŗneko nevar iedomāties, kā iedomājas, tā uzreiz viss realizējas.
Tipa, atnāk cilvēks pie Dieva, un prasa Dievam: "kurš no maniem tilta plāniem ir labākais" - tā uzreiz visi tilti realizējas vienā vietā, viens uz otra!
A jautājumu "es te uzskicēju dažas Būtnes, kuras no tām ir vērts realizēt? Negribu, lai viņas ciestu" - ir labāk vispār nekad neprasīt!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.03 17:02:40
Ctulhu
A tad jau tur vispaar nav procesa - radiisjanas.
Nav, jo neko jaunu Dievs radīt nevar pēc definīcijas. Viņš tikai, tā teikt, realizē kārtējo instanci. Tipa, visas šaha partijas viņam ir zināmas, un tagad ja arī vienu no tām reāli izspēlē, tad nekas jauns nerodās klāt.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 95 , pavisam kopa bijuši: 41549