atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu LELB arhibīskaps Jānis Vanags un RKB Latvijā priesteris Zbigņevs Stankevičs raidījumā „100.pants”
vienkāršais gunča
Iesūtīts: 2009.04.15 12:50:07
Šovakar, 15. aprīlī, plkst. 20:00 raidījuma „100.pants” studijā viesosies Latvijas Luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags un Romas katoļu baznīcas Latvijā priesteris Zbigņevs Stankevičs
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.22 10:15:27
Klausies brāl, Tu no kuriem mežiem esi iznācis? Vai Pareizticīgo Baznīcai ir juridiskas attiecības ar Krievijas pareizticīgajiem? Tas gan būtu graujošs jaunums. Vārda tiešajā nozīmē! text

A kopsh kura laika Una Sancta ir kaada juridiska organizaacija?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.22 10:16:07
Uldis, masiks pareizi saka... kaapeec tad nejautaa tieshi!
Alfonss
# Iesūtīts: 2009.04.22 10:23:24
Mulders
text A kopsh kura laika Una Sancta ir kaada juridiska organizaacija? Maskavas patriarhs to nav atzinis, kas noziimee, ka PB to nav atzinusi

text A kopš kura laika krievu pareizticīgie ir kaut kāds lēmejorganisms, kura atzīšanai ir kāda nozīme. Lai Krievijas patriarhs dara ko grib. Ortodiksālā baznīca ļoti labi pastāv arī bez viņa.
Izvēle [159.148.21.167]
# Iesūtīts: 2009.04.22 10:29:18
Mulder,
Vai tava dedzīgā, bet aklā Tavas baznīcas vadītāja aizstāvība patiesībā nav izmisuma solis kaut kā pasargāt savu mācītāju no iespējamām represijām? Vai Tu pats esi gatavs savas ticības dēļ pamest skaisti restaurēto ēku, lai pulcētos kaut kādā zālē vai citās telpās? Esi reālists, Mulder. Neviens jau gadus desmit nevar aizbildināties, ka tam vēl tikai jānoskaidro, kas tad īsti luterisms ir. Jautājums ir par to, vai tradicionāls luterisms ir pieņemas vai ne.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.22 10:56:29
Ortodiksālā baznīca ļoti labi pastāv arī bez viņa.

Vovo... mēs to pašu sakam... Papucs lai dara ko grib, Kristus Baznīca labi pastāv arī bez viņa!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.22 11:03:11
Vai tava dedzīgā, bet aklā Tavas baznīcas vadītāja aizstāvība patiesībā nav izmisuma solis kaut kā pasargāt savu mācītāju no iespējamām represijām?

Jā... KLB telepātijas spējas jau sit augstu vilni! Blin... atkodāt... A.Bite nabags bez manis ir tāds vārgs un neaizsargāts un pret viņu vieni Vanagi vien vēršas, lab, ka viņam tāds aizstāvis kā es

Vai Tu pats esi gatavs savas ticības dēļ pamest skaisti restaurēto ēku, lai pulcētos kaut kādā zālē vai citās telpās?

Mmmm... godīgi sakot nekad mūžā neesmu pulcējies nevienā skaisti atrestaurētā ēkā... Pārsvarā tādās... hmmm... viduvējās baznīcās, kur parasti ir problēmas ar apkuri aukstajos gadalaikos, šad tad arī garāžā izveidotā baznīciņā... Pat Rīgas Domā apskaņošana kaut kāda bugaina, bet tur, šķiet tik kādos 2os dievkalpojumos esmu bijis... savā mūžā!
Tā kā... hmmm... Šķiet tu man piedāvā siltu saulainu zāli! Neiebilstu!

Esi reālists, Mulder. Neviens jau gadus desmit nevar aizbildināties, ka tam vēl tikai jānoskaidro, kas tad īsti luterisms ir.
Nuja! Tāpēc vot brīnos, ka vīri, kas sakās sevi par īsteniem Konfesionāliem Luterāņiem nespēj 2 ar 2 saskaitīt vai elementāri rakstus izlasīt, tajos neredzot vienas vienīgas pavēles nošķirties, noraidīt, atraidīt! Tā kā... jums nav ar ko aizbildināties... ja jūs teiktu, ka nepazīstat Luterismu, jums nebūtu grēks, bet tagad jūs sakāt, ka Redzat, tāpēc jums jūsu grēks paliek!

Jautājums ir par to, vai tradicionāls luterisms ir pieņemas vai ne.
Esmu jau teicis... Luterisms man ir pieņemamākā un manuprāt vislabākā un pilnīgākā Rakstu vēsts interpretācija, tāpēc arī esmu Luterānis... Un tāpēc tik karsti varu par to iedegties un kauties pret tiem, kas no Luterisma mēģina uztaisīt kārtējo Pāvestveidīgo juridisko organizāciju, kurā kaut kādas Pāvesta bullas, papīri un ticīgo sirdsapziņai nesaistītas zajavas, tiek liktas par teoloģisku argumentu!

Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.22 11:09:28
Izvēle u.c.

Šķiet jūsu pasaules uzskatā vienkārši nespēj ievietoties tāda tēze, ka kāds varētu jums nepiekrist JŪSU kļūdu dēļ. IZskatās, ka jums šķiet, ja kāds jums nepiekrīt, tad tāpēc, ka viņam ir samaxāts, viņu ir uzpirkuši, iebiedējuši, iežēlinājuši vai pierunājuši... bet nekādīgi ne tāpēc, ka kāds varētu pats par sevi domāt ar savu galvu un nepiekrist jūsu teoloģijai, uzstādījumiem, politikai un kas visbriesmīgākais - skatoties uz jūsu augļiem - vienkārši nepiekrist jums!

Acīmredzot jūsu identitāte ir balstīta tajā, ka jūs pulcējaties pret jums vērstajās slēptajās sazvērestības teorijās, ka jūs savu identitāti smeļaties jūsu pašu izdomātajos bubuļos!

Nevajag sev glaimot... neesat tik lielas zivis, lai kāds savā darbības dienas kārtībā jūs iekļautu kā vienādojuma parametru!

Ē... un par jūsu "svarīgumu" šķiet liecina kaut vai tas, ka ar jums pārsvarā kašķējas lajs ar niku "Mulders", kuram vienkārši patīk "trepetatj jazikom" par visām tēmām un ar jebkuru, kas gatavs kašķēties...
A pretī sūtāt nezinu... savu smago artilēriju, vai dažreiz kādus īpaši skaļus vaukšķus... A nopietni onkas jūs pat neņem pierē... un jums tas šķiet baigi kremt... tad nu krāmējat ārā visu, kas uz sirds pret vienu Laju
Izvēle [159.148.21.167]
# Iesūtīts: 2009.04.22 11:30:34
Mulder,
Tavi ``nopietnie onkas`` laikam baidās izteikties, tāpat kā 1996. gadā. Un kā lai nebaidās - ja jau neatkarīgai draudzei atņems baznīcu, tad ko gan var izdarīt ar sev pakļautiem.
KLB identitāte ir balstīta uzticībā LTA. Ja kādreiz to sapratīsi, būs žēl, ka tik nejēdzīgi esi mēli kūlis. Taču labāk vēlāk nekā nekad.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.22 11:34:22
Tavi ``nopietnie onkas`` laikam baidās izteikties, tāpat kā 1996. gadā. Un kā lai nebaidās - ja jau neatkarīgai draudzei atņems baznīcu, tad ko gan var izdarīt ar sev pakļautiem.

"laikam baidās" ir... eee... arguments?

Un nevar atņemt to, kas nepieder

KLB identitāte ir balstīta uzticībā LTA.
Nu tad tā ir kaut kāda cita LTA, ne tā kas man ir pazīstama! Tā ir kaut kāda KLB LTA ar KLB ad-hoc un add-on atrunām un piedēkļiem!

Ja kādreiz to sapratīsi, būs žēl, ka tik nejēdzīgi esi mēli kūlis. Taču labāk vēlāk nekā nekad.
Prieks, ka turat KLB durvis priekš manis atvērtas
Alfonss
# Iesūtīts: 2009.04.22 11:40:06
Mulders

Jā Mulder, Tava "loģika" ir pārsteidzoša. Konkrētāk, - tās nav.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.22 12:00:29
Alfonss, a ko darīt... tāds liktens!
Alfonss
# Iesūtīts: 2009.04.22 12:01:57
Mulders

Tu mani nošokēji Konservatīvais luterānis un tic liktenim... predestinācijai netici?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.22 12:12:20
Alfonss... oi un kā vēl ticu! Es arī pa kluso zilus sešrokainus dievus pielūdzu ar ziloņu galvām... un naktīs mazus bērniņus ēdu!
Alfonss
# Iesūtīts: 2009.04.22 12:15:44
Tā jau man likās. Tu tikai aizmirsi pateikt, ka lido uz slotas un ēd pūdētas paipalu olas.
redaktors
# Iesūtīts: 2009.04.22 13:38:17
Kā šīs sarunas saistās ar raidījumu 100.pants?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.22 15:53:23
redaktors, nu mūsu oponenti atmaskoja LELB... izrādās viss LELB stāv uz Muldera pleciem, viņam maxā par PR, piekam ir piedraudējuši, ja Mulders nestāvēs pie ratiem, tad A.Biti nafig izmetīs no LELB...
Tas viss tak skaidri no 100. panta +Jāņa apgalvojumiem izriet... vai tad nav skaidrs?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.22 16:17:02
Ctulhu... un pa naktīm ies miskastes izspārdīt!
Jautājums [159.148.21.167]
# Iesūtīts: 2009.04.22 16:47:24
Mulder,
Vai, lai saprastu vienotības neiespējamību luterāņu un katoļu starpā, nepietiktu pāvestiešiem pajautāt, vai tie atsakās no viņu katehismā lasāmā: ``Redzamā veidā virs zemes Baznīcu vada Pāvests kā redzams Jēzus Kristus Vietnieks virs zemes.``
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.04.22 17:10:32
Jautājums [159.148.21.167]
Vai, lai saprastu vienotības neiespējamību luterāņu un katoļu starpā, nepietiktu pāvestiešiem pajautāt, vai tie atsakās no viņu katehismā lasāmā: ``Redzamā veidā virs zemes Baznīcu vada Pāvests kā redzams Jēzus Kristus Vietnieks virs zemes.``

Šis jautājums diemžēl rāda, no kāda gara Tu esi, tā kurš vieno, vai tā, kurš šķir.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.22 21:06:12
Mulders
Uz jautājumu atbildēt ar pretjautājumu - tas nav korekts sarunas vešans veids. Šādā dialogā nekad nekonevar panākt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 13 , pavisam kopa bijuši: 21261