atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Lezbo - episkopāts.
Merlins
Iesūtīts: 2009.05.29 08:34:18
Nu re, Zviedrijas baznīca, kas pirmā no luteāņu baznīcām ieviesa sieviešu ordināciju, tagad Stokholmas diecēzē ir ievēlējusi par bīskapi lezbieti, kas dzīvo reģistrētā savienībā ar citu sievieti. Konsekvents solis, kas arī bija sagaidāms. Ja esi teicis "a", agri vai vēlu jāsaka arī "b".
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.06.09 16:29:08
Mulders
Vai zini Kāds sakars Vairai Bitēnai ar Santu ? - sakars ir - Muldera skaudība,,smalkjūtība,, liekuļu cinisms, brāļu nodevība...Usjok?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.09 16:33:57
Aivars Lapšāns, viens no mums jau ir jucis, bet man ir izziņa
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.06.09 16:37:41
Es šaubos vai normāls cilvēks sēdēs gadiem pie datora un ries uz svētajiem un svētajām.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.06.09 16:45:32
Neesi komandā kalpojis. Tu esi teorētiķis , tāpēc Tev žēl , ka citi saprot lietas praktiskā svētumā , kur māsa un brālis nespēj būt par homoseksuālistu. Svēti vīri un sievas ar tādām lietām nenodarbojas. Ja kāds sievieti mācītāju var iebāzt vienā homoseksuālistu pritonā, tad tas cilvēks pats ir nesvēts , jo viņš nespēj domāt kā domā tie , kuri kalpo komandā. Un komanda ir Miesa , kur visi dara darbu pēc dāvanām, ko devis Gars. Gara spēkā nav homoseksuālistu . Tas nav iespējams. Ja kāds ir , tad viņš ir izbijis homoseksuālists. Kā var svētu sievieti nosaukt par nesvētu ? Nedomā , ka saņemsi svētības no Dieva pēc šādām rupjībām. Gan kādreiz sapratīsi par ko iet runa , tad Tev būs milzīgs kauns . Arī MERLINAM. JUMS BŪS JĀNOŽĒLO , KA ESAT KAROJUŠI PRET JĒZU. Pasaule iet pie beigām. Ar ko jūs nodarbojaties. Ar kalpotāju apkarošanu un pazedmošanu. Jūs ziniet kāds ir Dieva vārds pret tādiem cilvēkiem. Padomājiet tandēmā par to ABI. ATVERIET JAUNU DISKUSIJU SADAĻU - KAS NOTIKS AR TIEM , KURI IR ŅIRGĀJUŠIES PAR MĀSĀM UN BRĀĻIEM ...
Kāda Tev ir dāvana ? - gadiem sēdēt un riet uz svētajiem...pie datora...sUPER, BRAVO...
Minimālists
# Iesūtīts: 2009.06.09 16:52:31
Aivars Lapšāns, vai tev šajā forumā, kur lielākā daļa gadiem sēž pie datora, nepaliek nedaudz vientuļi?

Man kaut kā vēl aizvien liekas, ka tu nesaprati, ko Merlins, sākot šo topiku, gribēja norādīt. Mēģināšu vienkārši: ja mēs pieļaujam ka raksti ir skaidrojami tā, kā tiek pamatota sievietas kalpošana par mācītāju, tad automātiksi mēs atrisinam homoseksuālisma legalizēšanas jautājumu. Ja iepriekšējā sarunās tika runāts par to, ka tā ir tikai teorētiska konstrukcija, kura NOTIEKTI nepiepildīsies, jo cilvēki tak ir saprātīgi, tad šobrīd mums ir tīri praktisks piemērs iz Zviedrijas...
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.06.09 17:13:47
Minimālists
Neliekuļo. Zviedrījas piemērs nav piemērojams Latvijai. Nosauc man kādu Latvijas sievieti mācītāju lezbieti LELBā. Uzreiz viņa tiks atstādināta. Zviedrijā vīrieši mācītāji līdzīgi pāvestam ie`ņēma varu svēto kopienā un likumsakarīgi kļuva par ******iem . Un ******am pat interesanti, ka sievietes ir mācītājs lezbietes.
Mācītājs homoseksuālists kalpo sātanam un iznākums ir lesbiešu ordinācija un ttt....Latvijā sen kalpo sievietes mācītājas un , ko Tu domā, Losāne reiz kļūs par lezbieti ....prātiņ nāc mājās. Sievietes mācītājas Latvijas LELBā diemžēl ir labākas par vīriešiem. Tas arī dažiem derdzas. Viņi viņām garām iet kā kam nesvētam. Tur tā lieta. Vienreiz tas būtu jāpārtrauc.
Arī Zviedrijā ir sievietes , kuras kalpo kā svētās. Nevar visas Zviedrijas mācītājas likt vienā kulītē. Pazīstu arī Zviedrijā dažas , kurām uzskati ir tādi paši kā te Latvijas mācītājām. Bet tur iesākumā jau sen baznīcas vadība nav reaģējusi uz homoseksuālismu kā problēmu.
Par rakstiem. Jaunās Derības Raksti nav bauslība atšķirībā no Vecās Derības. Ja kāds lietas dara ar mīlestību, tas vienmēr būs Jēzus aizsardzībā. Pat sieviete mācītāja. Tāpēc jau pastāvīgi rakstu mācītājiem bija konflikts ar Jēzus mācekļiem , jo viņi bieži vien nemaz nezināja bauslību. Gāja un darīja. Viens rakstu mācītājs to ieraudzīja - eu , tā nedrīkst, tas nav pēc rakstiem.... Jēzus pienāca klāt un teica - viņš mani mīl , lai dara.
Tāpat arī tagad. Cilvēks visu mūžu , mīlēdams Jēzu Viņam nokalpojis, viņam pienāks klāt MINIMĀLISTS un pateiks - Tu nedrīksti... Jēzus būs tā pusē , kuru Tu būsi apvainojis. Padomā , dziļāk, ko īsti Jēzus ar šīm mācekļu aizstāvības runām gribēja pateikt? - MAN VAJAG JŪSU SIRDI , NEVIS , KA CITĒJAT NEDZĪVUS RAKSTUS, TĀ APVAINODAMI MANI...
Minimālists
# Iesūtīts: 2009.06.09 17:46:21
Aivars Lapšāns, viens par meitu, otrs par kleitu... Mēs tak te runājam par baznīcas mācību un baznīcas kārtību saskaņā ar šo mācību, nevis par to, ka cilvēki ir grēcīgi. Nu kur te kāds ir rakstījis, ka visas sieviets mācītājas (vienalga te vai Zviedrijā) ir lezbietes? Parādi šādu tesktu manā vai citu rakstītāju tekstā.
Savukārt, Zviedrija IR piemērs Latvijai un ne tikai Latvijai, kur var nonākt brīvi atļaujoties skaidrot rakstus.
Merlins
# Iesūtīts: 2009.06.09 18:07:31
indriķis

Es vienkārši par to, ka Tu karo pret imagināro zviedru ķēdīti, kuru tādā veidā kā Tu nesaprotu ne es, ne zviedri. Bet lai nu paliek. Kaut kur citur esmu par to rakstījis, negribas atkārtoties. Pax tecum!
Merlins
# Iesūtīts: 2009.06.09 21:43:56
Aivars Lapšāns

Pravieši nerunā blēņas.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.06.10 02:08:27
Merlins
Pravieši nerunā blēņas.

Ar to tad arī sāc, nevis , ka a agri vai vēlu pārtaps par z. Dieva valstībā tādas likumsakarības nedarbojas. Šādus apgalvojumus var izteikt sekulārs kristietis. Neapvainojies. Zviedrijā šo lietu ir ielaidušu bīskapi. Nesvētā kalpošanā un primitīvā Dievuztverē.
Latvijā lielākie baznīcas zaimotāji nāk no vīriešu puses. Es nezinu nevienu sievieti mācītāju , kura rautos pie varas , būtu nesvēta..lesbiete....Ja tāda būs , tad Vanags ātri tiks galā. Vienkārši izslēgs pēc dažiem brīdinājumiem.
Tā diemžēl nedarīja Zviedrijā un gala rezultāts - homoseksuālisms , Bībeles pielaikošana cilvēkam.
Lai Dievs Tevi svētī un met mieru šitām muļķībām. Padomā - kā Tu varētu savā dzīvē pakalpot ar kādu sievieti mācītāju. Uzaicini uz savu draudzi. Lai viņa pastāsta savu dzīves stāstu, lai pasaka svētrunu, parunā ar draudzes māsām kādā māsu saietā.....
Un melns izkrāsosies....
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.06.10 02:26:17
Minimālists
Tad man jājautā par kuras baznīcas mācību? Pasaulē ir ļoti daudz baznīcu un katrai ir sava teoloģiskā mācība.

Savukārt, Zviedrija IR piemērs Latvijai un ne tikai Latvijai, kur var nonākt brīvi atļaujoties skaidrot rakstus.

Zviedrija nav piemērs Latvijai. Tā ir nevis rakstu interpretācija , bet nesvēta kalpošana. Var perfekti ievērot rakstus , bet homoseksuālisms tāpat zels. Viss atkarīgs no svētuma pakāpes baznīcā. Gan jau zini Ecehiēla rakstus, kur veči noslēpušies Dievnamā , un pielūdz sauli.

Nu kur te kāds ir rakstījis, ka visas sieviets mācītājas (vienalga te vai Zviedrijā) ir lezbietes? Parādi šādu tesktu manā vai citu rakstītāju tekstā.

Runa ir par Merlina ,,shēmu,,. - re, Zviedrijā pie kā ir nonākuši , ka ordinējuši sievietes par mācītājām - lezbiete bīskape....Latvijā būs tas pats.....Par to iet runa. Ja esi vīrietis, tad tas ir nožēlojami. Šo lapu lasa sievietes; arī mācītājas, neesi padomājis kā viņas jūtās. Tas ir garīgs fašisms, publiska necieņas izrādīšana mūsu sievām, sievietēm , bērnu mātēm....Par to iet runa.
Es jau te vienreiz , kā vīrietis jūsu vietā atvainojos. Vai tiešām nav ko darīt? Kā atrast kaut ko, pateikt vājajam dzimumam , ka viņas nav nekas , ka viņas nodos Jēzu....Johaidī...kur var aiziet ...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.06.10 10:32:24
Es jau te vienreiz , kā vīrietis jūsu vietā atvainojos. Vai tiešām nav ko darīt? Kā atrast kaut ko, pateikt vājajam dzimumam , ka viņas nav nekas , ka viņas nodos Jēzu....Johaidī...kur var aiziet ...

Vispār jau to saki tu! Tu arī atvainojies!

Un es, savukārt, nezinu nevienu galvā normālu sievieti, kura jutīsies pazemota vai apvainota, ja vīrietis šo nelaistu karā, bet teiktu - sēdi mājās, karot jāiet man! Protams, atradīsies viegli ķertās... kuras par to var apvainoties... kāreiz Zviedrietes nāk pirmās prātā, kuras gatavas ar savu Valkīras garu gulties uz ambrazūru, lai tikai pierādītu savu "vientiesību" ar vīriešiem!
Un jā... karš pazīst arī savas Žannas no Arkas, tak ja kāds "pravietis" tamdēļ saka, ka Žannu Darku dēļ sieviete karalaukā ir norma un svētība... tad tāds pravietis ir vēl vairāk ar betonu galvā kā sākumā izskatās!

Mums ir Pāvila vārdi - "Sievai mācīt es nepieļauju" un mums ir "pravieša" vārdi - Ka šāds apgalvojums ir Dieva zaimošana bezmazvai! Nu un kam mums ticēt - stulbajam Pāvilam, vai svētajam "pravietim"?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.06.10 11:40:13
Mulders
Tici Mulderam. Un muldi tālāk. Šitā ir konservatīvo adventistu teoloģija - sēdi mājās , visur visi ir nesvēti izņemot Vaitu, ticīgs , iegājis politikā kļūs neticīgs, sieviete pārtaps par lezbieti, tiklīdz sāks mācīt, ieēdīs cūkgaļu kļūs nesvēts, sestdienā vectēva dārzā izvagos kartupeļus ...pārtaps par sabata baušļa neievērotāju...Mulder, Tu esi rūdīts adventistu spiegs.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.06.10 11:50:03
Tā saka Aivars Lapšāns

"Tici Mulderam. Un muldi tālāk. Šitā ir konservatīvo adventistu teoloģija - sēdi mājās , visur visi ir nesvēti izņemot Vaitu, ticīgs , iegājis politikā kļūs neticīgs, sieviete pārtaps par lezbieti, tiklīdz sāks mācīt, ieēdīs cūkgaļu kļūs nesvēts, sestdienā vectēva dārzā izvagos kartupeļus ...pārtaps par sabata baušļa neievērotāju... Mulder, Tu esi rūdīts adventistu spiegs."



Turpini!

Vienmēr esmu pārliecinājies, kad sektantisms nenāk viens, tas stipri stipri sit arī pa galvu!

Bet nekas, tagad kad LV izglītību nokaus pavisam, tev būs daudz sekotāju!
indriķis
# Iesūtīts: 2009.06.10 12:08:54
Merlin , miers ar tevi.
Es tikai gribu pateikt, ka tas principā nav svarīgi, kā zviedri vai tu saprot to, kā nevaid Rakstos.
Merlins
# Iesūtīts: 2009.06.10 21:07:41
indriķis

Tu jau te visu laiku runā par "zviedru ķēdīti", ne jau es.

Merlins
# Iesūtīts: 2009.06.10 21:13:33
Aivars Lapšāns

Varbūt otrādi būs skaidrāk: blēņas nerunā pravieši. Tie, kas runā blēņas nav pravieši.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.06.10 21:42:49
Merlins text Lai Dievs Tevi svētī saprast - kas nāk no Dieva , kas no velna.
Mēs visi esam dzīvi un nedzīvojam vēsturē uz atpakaļu. Mēs dzīvojam šodien. Un Gars ir ar mums šodien. Viņš uz mums runā šodien.Mēs esam svētais atlikums. Jēzus mūs saprot. Visus , kuri iekļaujas Miesā.
Nebaidies no mūslaiku parviešu spēka. Esi ticīgs un priecīgs par brāļiem un māsām..priecājies ka mūs ir tik daudz. Beidzot...?!
Dievs Tevi mīl , es arī!
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2009.06.10 22:22:10
Minimālists
Man kaut kā vēl aizvien liekas, ka tu nesaprati, ko Merlins, sākot šo topiku, gribēja norādīt. Mēģināšu vienkārši: ja mēs pieļaujam ka raksti ir skaidrojami tā, kā tiek pamatota sievietas kalpošana par mācītāju, tad automātiksi mēs atrisinam homoseksuālisma legalizēšanas jautājumu. Ja iepriekšējā sarunās tika runāts par to, ka tā ir tikai teorētiska konstrukcija, kura NOTIEKTI nepiepildīsies, jo cilvēki tak ir saprātīgi, tad šobrīd mums ir tīri praktisks piemērs iz Zviedrijas...

Šeit demonstrētā cēlonības-seku loģika liecina par ticības trūkumu Dievam. Pie tam, kā jau norādīts, nav tur ne pietiekami faktu, ne korektas to sasaistes, lai nopietni runātu, ka sieviešu kalpošana ir garantēti rada homoseksuāļu baznīcu. Tas ir tik vienkārši uzēsties uz Lapšāna par jebko, lai gan tieši tāpat var piesieties jebkuram, kurš kaut vārdu bilst.
Pēc šīs loģikas sanāk, ka cilvēka nodarbošanās ar sportu ir garants smagām traumām, balstoties uz to, ka citi sportisti ir tādas guvuši. Un šī gaušanās par zviedriem tik ļoti atgādina "es jau teicu, ka trakā skriešana labi nebeigsies".
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.06.10 23:35:50
Mārtiņš

Re Lutera pamācības laikos , kad trūkst mācītāju. Luters skaidro kas ir galvenais. Nu , skaidri, ja starp kādu kopienu nav kas māca Dieva vārdu , un ja tajā kopienā ir sieviete, kura zin Dieva vārdu, tad nu gan būtu stulbi to māsu neizmantot Dieva vārda mācīšānai.

Lūk , M. Luters _
9. Patiešām, ja divas vai trīs vai kādas desmit saimes jeb visa pilsēta (vai pat vairākas) jūsu pusē spētu vienoties savā starpā par šādu praksi un cītīgi piekoptu Evaņģēlija mācīšanos un no tā izrietošo dzīvi ticībā un mīlestībā, un ja pie jums arī nekad neuzrastos neviens ordinētais, svaidītais vai apcirptais (priesteris) vai vēl kādi amatu nesēju jums varētu tikt piešķirti, kas jums izdalītu Altāra sakramentu vai citus sakramentus —— Kristus bez nekādām šaubām paliktu jūsu vidū un jūs atzītu par savu baznīcu un nekādā gadījumā jūs nenolādētu, bet gan drīzāk atalgotu par šo jūsu dievbijīgo un kristīgo praksi – atturēties no visiem citiem sakramentiem, kurus jums būtu bijis jāpasniedz nekristīgiem un Dievu zaimojošiem kalpotājiem. Jo Viņš reiz arī ir teicis: tikai viena lieta mums ir nepieciešama, proti, Dieva vārds, jo tajā cilvēkam ir dota dzīvība. Ja cilvēks dzīvo ar Dieva vārdu, ka tas viņam pieder, tad no visa pārējā viņš var arī nošķirties, it īpaši, ja viņš tādā veidā grib izvairīties gan no nekristīgas mācības un no nekristīgiem skolotājiem un baznīcas amata nesējiem. Un ko gan tas dotu, ja cilvēkiem piederētu visas šīs citas lietas, bet nebūtu Dieva vārdu, kas vienīgais spēj piešķirt dzīvību? Savukārt šie nopirktie vai jūsu starpā iespiedušies ordinētie priesteri no pāvesta baznīcas to vien tik izraisa, ka Bohēmijā aptrūkstas Dieva vārda un ka paliek vienīgi sakramenti. Tas nozīmē, viņi jums nolaupa svarīgāko, likdami priekšā tādas lietas, kuras nemaz nebūtu tik svarīgas. Un uzmezdamies par šo lietu pār...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 73 , pavisam kopa bijuši: 35628