atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristieša portrets
Balss
Iesūtīts: 2007.05.13 23:59:24
Dažādās diskusijās notiek ne tikai domu, bet dažkārt arī epitetu apmaiņa, kuri nedarītu godu nevienam cilvēkam, kur nu vēl kristietim.
Varbūt mēģināsim visi kopā uzzīmēt ideālā Kristus sekotāja portretu un viņa rīcības modeļus? Un tad tiem varbūt arī savā dzīvē sekot?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.19 13:33:56
Ctulhu
Protams, mēs ikkatrs esam unikāls Dieva radījums - tas vēlreiz apliecina Radītāja neizsmeļamo fantāziju un iespējas. Ceru, ka tu tomēr, kaut vai teorētiski, vari saprast atšķirību starp Dieva un mūsu unikalitāti. Vai vismaz, kā es to domāju.
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.19 14:04:53
To pašu vecu veco - ka Dievs ir Dievs un ka mēs esam Viņa radītas būtnes, cilvēki - katrs ar savu unikalitāti. Un ar to dievišķi radošo dzirksti un brīvo gribu, ko Dievs mums ir devis, un ar ko mēs šajos aspektos esam līdzīgi Viņam. Bet tikai līdzīgi . Šī līdziba pieļauj spēju būt radošam, brīvi izvēlēties savu rīcību, bet arī piedzīvot savas rīcības konsekvences.
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.19 14:52:44
Neņemos iesaistīties jūsu teorētiskajās diskusijās par to, kas ir vai nav loģiski un ko Dievs var vai nevar. Es vienkārši zinu, ticu, ka Dievs var visu, ko vēlas.
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.19 15:00:29
Laikam tāpēc, ka viņš visu laiku taisa miljardiņiem ar savu Garu apveltītus ķiņķēziņus... Tik, cik nu mēs zinām par šo mūsu sīko pasaulīti tepat šajā galakticiņā. Bet kas notiek tur, tajās, ko mēs pat saskatīt nevaram un par kuru eksistenci pat nezinām - tur jau sāk reibt galva!
Bet galu galā - Dievs man TO vēl nav pastāstījis... un es arī uz to nepretendēju, jo - ko nevar celt, to nevar nest!
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.19 15:09:31
Ctulhu Tad, kad tu stāvēsi Dieva priekšā (un tu stāvēsi, tici vai nē!), tad varbūt varēsi Viņam to pajautāt, ja tev Dieva majestātiskuma priekšā aiz pārbīļa vispār vēl kas vairs darbosies... Nenovēlu tev to... gribas cerēt, ka tu reiz tomēr mainīsi savas domas un kļūsi par Debesu valstības pavalstnieku!
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.19 16:19:32
Ctulhu Tikai zini, ka pirmais un vissvarīgākais jautājums būs Dievam TEV - kāpēc tu noraidīji manu mīlestību, kas būtu tevi glābusi no izmisuma par pazaudēto, vairs nesasniedzamo VISVISLABĀKO...
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.19 16:29:42
Ctulhu Tā tu domā šobrīd. Kad tu sastapsies ar Dievu, tad arī piedzīvosi, kas Viņš ir un ko tu vairs tad spēsi pajautāt... Varbūt - piedod manu bērnišķīgo iedomību... ?
Balss
# Labojis Balss: 2007.07.19 20:44:25
Ctulhu ja vins eksistee, tad ir taada pati SB kaa es.
Nu nav, vecīt, Dievs tāda pati SB kā tu...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.07.20 14:35:30
Ctulhu, nuja, tu esi tāds pats kā gliemezis - piederat pie vienas objektu klases - karbonbāzēta dzīvības forma KDF
Mulders
# Iesūtīts: 2007.07.20 14:41:57
Ctulhu, nuja... a ja klasifikācijas kritērijas radītājs/radība, tad viņš un tu esat dažādās kategorijās!

Pietam tavs saprāts un Dieva saprāts ir tāpat kā gliemezīša saprāts un tavs saprāts!

Tu esi tik pat saprātīgs attiecībā pret Dievu cik gliemezīts ir saprātīgs attiecībā pret tevīm!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.07.20 14:55:42
Redzi tu jau tieshi to nesaproti, tu runā par saprātā esošo informāciju! Es runāju par pavisam citu lietu... mūsu valodā pat tam vārada nav, vienīgais kas nāk prātā būtu "Hiper-Saprāts" kam attiecība pret Saprātu ir tāda pati kā Hiper-Kubam pret Kubu! Cita līmeņa organizācija, citas dimensionalitātes sistēma, kurai attiecināt vārdu "Saprāts" ir pateikt par viņu tik pat daudz cik par Kubu pateikt, ja teikt, ka Kubs ir kvadrāts!
Neesat jūs radītāji! Cilvēki rada no jau esošām lietām, bet matēriju cilvēks neprot radīt... pret to pat fizika iebilst, par masas un enerģijas nezūdamību! Dievs to radīja!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.07.20 15:10:12
1. Jā, tas ko mēs redzam kā Dieva apziņu ir kas augstāks un varenāks par vienkārši apziņu! Tā ir hiper-apziņa!
2. Un ko zinātnieki ir pārkāpuši matērijas nezūdamības likumu?
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.07.20 15:24:54
Ctulhu, nu kaut vai ar to, ka tā nav laika/telpas saistīta! Dievs ar savu gudrību rada realitāti no nekā!

p.s. un jautājot ar ko atšķiras Dieva apziņa no mūsējās, pat ja varētu pilnībā tev atbildēt tu to nespētu aptvert tāpat kā plakans flatlanderis nespētu aptvert ar ko atškiras kvadrāts no kuba, ja flatlanderim parādītu kubu, viņš tajā diez vai spētu saskatīt vispār kādu līdzību ar kvadrātu (domā par kuba projekciju) Kubam būtu jānostājas īpašā stāvoklī attiecībā pret flatlanderi, la viņš ieraudzītu kvadrātu!
Balss
# Labojis Balss: 2007.07.20 15:28:03
Hei, veči, jūsu saruna ir forša, bet šī nav īstā vieta. Prom pie atejistiem , mīlīši! (Atzīstos, ka es jau arī, Ctulhu pavedināta, aizšļūcu prom no tēmas...)
Ceru, ka izdosies šo tēmu vēl reanimēt?
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.20 15:35:28
Tagad TU vairs jokus nesaproti? Neesi dzirdējis, ka lauku ļaudis senos laikos luterāņus suca par luturiem, baptistus - par batistiem?
Ja esi abižojies, varu izdzēst!
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.20 15:41:36
Ja tev būtu kaut kas svēts (vai tev ir?) - nez vai tu priecātos, ja tas tiktu izsmiets un izkariķēts... Šaržs par mani vai par tevi ir OK!
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.20 15:52:11
Kas ir TDL?
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.20 16:03:26
Tātad svētuma izjūta tev ir sveša?... Ne māte, ne bērns, ne Latvija, ne karogs kā simbols? Vai reāls kaitējums ir tikai fizisks?
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.20 16:18:43
Nu re, lai cik smalki tu to apraksti, tas pats vien jau būs - tu tikai tā pārprasti vīrišķīgi kautrējies atzīties, ka arī tev ir kas svēts. Tātad pa Latviju var bradāt, spļaudīties, lamāties matom, piegānīt mežus ar saplēstām pudelēm, dauzīt baznīcas, ņirgāties par citu domām un uzskatiem?...
Nu, lūk, mums tad arī nepatīk šīs induceetas negatiivas emocijas.
<< . 1 . 2 . 3 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 10 , pavisam kopa bijuši: 33710