atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
betīna
Iesūtīts: 2008.11.12 22:02:36
Aizvakar noklausijos raidijumu Kristīgajā radio par homeopātiju, kur sludināja ,ka šī alternatīvā medicīna ir okulta ,sātaniska un tas ir nāves grēks. Kā jūs domājat?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.19 11:20:35
Papucs, hinīns ir konkrēta ķīmiska viela!

Moš aizšļūc vienkārši un IZLASI kas ir Hinīns kā tas darbojas un pie reizes arī to daļu, ka tas ir relatīvi toxisks, taču pietiekami efektīvs akūtiem gadījumiem, lai šī toxikoze nebūtu būtiska. Kā alternatīvu lieto citus preparātus, kas nav tik toksiski!

Kāpēc tu pats strīdies pretī un pats gan sevi gan tavus klausītājus māni tā vietā, lai aizietu un izglītotos izlasītu. Vai tiešām vieglāk ir melot un dzīt tuftu nekā kļūt pašam gudrākam un pastudēt nedaudz nedaudz vismaz ķīmiju, bioloģiju vismaz tik daudz, lai izlasītu kas ir hinīns un ka tas nav nekāds potencētais ūdens!

Jeb tu joprojām putro "homeopātiju" kā dažādu dabā atrodamu vielu un augu uzlējumu, sīrupu, izvilkumu u.c. preparātus, ko māk uzjaukt jebkura lauku večīņa un to "homeopātiju" kas ir ūdens potencēšana... un pret kuru es ar jēpi te arī iebilstam kā efektīvu... protams kā "placebo katalizators" tas ir ok... tb lai cilvēkā aktivizētu viņa paša imūnsistēmu... nu kas var būt labāks par parastu ūdeni... ja vēl pakrata un ieborē pacientam, ka vot tieši šis ūdens ir bezmazvai "maģisks" nu tad kāda šķirba vai ūdens vai pats cilvēks sevi ārstē...

Es tamdēļ piedāvāju experimentu - homeopāts iedod parastu ūdeni saviem pacientiem. BTW esmu pārliecināts ka 90% šo homeopātu tiešām arī tirgo parastu krāna ūdeni par lielu naudu... un cilvēki maxā... maxā par to, lai ticētu ka tas palīdzēs un tas palīdz... Nu... tik maxa jau nav par ūdeni, bet gan par `homeopāta autoritāti`

Jo
1. Mans experimetns parādītu, ka ne ūdens, bet psihe nostrādā
2. Ja es kādam pacientam iedošu POTENCĒTU ūdeni, kurš viņam ir palīdzējis iepriekš, bet pirms tam noskaitīšu visu šo traļi vaļi, ieborēšu, ka es tam neticu... un pārliecināšu, ka šis ūdens, ko dodu, ir parasts krāna ūdens - esmu pārliecināts, ka efekta nebūs!
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.19 11:22:31
Mulders

vot tai tavai lauku vecīņai varētu būt sakars ar maģiju, bet sīrupam ko taisa farmaceits gan nea....
liekas, ka jūs esat darunājušies tik tālu, ka viss ir viena` putrā
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.19 11:23:24
Homeopātiju varat pārbaudīt šādi (pie nosacījuma, ka esat pietiekami veseli): ņemiet ar kāda asistenta palīdzību dažādas homeopātiskās zāles, lietojiet pēc kārtas kādu laiku saskaņā ar instrukciju, bet nezinot kādas tieši (asistents palīdzēs). Pēc brīža jums parādīsies kādas slimības simptomi. Tad pie asistenta varat noskaidrot, kas tās bija par zālēm. Izrādīsies, ka zāles tieši pret to slimību, kuras simptomi jums parādījās.

Arī NEKO NELIETOJOT... cilvēkam ilgākā laika periodā parādās slimību simptomi... iesnas, sāp galva, vēderā kādreiz iedur!

PILNĪGS BLEFS!

Es teicu kāds experiments pierādītu... Tavs experiments atkal ir klasiskā spēle uz Statistiku, jo mēneša laikā jebkurš normāls cilvēks var izdzīvot 90% visu slimību simptomus... kā 3 Vīri Laivā - izlasi medicīnas enciklopēdiju un secināsi, ka tev vienīgi nav ūdens celī!

Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.19 11:27:48
Spīdola Tu esi stulba jeb izliekusies?

SĪRUPS NAV POTENCĒTS ŪDENS!

Un to ka šādu sīrupu pārdod "Homeopātiskā Aptiekā" tas Sīrupa ķīmisko sastāvu maina tik pat daudz kā veikala olu ķīmiskais sastāvs mainās tad, ja tās tirgo "Ekoloģiskā Veikalā"

Viss kas mainās ir aptiekas nosaukums... nevis vielu ķīmiskais sastāvs!

Bet PROTAMS Ka PSIHEI ir liela nozīme cilvēka veselībā, tāpēc, ja cilvēks tic šīm zāļu iedarbībai, tad vismaz tik daudz kā ticība viņam būs un viela varēs darboties netraucēti. Ja šis cilvēks TO PAŠU sīrupu nopirks parastā aptiekā tik citā pudelītē un neticēs, tad efekts nebūs tik labs, jo cilvēks ar savu negatīvo attiexmi pret "ķīmiju" bremzēs!

Tāpēc... visa jūsu fanošana faktiski ir par to, ka jums notirgo ticību! Jūs ticat uzrakstiem un "stāstam" - visi homeopātijas fanāti tic šiem neskaitāmajiem pierādījumiem ko Papucs referencējas, tik nezkamdēļ tie, kas netic šīm zālēm nekad nav dabūjuši neviena šāda pierādījuma "atšifrējumu"... Visi zin, bet neviens nezin
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.19 11:30:22
Mulders


laikam esat daveduši mani līdz savam līmenim
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.19 11:39:28
Spīdola, nē cenšamies vismaz kaut kā jūsos rosināt vēlmi lasīt, studēt, mācīties... vismaz wikipēdijas līmenī!

Man kā kristietim ir īpaša sāpe, kad mani brāļi un māsas tikuši vaļā no vieniem meliem metās citu melu un maldu apskāvienos... un kādā lietā... tieši savu veselību nodod apšaubāmu šarlatānu un apšaubāmas "zinātnes" rokās...

Jā ateisti ir darījušie pietiekoši, lai arī tradicionālo zinātni diskreditētu, bet tās sākums ir mūsu - kristiešu rokās - Zinātne ir Kristietības meita... taču jūs arī tai pagriežat savu muguru... jā visi grib būt veseli jā visi grib brīnumus un mūsu pasaule īpaši viegli pārdot "sapņus" un "stāstus" kas sola fast-food tipa ārstēšanos, garīgumu, izglītību... visu visu... dzīve rit tik strauji, ka cilvēki vairs nevar atļauties uzticēties tradicionālai zinātnei, kas viņus izārstētu daudzos mēnešos, mums vajag ātru Coldrex, lai gripu izslimotu vienā vakarā, un ja zinātne to nepiedāvā, tad... kur ir pieprasījums tur būs piedāvājums!

Kāpēc tad tu domā visādi A hepatīti izplatās... tak tieši tāpēc, ka cilvēki nevis attiecas ar atbildību pret savu veselību, bet sadzerās visādus "homeopātiskās zāles" aizveļās uz darbu dzelteni kā citroni un aplipina visus kolēģus... un ja tu norādīsi, ka šim jāarstējas, šis tev atcirtīs - Man tā jūsu ķīmija nav vajadzīga, man ir Homeopātija!

Lab pārspīlēju, bet apmēram pēc tāda līmeņa tumsoņām tiešām jūs no malas izskatāties... Bez sajēgas, ko darāt, bez izpratnes kas notiek bez jebkādas vēlmes to visu izprast... ka tik darbojas!

Ka tik maize, vienalga kurš to dod, ka tik veselība, vienalga no kurienes tā tiek pasniegta, ka tik labklājība, vienalga kurš gars to nodrošina!

Bet ciešanas... nē ciešanas, sāpes, tās nevar būt Dievišķas... tās noteikti no velna...

Tā nu jūs paliekat savu ilūziju salā, baidīdamies apslapināt kājas, lai pārbristu pāri jūrai un nonāktu Apsolītajā Krastā!!!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.19 11:40:21
jēpis, nu bet tu redzi... Homoepātija "darbojas" pēc Papuča vārdiem (un tas esot pierādījums) uz veseliem cilvēkiem!

A slimajiem.. tiem ir jāarstējas Visai tradicionāli!
Spīdola OZola
# Labojis Spīdola OZola: 2008.11.19 11:45:40
Mulders

Diegs žēlīgs tev gan šodien ir aizture atnākusi vaļā.
Kurš tad A hepatītu ar homeopātiju ārstē
lasi kādreiz ko citi raksta. es ir par to, ka ķīmijai sava vieta, homeopātijai un fitoterapijai sava. Jā man patīk iedzert tabletīti, kad vajag un es gribu, lai man ir labi un uzreiz, bet hronisku slimību ārste``sanai es labāk meklēju citas metodes, jo ķīmija man nepatīk....
A par sīrupiņiem ko tantes brūvē tu pats rakstīji.
Tu tik spiedz un spiedz. nu dzer savu ķīmiju bojā savus orgānus, tev kāds traucē. bet kad kāds trakais tevi aplaidīs ar hepatītu, hneviens tak tev neliedz kā normālam doties uz slimnīcu sēdēt 3 stundu garās ruindās (kas pašlaik tā esot) un vārtītie svienā palātā ar vēl 10 tādiem pašiem citroniem

un to, ka tu esi visgudrākais, tak visi tāpat zina. Tikai ne visi var domāt, kā tu...... un tur tu neko nevari padarīt. vari saukt par stulbeņiem, mājsaimniecēm utt. nekas nemainīsies
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.19 12:03:26
*** atmet ar roku ***
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.11.19 12:57:33
Kā man patīk šenes supergudrelis, kurš dajebkuras nozares dajebkuru pat profesoru noliks un vēl par ezotērisku mājsaimnieci nosauks. Īpaši man patīk tas mērkaķa ātrumā pārmestais kažociņš, kad jāsaniedz kārtējās daiļrunības virsotnes no tieši pretējiem ierakumiem:

... apmēram pēc tāda līmeņa tumsoņām tiešām jūs no malas izskatāties... Bez sajēgas, ko darāt, bez izpratnes kas notiek bez jebkādas vēlmes to visu izprast... ka tik darbojas!
/Mulders par slikto hp/

...gravitācija un elektrība - neviens nezin kas tas ir, bet šie fenomeni ir definēti un novēroti pēc to iedarbības uz matēriju. Tādējādi fiziķi ir vienojušies, ka lūk šādu fenomenu kas iedarbojas uz matēriju vot šitādā formā, sauksim par gravitāciju! Bet pašu gravitāciju "aiz astes" neviens nav noķēris un nezin kas tas tāds ir... Un tomēr visi saka, ka gravitācija existē un nosaka pa lielam matērijas uzvedību visumā!
A kas tā tāda elektrība HVZ!
Un nosaukt lietas pirms tās ir tieši novērotas ir normāli> Elektrību tač nosauc. Gravitāciju tač nosauc. A kas tas pēc būtības, to neviens nezin.
/Mulders par labo elektrību/


-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.11.19 13:20:25
te būs mazai informācijai:

ĀRSTA HOMEOPĀTA SPECIALITĀTES NOLIKUMS


I. Vispārīgie jautājumi

1. Ārsts homeopāts ir medicīnas papildspecialitāte, kurā ārsts veic pacientu homeopātisko ārstēšanu.

2. Ārsts homeopāts ir ārsts ar augstāko medicīnisko izglītību, kurš atbilstoši veselības aprūpes reglamentējošo normatīvo aktu prasībām un šim nolikumam ir apguvis pēcdiploma apmācības programmu, nokārtojis sertifikācijas eksāmenu un ieguvis ārsta homeopāta sertifikātu.

3. Homeopātija ir medicīnas nozare, kas ārstē ar preparātiem, kuri gatavoti no dabas produktiem – augiem, minerāliem, dzīvniekiem u.c. Homeopāts to veic, izvēloties preparātu (-us) pēc stingri definētiem principiem un procedūrām , no kuriem galvenais ir līdzības princips.

4. Ārsts homeopāts izmanto tādas ārstnieciskās un diagnostiskās metodes, kuras atbilst homeopātijā pieņemtajai praksei un tehnoloģijām.


II. Sertificēta ārsta homeopāta darbība

5. Sertificēts ārsts homeopāts ir atbildīgs par:
5.1. savām veiktajām diagnostikas, ārstēšanas, ekspertīzes un profilaktiskajām darbībām;

5.2. homeopātijas pamatprincipu ievērošanu savā profesionālajā darbībā;
5.3. savas profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanu;
5.4. par ārsta profesionālās ētikas ievērošanu un konfidencialitātes saglabāšanu attiecībā uz informāciju, kas iegūta par pacientu, viņa ārstēšanu, slimības (traucējumu) diagnozi un prognozi;
5.5. par savām tehniskajām kļūdām un paviršību;
5.6. par nesertificēta ārsta darbību, kurš strādā viņa vadībā.


salīdzinām tagad ar šenes profesionālā demagoga izbļāvieniem... :

...visādi šarlatāni ... saviem "produktiem" piekabina šo zinātnisko oreolu ... prosto spēlē klasisko "statistika" spēli, zinot, ka labi ja viens no 100 zinās ka šis viņu apgalvojums ir pilnīgais džibrišs... ieminot patiešām īsto zinātni dubļos, ar to... ieminot dubļos tos pašus Galileju, Džordano Bruno, Koperniku u.c. ... joprojām ir tā pati tumsonīgā Viduslaiku masa, kas bij RKB pārstāvju rindās... tik šoreiz viņi iedomājušies, ka nu viņi ir jaunie "zinātnes atbalstītāji"... tikai reti kurš no šiem ir fizikas grāmatu rokā turējis, vēl retāki ir spējuši izrēķināt fizikas uzdevumus pāri minimumam skolā...
/Mulders/
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.11.19 13:21:48
Ctulhu
Es neesmu hp, ja kas bet tas vairāk gan pēc fizikas izklausās.
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.19 13:42:24
jēpis

A kāpēc domā, ka ārsts ar augstāko izglītību NEVARĒTU būt šarlatāns? Da jebkurš ar augstāko izglītību? A?


bet tad jau tas attiecināms uz JEBKURU tradicionālās medicīnas speciālistu un te es jums varu iesniegt sarakstu ar veselu kaudzi ārstiem, kas ir tāāāā`di šarlatāni bez visas homeopātijas

(ps - sarakstā minēto kļūdas būtu dokomentētas ar komisiju atzinumiem)
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.11.19 13:45:14
Ctulhu
Nē, iedarbojas gan vieni gan otri preparāti, gan uz cilvēkiem gan dzīvniekiem (bērniem). Tev vnk tava neticība maisa, arī šajā jautājumā tātad.
Un - es patiesi nedomāju reliģijas forumā detalizēti apspriest profteh jautājumus, tas taču nav nopietni. Ja tev patiesi vajag, atradīsi, bet ne jau šeit. lai jau nu termini, ko pārējie bauri nav spējīgi saprast, paliek supergudrelim...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.11.19 13:52:33
Ctulhu
Es tikai par to, ka tu jau sāki starus un caurumus meklēt .
P.S. un nekas tur īpaši nav jāaizstāv. Ja kādam kas ne tā - uz MADEKKI, plz.
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.19 13:53:33
jēpis

nu nezinu palcebo vai tādam efektam, bet mobilo līdz zināmai stadijai var sa;labot pasitot pret galdu man vismaz tā dažreiz izdodas
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.11.19 14:07:09
Ctulhu
Nu? Zinātnisks pētījums, izskaidrojuma meklējumi, nu normāli. Tieši tas, ko visi gaida, ne? Zinātņu robežas aizvien biežāk saskaras, nezināji vai tad.
Pagaidām apmierinies ar to, ka rtgstari kā neredzami arī sākotnēji no paša vella bij.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.19 14:09:06
3. Homeopātija ir medicīnas nozare, kas ārstē ar preparātiem, kuri gatavoti no dabas produktiem – augiem, minerāliem, dzīvniekiem u.c. Homeopāts to veic, izvēloties preparātu (-us) pēc stingri definētiem principiem un procedūrām , no kuriem galvenais ir līdzības princips.

Nokritu no krēsla... smejos vairs nevaru!

SAPRATU

Viņi vāra putru no cirvja, a mēs te par to cepamies! Pareizi pareizi cirvis bij tā aktīvā viela tai putrā! Pārējais tik tā... dabavkas garšai!

Ai toč... bērnudārz, laikam jāļauj šiem ļautiņiem viņu smilškastē spēlēties!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.19 14:10:58
Iebildīšu, ka veselības stāvoklim ar ticību nav nekāda sakara. Ja cilvēks ir slims - tas ir objektīvs nevis ticības stāvoklis.

Iebildīšu - psihosomatiskās slimības ir daudz... līdz pat visai objektīviem novērojamiem fenomeniem kā aklums, astma etc. Šādus fruktus kāreiz ļoti labi ārstē visādi Jencīši... A vot vēzi - nehrena!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.19 14:12:49
Konkreti: Pasaules latviesu aarstu 4. kongress, teezes, 118.lpp. Benita Limba, med. sabiedriiba ATRS, `Zinaatniski peetiijumi homeopaatijaa`.

Nuka nuka... es gribu šito redzēt... Kur var palasīties. Jo es uzstāju publicēt to ārstu vārdus, kuri zem šitiem "baltajiem caurumiem" parakstās, lai es zinu kur NEIET un no kuriem tālāk turēt savus bērnus!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 137 , pavisam kopa bijuši: 5548