atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Jautājums luterāņu mācītājiem!
-Jona-
Iesūtīts: 2009.05.27 10:16:09
1) vai varam uzskatīt, ka Sv.Gars iemājo bezizmēra ļaunā kristietī?
2) vai šādu kristieti var uzskatīt par jau droši pestītu un svētu?

Arī pārējie var atbildēt, bet neizplūstot gari (luterisma LTA formulēto var izlasīt
Kristofers 2009.05.21 12:17:42 komentārā:
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=2&id=2067&start=3
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.27 12:06:01
danar

Nu kur es saku, ka izdodas? Bet - tīšuprāt kādu aplaupīt, apzagt, tīšuprāt dot melīgas liecības, aplaudēt masu slepkavībām, zaimot patiesus Dieva kalpus - man negribas, patiešām - man to negribas .
To, cik nu atcerios, man negribējās jau pirms kļūšanas par kristieti, tas taču pirmkārt, ir milzu diskomforts pašam - tīši sāpināt otru! bet tagad ar prieku secinu, ka arī vēl citās jomās Viņš ir mani mainījis uz labo pusi (piem., neesmu vairs greizsirdīga, kā laulības sākumposmā ).

Jēzus taču Savus sekotājus maina, reāli maina. Tai pat laikā katrs sīkāks nodarījums tagad nu izgaismojas tā, ka pilnīgi raudāt gribas par savu nožēlojamību...
Balss
# Iesūtīts: 2009.05.27 12:11:59
-Jona-
Kur tu esi ņēmusi, ka kāds kristietis (piem., Mulders ) TĪŠUPRĀT zog, melo, laupa un zaimo???????
Ja nu tu par zaimošanu sauc kāda guru ideju kritiku, it īpaši ar sulīgiem salīdzinājumiem vai epitetiem...

Protams, ka Jēzus maina tos, kas uz Viņu klausās un paklausa. Atmet dusmas un pat varbūt naidu uz savu brāli!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.27 12:21:58
Balss

Vēlreiz saku - man neinteresē šī odiozā personība, es runāju par aplamībām, kādas viņš nes, vai tu skaidri izlasīt nemāki? Kristofers un Ingars gan nez kāpēc mācēja.


viņš melo gan un pie tam neganti, vari pārliecināties pati:

http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=157655&t=157589

(apm. tēmas vidū, kur runa par Baštiku). Iepazīsti labāk savu brāli, man melu tēva pakalpiņi nav brāļi.
Un kaut kā joprojām nemanu, ka viņš būtu ticis no Jēzus mainīts .
Balss
# Iesūtīts: 2009.05.27 12:38:11
-Jona-
Gan jau skuķens pats ātri apķersies, kas tā par cūkkūti ,kur viņš iekortelēties kāro
Esi taču to par B.meitu rakstījusi? Tad ko Mulders melo?

Jā, man brālis ir tas, kurš apzinās, ka ir grēcinieks un kuram vajadzīga Jēzus palīdzība, nevis tas, kurš ienīst un apsūdz un runā ļaunu par jebkuru citu cilvēku, kur nu vēl brāli...
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.05.27 12:56:59
Balss

Nu vai zini... tas tavs brālis gatavs bumbot arī svešus bērnus, man jāatgādina. Nožēlas pazīmju tur nebija nekādu.

Faktu konstatācija nav ļauna runāšana, ne arī apsūdzēšana. Es vienmēr pieturos pie paša autora precīziem citātiem (un te taču galu galā ir forums, ne?), pārējais Dieva ziņā.
Bet ko es ienīstu vai neienīstu, tu nekādi nevari zināt, arī tu esi tiesīga par mani spriest tikai pēc maniem pašas izteikumiem.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.27 12:58:28
-Jona-
Neatgriezīgs kristietis tātad - tā pestīšana ir apdraudēta un baznīca tādos gadījumos praktizē ekskomunikāciju

1 Stāsta par netiklību jūsu starpā un vēl par tādu, kāda nav sastopama pat pagānu starpā. Tur kāds dzīvo ar sava tēva sievu.
2 Un jūs vēl esat uzpūtušies, kur vajadzēja būt noskumušiem, lai tas, kas to darījis, tiktu izmests no jūsu vidus.
3 Kaut gan miesīgi tālumā, bet garā pie jums, es it kā klātbūdams esmu jau nolēmis par to, kas tā noziedzies:
4 ka mēs, jūs un mans gars, sanākam kopā Kunga Jēzus Vārdā
5 un viņu nododam ar mūsu Kunga Jēzus spēku sātanam miesas samaitāšanai, lai gars tiktu izglābts Tā Kunga dienā.

Bet te arī redzam, ka vienmēr ir iespēja atgriezties. Bet ja kāds neatgriežas, tad tāds nevar paturēt nedz ticību, nedz Svēto Garu, tādam, kurš atkrīt atpakaļ vecajā dzīvē un tur paliek, vairs neatliek svēts upuris par grēkiem, bet briesmīga tiesas gaidīšana. Tāpēc tik ļoti ir svarīgi PALIKT Kristū.

Šie draudi neattiecas uz tiem, kuri par saviem grēkiem jūtas pretīgi, izbijušies, izmisumā, bailīgi un nožēlojami, bet gan uz tiem, kuri ir vienaldzīgi, pārdroši, lepni un iedomīgi.

Bet jebkurā gadījumā draudze var apzināt tikai atklātus grēciniekus, tāpēc katram ir jābūt nomodā par sevi, bet lai tas nevienu nedzītu izmisumā, mums ir nepārtraukta žēlastība no Jēzus Kristus. Kurš dzirdod šos draudus sajūt smagumu sirdī - tas var neuztraukties, jo stāv rakstīts, ka Dievs tieši tādiem, kuri ir noskumuši un izbijušies, dod žēlastību
Balss
# Iesūtīts: 2009.05.27 13:09:16
-Jona-
Bet - tīšuprāt kādu aplaupīt, apzagt, tīšuprāt dot melīgas liecības, aplaudēt masu slepkavībām, zaimot patiesus Dieva kalpus

Tā, tavuprāt, NAV apsūdzēšana? (Nenoliegsi taču, ka tu to visu saki par Mulderu? )
danar
# Iesūtīts: 2009.05.27 13:12:21
-Jona-Tu doma,ka Dievs ir par švaku,lai Mulderu izmainītu
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.27 13:16:18
Ingars

Jā, piekrītu protams.

Balss

?
Nē, nesaku gan par viņu. Es atbildēju tikai uz danar jautājumu tieši pirms.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.27 14:11:16
Ctulhu, Dievs tieshaam neskataas uz darbiem, bet gan uz sakni, kas shos darbus producee...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.27 14:11:38
Ctulhu

Lūdzu, izlasi rūpīgi luterisma pamatnostādnes no Kristofera garā iepostējuma (tas, kas slīprakstā).
Viss skaidrāk par skaidru:

http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=2&id=2067&start=3

Ne jau ka ar darbiem mēs spētu pestīšanu nopelnīt , bet ka pie īstas ticības/mīlestības šiem darbiem/augļiem obligāti jāparādās, to nevar nebūt.
Sliktus augļus nesošs koks (ļauns t.s. kristietis) iet pazušanā.


Un nesāciet tikai abi te atkal! Ejiet tad uz tēmām, kas tam domātas.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.05.27 14:17:24
Ctulhu

Nu liec iekšā tēmu par inkvizitoru iekšējām problēmām..
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.27 14:23:57
Ctulhu

Pēc Muldera varbūt, bet pēc Rakstiem un LTA gan nekādi. Tev nebūs nokaut, īsi un skaidri, kā arī:

17 Neatmaksājiet nevienam ļaunu ar ļaunu, domājiet par to, ka varat labu darīt visiem cilvēkiem.
18 Ja iespējams, no savas puses, turiet mieru ar visiem cilvēkiem.
19 Neatriebieties paši, mīļie, bet atstājiet vietu Dieva dusmībai, jo ir rakstīts: Man pieder atriebšana , Es atmaksāšu, saka Tas Kungs.
20 Bet, ja tavs ienaidnieks ir izsalcis, paēdini viņu; ja tas cieš slāpes, dod viņam dzert. Tā darīdams, tu uz viņa galvas sakrāsi kvēlojošas ogles.
21 Ļaunums lai tevi neuzvar, bet pats uzvari ļaunu ar labu!
/Rom.12/
Grēciniece
# Iesūtīts: 2009.05.27 19:13:14
Atkārtojums
1) Nē, jo viņš pats Sv.G. ir aizdzinis (Sv.G.nemājo nesvētā vietā).
2) Nē, jo ar savu dzīvi viņš pats savu pestīšanu ir noraidījis.
rainars
# Iesūtīts: 2009.05.27 21:31:16
KLausatie ja nu kādam izliekas ka cits tikkai saucas par brali ,bet īstenība tāds nav,tad raksti saka ar tādu nesatikties un še nu var teikt nediskutē nu ja vien pats grib apgrēkoties.Mūkiet no tādiem.
Mirga
# Iesūtīts: 2009.05.28 08:07:04
-Jona-

Tu saki, ka esi lasījusi Leandra Lašanssa pierakstus. Ja tā, tad Tu neesi sapratusi ne nieka.
Tur, proti, no sākuma līdz beigām ir parādīts, kā cilvēkam kļūt mazam, lai Jēzum viņā būtu vieta.
Un Tu te rādies tik liela, ka Jēzus nav pat manāms.
Varbūt sāci lasīt vēlreiz?
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.05.29 09:40:22
Mirga

Tad nu neiztaisies vēl lielāka par mani , bet rādi labu paraugu un bez tukšas piekasīšanās, vienkārši un pazemīgi atbildi uz tēmas jautājumiem, ok?
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.05.29 09:46:10
Mirga

no "Manu izredzēto laimei. Jēzus":

5. Esiet drosmīgi savā ticībā.
6. Neļaujiet sevi iespaidot dažādu šobrīd Baznīcā pastāvošu domu strāvojumu maldīgumam
8. Nebaidieties atmaskot maldus.
/1:225/

Visu L.L. esmu izlasījusi vismaz reizes trīs, esmu tikusies ar autoru/pierakstītāju rekolekcijās, man ir grāmata ar viņa autogrāfu un speciāli atzīmēta tēma, man domāta - 2.sējumiņā nr. 30., ja tev interesē.
(jau iepriekš atvainojos, ja arī šis tev liksies lielīgi, tad nu nezinu, kā man vispār runāt, kā liecināt... ).

vilks
# Labojis vilks: 2009.05.29 10:38:57
Neredzu jēgu atbildēt uz jautājumu, uz kuru jau vairāki cilvēki, manuprāt, ir precīzi atbildējuši.
Šai jautājumā es pilnīgi piekrītu Kristoferam.

Tiesa, es domāju, ka jautājums ir mākslīgs un bezjēdzīgs, jo 1)nav nekādu bezizmēra ļaunu kristiešu (kā tu iztēlojies izmērīt cilvēka ļaunumu?) un 2)Dievs nevienu no mums nav aicinājis par tiesnesi saviem brāļiem un māsām.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.05.29 10:47:51
vilks

Ak, tad tomēr mūsu LTA joprojām nav atceltas un ir spēkā? Paldies.

Šī tēma nebija mana tukša piekasīšanās, kā jums te laikam liekas, man tas delfos ir prasījis vairākas tēmas, jo autors to pašu tur sludina joprojām (arī te viņš atkārtoti apstiprinājis to pašu, ja lasīji). Viens piemērs tikai:
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=139361&t=139361
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 101 , pavisam kopa bijuši: 7586