atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem lasu Janja ev. un nevaru lidz galam atkost
Kristīne
Iesūtīts: 2007.05.14 16:43:09
pirmkart , sho pantu: Tanī dienā jūs lūgsit Manā Vārdā, un Es nesaku, ka Es aizlūgšu Tēva priekšā par jums; un , otrkart, sho: Patiesi, patiesi Es jums saku: ja jūs Tēvam ko lūgsit, Viņš jums to dos Manā Vārdā. Līdz šim jūs neko neesat lūguši Manā Vārdā; lūdziet, tad jūs dabūsit, ka jūsu prieks būs pilnīgs.

paldies jau ieprieksh par atbildem
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.14 16:55:10
Nu pirmo vajag tomēr līdz galam izlasīt, tad arī skaidrs ko Kristus saka. Bet otro es nesapratu ko tu nesaprati. Varbūt Jāņa 1 vēstules 5 nodaļa dod atbildi! Izlasi!
Kristīne
# Iesūtīts: 2007.05.14 16:59:02
nu labi, paskaidroshu vienkarshi ir dzirdets, ka saka, ka Jezus pats ludzas par mums Tevam, bet shis pants apgalvo, ka nebut ne.
un - ko nozime lugt Jezus varda? vienkarshi lugshanas beigas pielikt formulu : "Jezus vardaa"?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.14 17:03:31
1. Nu es saku, izlasi to pirmo fragmentu līdz galam, citādi izrāvi no konteksta un sanāca tufta. Kristus tur raksta par mūsu tuvumu Dievam un autoritāti Kristus dēļ.
2. Lūgt "Kristus Vārdā" tas ir milzīgs apsolījums no Kristus puses mums. Tas ir, ka mēs varam lūgt kā pilntiesīgi Dieva Bērni. Kristus savu autoritāti Tēva priekšā uztic mums. Nu tas ir kā piemēram tavs priekšnieks ļauj tev lūgt bankai naudu viņa vārdā. Kristus apsola savu autoritāti, savu Vārdu mums, kas uz viņu tic. Un apsola arī rezultātu, ka mēs lūdzot Tēvu Kristus Vārdā faktiski ir tas pats kas Kristus par mums lūgtu pats savā vārdā.
Bet izlasi Jāņa 1 vēstules 5 nodaļu, tur interesanti ir par šo lūgšanu un lūgšanas piepildījumu!
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2007.05.16 01:01:26
Vēl varu turpināt Muldera domu:
šie vārdi ir teikti mācekļiem pirms Vasarsvētkiem, tā kā tad viņiem vēl nebija tādu pilnvaru, uz kurām norāda Mulders. Un tanī dienā (kad Sv. Gara pilnība nāks) nebūs nekādas vajadzības aizlūgt par mums, ja mums ir dotas pilnvaras pašiem lūgties.
Andis Atvars [81.198.158.196]
# Iesūtīts: 2007.05.17 20:56:18
Kristīne, bet kapēc beigās "Jēzus vārdā"- vai tad mēs saskarsmē tā rīkojamies?
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.17 21:21:13
Vai nav tā - ja mēs ar savu būtību, ar savu dzīvi paliekam Jēzus vārdā (t.i., Viņa gribā, saskaņā ar Viņa gribu, ar Viņa nodomu mums) - tad mēs varam arī lūgt tā, kā tas atbilst Viņa gribai, Viņa prātam. Un tad tas arī notiek! Cik nav brīnumainu lietu caur lūgšanām noticis? Vislielākais brīnums - ticības dāvana kādam cilvēkam!
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 64 , pavisam kopa bijuši: 34681