atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kā tikt galā ar grēku?
vita33
Iesūtīts: 2007.04.17 11:59:06
Lūdzu palīdzību! Mans grēks ir tāds, ka lasīju sava vīra saraksti portālā Draugiem.lv (viņš bija pats no sākuma iedevis man savu paroli) un tad viņam sāka nākt vēstules no meitenēm, uz kurām viņš labprāt atbildēja un pat diezgan neķītri koķetēja. Ar šausmām secināju, ka vairs nevaru iztikt bez šīs viņu sarakstes lasīšanas, bet man savukārt tas sagādāja šausmīgas sirdssāpes, lasot cik divkosīgs ir mans vīrs. Mēs abi esam kristīti. Savu grēku es apzinos, ka nedrīkst lasīt svešas vēstules un katru dienu lūdzu Dievu dot man spēku tikt galā ar šo grēku un pārvarēt to. Bet kā ir ar manu vīru? Viņš mājās tik skaisti runā par Dievu par nodevību un melošanu, bet ko viņš dara pats šajā portālā. Kad pateicu, ka zinu par viņa saraksti, viņš ļoti noskaitās un grasījās pat šķirties, tad nomierinājās, nomainīja paroli. Tomēr manā sirdī ir palikušas sāpes ar kurām es netieku galā un tad kad viņš ir prom no mājām man visu laiku ir jādomā vai viņš atkal neflirtē ar citām meitenēm.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
luteranis [195.122.30.197]
# Iesūtīts: 2007.04.17 14:53:13
Nu flirtesana nav tas sliktakais galvenais lai tas nenonak lidz darbiem Un katrs no mums atkariba no rakstura un humora izjutas var pakoketet vienam tas liksies vai greks citam nieki.
Bet greks noteikti ir "izsekot kada darbibas" un turet launu pratu.
Varbut sadas situacijas cilveku starpa trukst ciesaku attiecibu un to vieta iezogas neuzticiba un sliktas domas.
skaisti [80.232.222.91]
# Iesūtīts: 2007.04.17 15:09:12
Pavisam skaisti - vīra klusās darbības nav neko liels grēks, jo viņš jau tik pajokojās un tas nebija domāts sievai, bet lūk, viņas grēks ir briesmīgs, jo viņa apzināti audzēja sevī ļaunu prātu un viņu izsekoja! Labus padomus jūs te dodat..
Grēks vienmēr sākas ar domām - vārdiem un tad tie prasās pēc realizācijas. Tas kas ir safantazēts draugos, stāv galvā un gaida izdevīgu brīdi. Pēc tam būs liels brīnums, kā es tā varēju? Es taču savu sieviņu mīlu un nevienas citas man nav un nevajg!
Rakstiet ko rakstīdami šeit, tikai es domāju, ka vita to beigās parādīs savam vīram un tad viņš vrēs teikt: Nu re, es tak teicu, ka nekas briesmīgs tas nav!
Jums būtu labāk jāaiziet abiem uz grēksūdzi un jāpavelk zem ši notikuma piedošanas svītra. foruma diskusija ir tā pati audzēšana tālāk un dziļāk.
vita33
# Iesūtīts: 2007.04.17 15:31:16
Ko es parādīšu savam vīram? Es zinu, ka mana darbība bija grēks un tādēļ es to pārtraucu darīt un lūdzu Dievu lai dod spēku turēties pretīm kārdinājumam. Bet sāp sirds par to, ka vīrs ir tāds divkosis. Esam ar viņu runājuši daudz par mūsu attiecībām arī pirms tam un viņš teica,ka nekad nevarētu piedod neuztcību. Esam arī par šo problemu runājuši ar mācītāju, bet zinu, ka pēc sarunas nekas nemainījās. Varbūt, ka problēma ir tu, ka vīrs man ir darījis pārāk daudz pāri, vienmēr es viņam piedevu, bet šoreiz prāts ir piedevis bet sirds pretojas. Es negribu pārmetumus vai nosodījumus, jo man patiešām ir grūti un vajag palīdzību. MAN nevis vīram.
Padoms [62.112.214.173]
# Iesūtīts: 2007.04.17 15:48:36
Nu, luteráani! Tipisks macho viedoklis!
Labi sasaucas ar totlitárajás islama sabiedríbás valdosho nostáju: ja meitene ir izvarota, tad vainíga ir vinja un tápéc sodáma ar návi. Jo vinja, lúk, vírieti ir pavedinájusi, un tas, nabadzinjsh, nu ir sagrékojis. Tás nav fantázijas vai mani párspíléjumi, bet fakti.
Vita33 , Bíbelé tachu rakstíts, ka viss sákas ar domám, tad várdiem, tad darbiem. Un gréks, padaríts, dzemdé návi . Lai gan pat jau domas ir gréks, kur nu vél nekjítras runas.
Nedomáju, ka Tev tikai kluséjot jáciesh víra neuzticíba (pat ja tá vél nav párgájusi praktiskás darbíbás). Neesmu ne psihologs, ne mácítájs, bet domáju, ka Tev vélreiz par to járuná - gan ar víru, gan mácítáju, vienlga, kopá ar víru vai atsevishkji.
skaisti padoms jau labs, bet ja vírs uzskata, ka tas jau nekáds gréks nav un vinjam nekádu gréksúdzi nevajag?
skaisti [80.232.222.91]
# Iesūtīts: 2007.04.17 16:43:56
Nu tieši tas jau ir mācītāja aicinājums - palīdzēt tam macho ieraudzīt ka viņš ir pārdi darījis sievai un apdraud savu dzīvi, tādēl ar steigu kaut kas jādara.
vita, es tevi nekā nenosodu! es tieši baidījos, ka vēl kāds macho ierakstīs ko tadu, kas tev nepalīdzēs, tik eļļu pielej ugunij.
nesāpini sevi
vita33
# Iesūtīts: 2007.04.18 08:39:16
Bet kā lai es runāju ar vīru par to vēlreiz, jo runāts jau ir vairākas reizes, bet nepaliek vieglāk. Nav man arī nekādu pierādījumu, ka viņš to turpina darīt, bet mani neatstāj doma, ka viņš to turpina. Zinot viņa divkosīgo dabu esmu pat pārliecināta, ka ja tas viānm turpinātos viņš ar smaidu uz lūpām man stāstītu pretējo.
Minimālists [194.153.79.122]
# Iesūtīts: 2007.04.18 09:38:21
Vīrs ir grēkojis, nav šaubu. Ja viņš ir atzinis savu grēku un licis Dieva priekšā, tad tas jau ir OK. Vai viņš negrēkos vēl, to neviens nevar galvot. Pat tagad ar 100% pārliecību pasakot, ka tas NEKAD neatkārtosies, jau rīt var krist. Būdams vīrietis zinu, cik viegli vīrieša acis skatās, kur nevajag (pie šī jautājuma atgriežos katrā savā lūgšanā - iekāre ir spēcīga).

Kā atgūt paļāvību uz savu vīru? Lūdziet kopā Dievu, lasiet kopā Rakstus, aizlūdziet viens par otru. Dievs var labot visu, arī tevis teikto: "Zinot viņa divkosīgo dabu esmu pat pārliecināta, ka ja tas viānm turpinātos viņš ar smaidu uz lūpām man stāstītu pretējo", t.i., Dievs var mainīt tavu pārliecību un vīra divkosīgo dabu. Tici - Dievs dara brīnumus (tas iz manas dzīves).

Starp citu, Mazajā katehismā ir labs 8. baušļa skaidrojums.
vita33
# Iesūtīts: 2007.04.18 09:51:52
Es apzinos, ka esmu vāja ticībā. Es lūdzu Dievu, bet man reizēm pietrūkst gribas spēka. Man ir nepieciešams,kas mani reizēm pabikstītu. Vīrs visu nedēļu ir prom no mājām un es raujos viena pa saimniecību. Vakarā esmu tā pārgurusi, ka bieži vien pasakos Dievam par pavadīto dienu un noskaitu tēvreizi.
vita33
# Iesūtīts: 2007.04.18 09:55:28
Vīrs savu saraksti ir atzinis tikai man un daļēji mācītājam, Dieva priekšā noteikti nē.
luteranis to padoms [195.122.30.197]
# Iesūtīts: 2007.04.18 11:33:50
Nu nav jau uzreiz feministiski nervozi jareage un jadoma par launako variantu. Un sada gadijuma jau vispar nav isti pareizi sieviesu tendence to apspriest ar citu sievieti , lai sniegtu emocionalu ne praktisku risinajumu. sai situacija jau ir jaskatas pasam cik tas viss ir launi un ka no sis kezas tikt ara un pirmamkartam jau tas ir jaizruna pasiem laulatiem
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.04.18 20:12:32
Vita33-
nesaskatu tik daudz problemu taja,ka lasijat.Viena miesa-vai nevar but ari viens pasts?Ja raksta,tad tas ir jau vairak ka domas vien.Tas apvienojuma ar liekuligu runashanu par Dievu un draudiem shkirties neveido kristigu iespaidu.Ja nomainita parole,tad tur redz Dievs pats. Jaluudz... Varbut izklausas naivi,bet Dievam ir speks,kada mums nav.Un Svetais Gars parliecina neticosho,ari par to,kas ir greks.
-----
Varbut mes citi ari varam lugt?
Padoms [62.112.214.173]
# Iesūtīts: 2007.04.18 22:55:58
luteránis
Kur Tu njémi, ka esmu sieviete? Turklát vél feministe? Ká redzi, izrunáshana lídz sim neko nav devusi. OK, var jau méeginát vélreiz runát ar víru, droshi vien, ka vajag - bet ja vinjsh ir liekulis?
Gréksúdzé - patiesá - var nákt atrisinájums...
vita33
# Iesūtīts: 2007.04.19 08:28:02
Paldies Janis Diekonts par jūsu vārdiem. Tādi man ir vajadzīgi lai sakopotu spēkus un lūgtu Dieva palīdzību, lai Dievs mani stiprina.
VB_dassy [85.234.173.134]
# Iesūtīts: 2007.04.20 00:55:12
... jā kāds mācītaajs teica,ka pasaule ir ļauna... bet vai mums tajā jābūt ļauniem?!!??
man liek aizomāties,ka vīrs nomaina paroli... tas neliecina par patiesumu, godīgumu...

var mēģināt kaut ko uzspiest.... bet ja tas nenāks no viņa paša(izmaiņas), tad kāda jēga? piekriitu tas nav viegli tādu mīlēt, bet dršvien iespējami, jo taču esi teikusi, būt kopā arī bēdās....!!!!!
VB_dassy [85.234.173.134]
# Iesūtīts: 2007.04.20 01:03:07
bet atbildot uz tavu jautājumu kā tikt galā ar grēku??? ja tas ir otra cilvēka grēks.... tad pirmoreiz saki zem četrām .. nākamās reizes var iejaukt arī citus cilvēkus.... BET OTRA VIETĀ NEGRĒKOT nav iespējams!!!
luteranis to padoms [195.122.30.197]
# Iesūtīts: 2007.04.20 10:00:26
Greksudze jau ir laba lieta, bet cilvekam manu prat ir ari jaizbeidz tad sis darbibas ne tikai janozelo.,
vita33
# Iesūtīts: 2007.04.20 10:13:59
Vīrs apgalvo, ka viņam ir nepieciešama privātā dzīve, kāds nostūrītis kurā visi nelien iekšā. Arī viņam varot būt kāds noslēpums. Daļēji jau tam gribas piekrist, bet ne jau noslēpumam būtu jābūt saistītam ar liekulību. VB_dassy runājot par to, ka būt kopā arī bēdās, ja es tā nedomātu, tad jau sen būtu šķirta. Dievs ir palīdzējis man šos gadus nodzīvot kopā ar vīru. Es nebūt neapgalvoju, ka nemīlu viņu un nevaru apgalvot,ka viņš nemīl mani. Bet tiešām viņam reizēm ir tādi ga`jieni, kas man nebūt nav pieņemami. Gribas reizēm pajautāt kādam padomu, jo man sāk likties,ka es varbūt kaut ko pārāk daudz no viņa prasu.
Magdalena
# Iesūtīts: 2007.04.20 11:03:05
iekāre ir dabisks cilvēka stāvoklis.., ar to var cinīties vai necīnīties, viņu uzvarēt nav iespējams..var uzvarēt tikai savu miesu un piespiest nepaklausīt tai..
cilvēkam ir doti daži pamatinstinkti..tas būtu tāpat kā piespiest sevi neēst..kādu laiku jau var..
luteranis [195.122.30.197]
# Iesūtīts: 2007.04.20 11:31:21
Ja nu iekare ir kaut kas no dzivnieciska cilveka, bet cilveks atskiras ar to, ka vinam ir dots saprats lai pretotos iegribam...
Balss
# Iesūtīts: 2007.04.20 14:30:12
vita33
Zināmā mērā Tavam vīram taisnība. Vīriešiem šī nepieciešamība pēc savas privātās psiholoģiskās telpas ir spilgtāk izteikta nekā sievietēm. Bet tādi noslēpumi, kādus savam vīram esi novērojusi Tu, drīzāk liecina par rotaļāšanos ar grēku, vismaz domās un vārdos (kas gan, diemžēl, sliktākā gadījumā varētu novest arī pie darbiem).
Par to, ko viens no otra sagaida, jums abiem derētu izrunāties pavisam mierīgā, nepiespiestā atmosfērā, apvaldot (varbūt arī pamatotus) pārmetumus un meklējot otru izprast.
Neaizmirsti noskaitīt līdz 10! Un šo to varbūt pamēģini uzlūkot no jocīgās puses. Joki - ja iespējami - atsprindzina atmosfēru. Vislabāk ir pajokoties pašam par sevi un savu reakciju, ne otru
Stāstu Tev no savas pieredzes. Uzaicini vīru uz vakariņām, bērnus, ja ir, aizsūti pie draugiem vai vecmāmiņām, lai varat izrunāties netraucēti.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 115 , pavisam kopa bijuši: 34207