atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kā tikt galā ar grēku?
vita33
Iesūtīts: 2007.04.17 11:59:06
Lūdzu palīdzību! Mans grēks ir tāds, ka lasīju sava vīra saraksti portālā Draugiem.lv (viņš bija pats no sākuma iedevis man savu paroli) un tad viņam sāka nākt vēstules no meitenēm, uz kurām viņš labprāt atbildēja un pat diezgan neķītri koķetēja. Ar šausmām secināju, ka vairs nevaru iztikt bez šīs viņu sarakstes lasīšanas, bet man savukārt tas sagādāja šausmīgas sirdssāpes, lasot cik divkosīgs ir mans vīrs. Mēs abi esam kristīti. Savu grēku es apzinos, ka nedrīkst lasīt svešas vēstules un katru dienu lūdzu Dievu dot man spēku tikt galā ar šo grēku un pārvarēt to. Bet kā ir ar manu vīru? Viņš mājās tik skaisti runā par Dievu par nodevību un melošanu, bet ko viņš dara pats šajā portālā. Kad pateicu, ka zinu par viņa saraksti, viņš ļoti noskaitās un grasījās pat šķirties, tad nomierinājās, nomainīja paroli. Tomēr manā sirdī ir palikušas sāpes ar kurām es netieku galā un tad kad viņš ir prom no mājām man visu laiku ir jādomā vai viņš atkal neflirtē ar citām meitenēm.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.31 15:02:19
Sheksna
Jā, tā ir jāpieņem ticībā. Uzticēšanās. Bez tās laikam nekas nesanāks, lai cik žēl... Ja varētu pārbaudīt, tad nebūtu vajadzīga uzticēšanās un paļaušanās uz Dievu. Bet mums IR jāmācās uz Viņu paļauties. Kā bērns var paļauties uz savu mīlošo tēvu un māti - ka viņi redz tālāk un zina labāk. Lai gan šī līdzība ir tikai vāja atblāzma no Dieva - cilvēka attiecībām, jo mērogi nav salīdzināmi.
Klau, ko tu vari zaudēt uzticoties? Neko! Neuzticoties gan - vari zaudēt visu!!!
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.31 15:17:43
Draugs Ctulhu! Mēs šo jautājumu jau sen esam izrunājuši! Neatceries? Iesi uz riņķi vien tāpat kā savā laikā Indriķis par citām tēmām?
Ka nav iespējams aprakstīt to, kas nav mūsu pieredzē sastopams!
Un mēs nepērkam sev Mūžību Dieva kompānijā! Tā ir dāvana - gribi ņem, gribi - neņem sev pašam par skādi!
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.08.31 15:19:05
Jā, tā ir jāpieņem ticībā. Uzticēšanās. Bez tās laikam nekas nesanāks, lai cik žēl...
Muļķības. Izdarītās cūcības sekas ar to Tu NEKĀDI neizlabosi.
Klau, ko tu vari zaudēt uzticoties? Neko! Neuzticoties gan - vari zaudēt visu!!!
Ugu, tikai atliek problēma, ka jāuzvar `reliģiju loterijā`, jo ja uzticies nepareizajai mācībai - zaudējums tāpat, kā neuzticoties nekam...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.08.31 15:23:11
> Balss
Vislielākā problēma jau ir izvēlēties, kam uzticēties. Viņu tur ir daudz, nav tikai viens Jēzus. Bet uzticēties nozīmē nekritiski pieņemt visu, ko saka.
Tas izraisa jautājumu - kāpēc šo tik daudz, un vai tiešām Dievs spēlē loteriju "uzmini pareizo". Mulders domā, ka tieši tā arī notiek. Es tam neticu, pārāk nežēlīgs Dievs sanāk.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.08.31 15:26:44
> Balss
Uzticoties var zaudēt laiku, kas pavadīts 5x dienā lūdzoties, un dodoties svētceļojumā uz Meku. Var zaudēt spēju saprātīgi domāt, var sākt prasīt, lai sievietes nesātu parandžas, var gribēt 4 sievas, utt, utml. Vai neēst gaļu, zivis, celties sazincikos agri no rīta, atturēties no seksa, skaitīt lūgšanas kādas 3 stundas dienā utml. Vai vēl ko, un vēl ko.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.08.31 15:28:17
> Ctulhu
Neliels, nebūtisks labojums: nositīšu nevis es pats, bet tas onkulis ar rungu rokās, un šim onkulim es pats atļāvu tur stāvēt un vicināties ar rungu.
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.31 16:29:25
Baismīgas idejas jūs te cilājat... Nesaprotot (resp. nepieņemot), ka ja cilvāks PATS izvēlas palikt pie Ļaunā, tad viņš galu galā aiziet pa to ceļu, kuru līdzībā par vektoriem skaidroja Mulders.
Neviens jūs nesitīs - jūs slīdēsit paši tālāk aizvien prom no Dieva, kas IR MĪLESTĪBA, lai kādus piemērus jūs te pievedat. Sauciet mani par nekritisku vai muļķi, man šobrīd nav laika izvēlēties vārdus un formulēt, lai nevarat piesieties. Es vienkārši apliecinu to, ko ZINU ar aknām...
KarotesNav
Dievam nav vajadzīga NEKĀDA izkalopšanās!!! Tā ir vislielākā kļūda - iedomāties izpelnīties Dieva mīlestību un Mūžību. Dievs to mums grib dāvināt pats no Sevis, aiz mīlestības uz mums, saviem paklīdušaajiem bērniem...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.08.31 17:26:08
> Balss
Tādā gadījumā izkalpošanās un izpelnīšanās ir tieši šīs dāvanas pieņemšana. Tas pats darījums viens sanāk: "es pieņemu dāvanu, tu man visādus labumus".
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.31 17:34:09
KarotesNav

NĒEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!

LAI TAS BŪTU MĪLESTĪBA PRET MĪLESTĪBU - NAV NEKĀDU GARANTĒTU LABUMU ŠĪS ZEMES DZĪVĒ. JA PAR TĀDIEM NEUZSKATA DVĒSELES MIERU VISĀS SITUĀCIJĀS UN VIŅA MAIGO VADĪBU UN KLĀTBŪTNI VIENMĒR.
Uldis
# Iesūtīts: 2007.09.01 12:42:11
KarotesNava kā tad ar draudēšanu Atklāsmes grāmatā? "Visi, kas nedarīja man pa prātam, tika iemsti uguns jūrā, tika mocīti utt"?

Nu, ko! Atvērsim cietumus! Izlaidīsim brīvībā slepkavas! Narkodīleriem izdalīsim Trīszvaigžņu ordeņus!
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.09.01 17:23:30
Nu, ko! Atvērsim cietumus! Izlaidīsim brīvībā slepkavas! Narkodīleriem izdalīsim Trīszvaigžņu ordeņus!
Grūta Tev dzīve, ja ikdienā jādzīvo starp MILJONIEM potenciālo slepkavu, narkotirgoņu un cilvēkēdāju, kuri visi pelnījuši nevis nieka sroku turjagā, bet gan nāvi uguns jūrā (to tak par niekiem nepiespriež, vai ne)...
Balss
# Iesūtīts: 2007.09.02 00:18:50
Sheksna
ja ikdienā jādzīvo starp MILJONIEM potenciālo slepkavu,
Potenciāls ir vārds ar lielu potenciālu... Tikpat labi potenciālais slepkava var atgriezties no saviem ļaunajiem nodomiem! Bet cietumā taču liek jau post factum , vai ne?
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.09.02 19:24:38
Bet cietumā taču liek jau post factum , vai ne?
Jā. Man gan nav skaidrs, pēc kāda post factum cilvēkus vajadzētu sastūķēt acckajā ftopkā, t.i. uguns jūrā.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.09.03 10:10:35
> Uldis
Nē. Izolēsim šos cilvēkus tik ilgi, kamēr tie pārstās būt bīstami sabiedrībai - cietumos, uz kādas salas kopā ar tādiem pašiem, utml. Mēģināsim pāraudzināt, ārstēt. Taču NEMOCĪSIM un NEDEDZINĀSIM.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.09.03 10:15:00
Sheksna, viņi paši tur sevi nogādā!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.09.03 10:59:51
>Mulders
Viņi nenogādā, bet neapzinās, ka tas tik bīstami. Nav bijis pārliecinošas demonstrācijas tik svarīgai lietai. Viņi iet pa ceļu, un viņiem ir iespēja klausīties, ko saka kādi 50 dažādi Pavadoņi, kas stāv ceļa malā. Tie, kuriem paveicās noticēt īstajam (kurš ne ar ko īpaši neatšķirās no pārējiem), tam, kurš saka - "tur tālāk acckaja ftopka", tie pa ceļu tālāk neiet. Pārējie iet, un ieslīd ftopkā. Nepaveicās. Tāda veiksmes spēle, loterija "uzmini pareizo ceļu". Objektīvu kritēriju nav, ir jāpaveicās noticēt pareizajam.
Ja vēl ņem vērā, ka dažās vietās ne visus Pavadoņus visās vietās var vienādi skaļi dzirdēt, tad ...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.09.03 11:17:53
(kurš ne ar ko īpaši neatšķirās no pārējiem)
----
A ko Pārējie arī teica zajavas "Es esmu Ceļs, Patiesības, Durvis, Augšāmcelšanās, Dzīvība" piekam arī pārējie cēlās augšām no miroņiem?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.09.03 11:19:16
>Ja vēl ņem vērā, ka dažās vietās ne visus Pavadoņus visās vietās var
>vienādi skaļi dzirdēt, tad ...
--
Nu tu pateici pērli.
A ko patiesība dažādās pasaules vietās ir dažāda? Irānā PI vērtība ir savādāka nekā Amerikā?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.09.03 11:24:46
> Mulders
Nuja. Krišnaītiem "ceļš ir Dieva vārdu atkārtošana. Cita ceļa nav. Cita ceļa nav. Cita ceļa nav". Redzi, pat 3 reizes. Tātad ticamāk?
Vai "Ir tikai Viens Ceļš, un Mūsu Pavadonis ir tā Pravietis"?

Patiesība - katrs par sevi saka, ka viņam tā esot.
Augšāmcelšanās - jā, Ahmeds iesoļo paradīzē pie savām jaunavām un dārziem ar upēm. Ahmeda augšāmcelšanās ļoti tuva kristiešu izpratnei - tā pati miesa piedalās.
Krišnaīts vairs nav nolemts pārdzimšanai šeit, bet iegūst garīgo ķermeni uz kādas no garīgajām planētām.

Miroņu augšāmcelšanās nav fiksēta. Ir tikai Pavadonis, kas saka, ka esot tāda bijusi.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.09.03 11:29:01
> Mulders
(C) Nu tu pateici pērli.
A ko patiesība dažādās pasaules vietās ir dažāda?
*
Nē, vienādi skaļi taču nenozīmē ka savādāk. Klusāk, bet tas pats. Ja ej pa taciņu, kas sākas no Otomāra ciemata, tad MulderaPavadoņa balss tur praktiski nav dzirdama.
Kaut gan - var arī tā, ka savādāk.
Info par Kristu ir arī Otomāram, taču tā ir savādāka nekā Muldera info. Otomāra Korānā ir teikts, kas ir Kristus, un Otomāram nav iemesla par to šaubīties un tā vietā pieņemt Muldera versiju.
Vai arī ir kāds iemesls?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 140 , pavisam kopa bijuši: 1162