atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
betīna
Iesūtīts: 2008.11.12 22:02:36
Aizvakar noklausijos raidijumu Kristīgajā radio par homeopātiju, kur sludināja ,ka šī alternatīvā medicīna ir okulta ,sātaniska un tas ir nāves grēks. Kā jūs domājat?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.15 20:24:21
Mazliet domīgais Jony

nea dzeru to, no kura visi krīot kaifā.... bet es patiesi varu dzert krāna ūdeni un man nevajag ne tējas ne kafijas, lai pēkšņi sajustos labāk....
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.15 20:27:06
Spīdola OZola Tad pastāv cic variants...tev pašai ir galvā pretinde kafijai. Ja citiem iedarbojas un tev ne, tad tā sanāk...
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.15 20:29:35
Mazliet domīgais Jony

Mošs ha tik es nav tāda viena. bet viss patiešām galvā es zin cilvēku, kas visu mūžu nedzēra a tagadiņ visiem baigi skaidro, ka baigi kafija viņu ietekmē, dzīvot nevar (nu k;ādu gadu tas tā:D) nez kā atlikušos 52 gadus bez tās kafijas novilka
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.15 20:32:09
Spīdola OZola Nu senie letiņi arī bez kartupeļiem iztika un neko...dzīvoja
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.11.15 20:38:42
Spīdola OZola
bet viss patiešām galvā
Interesanti, kāpēc Tu nesaproti, ka arī visām tavām slimībām un alerģijām viss cēlonis patiešām galvā ?
Vai Tu kārtejo reizi atreferē svešas domas, nespējot izdarīt pati savus secinājumus?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.11.15 20:54:31
Papucs
Galvā gan, bet ne tikai . Ir tiešām pierādītas iedzimtas noslieces uz daudz ko (jau gēnu līmenī tātad)... nav gan teikts, ka tam obligāti jārealizējas.
Spīdola OZola
nav nekāds brīnums, ja kādam piem., kafija izsauc tieši preteju iedarbību - t.s. paradoksālās reakcijas . Pie trankvilizatoriem jau tas pats - dažiem cerētā miera vietā tāads uzbudinājums, ka maz neliekas.
Likums un izņēmumi no likuma,nu kā jau visur.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.15 20:58:53
-Jona-
Es tā nemaz nedomāju, tikai apceļu Spīdolu OZolu, kura te iepriekš nežēlīgi cīnījās par to, ka viņas alerģija pret kaķiem jau nu gan nav galvā.
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.15 21:00:22
Papucs

a kāpec tu kārtējo reizi bāz degunu svešās lietās un nevis risini savējās? A? Vai tas protams nav tik interesanti.

ja būtu lasījis (tēmas sākumā), tad būtu izlasījis, ka es jau piedzimu ar savām slimībām un alerģijām ibo man tās parādījās vecumā, kad es vēl goda vārds nesapratu o čom bazar. liekas tu te citā tēmā lielījies, ka afigena visu par vsiiem zini un ņem vērā....
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.15 21:01:46
Papucs
un alerģija pret kaķiem nav galvā. man tā ir no dzimšanas. manai mātei kopš dzimšanas. nezinu, mošs viņas tēvam kuram ar bija šī alerģija tā bija galvā. patiesi nezinu, jo viņu nekad neesmu redzējusi
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.15 21:03:13
un es saprotu, ka tu esi ubergudrs un visu tik labi zini. Bet vēlreiz atkārtoju tiec galā ar sevi un savu ģimeni un tad bāz degunus svešās dzīvēs
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.15 21:03:36
Spīdola OZola
Tieši tāpēc vēlētos redzēt adekvātākus komentārus no tavas puses.
Citādi sanāk, ka viss, kas kopš dzimšanas nav galvā, bet viss, kas vēlāk, ir tikai galvā.
Spīdola OZola
# Labojis Spīdola OZola: 2008.11.15 21:06:53
Papucs

mani tas patiesi maz interesē, jo es uzskatu, ka iedzimtība ir lieta, ko es fiziski pati nespēju ietekmēt. Ko nu liktenis lēmis, tā ir. Galu galā man dzīvē ir inetersantākas leitas, nekā skriet ar ga;vu pret sienu, lai noskaidrotu kāpēc ir tā nevis citādāk. Lai gan man ir sava teorija....

un par šo antropozofiskā medicīna... lasīju interviju ar sievieti, kas to reklamē un man radās iespaids, ka viņa visu ko sagrābstījusies un patiesas vēŗtības viņai tā arī nav. dažas idejas bija interesantas, bet ne vairāk....bet katrs jau izvēlas savu

Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.15 21:14:51
Spīdola OZola
Tu gribi vai negribi izārstēties?
Citādi Tavas daiļrunīgi un plaši aprakstītās veselības problēmas man fantastiski atgādina visiem labi zināmo Brīnumsona mazohismu.
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.15 21:17:19
Spīdola OZolaPar to ka alerģija nav galvā es varu piekrist, bet par to, ka nevar cilvēks tur neko izdarīt, gan nepiekritīšu...dažkārt cilvēks ar ticību un baigo gribasspēku sasniedz neiedomājamus rezultātus.
Spīdola OZola
# Labojis Spīdola OZola: 2008.11.15 21:18:40
Papucs

paldies. man jau ir labāk. tfu tfu tfu.... ceru, kad tad kad beigsies mans ārstēšanās kurss, man būs pavisam labi..... atlicis ir 2 mēneši un es atkal varēšu aizmirst par visu vismaz man tā solīja ārste gaiļos un mans masieris. Masierim ticu, jo šoreiz viņš mani pārliecināja pabeigt ārstēšanos (iepriekš biju pametusi)

bet neliekas, ka tavas metodes palīdzētu tev un tavai ģimenei vismaz man tāds iespaids radās, kad pie savas paziņas lasīju tava dēla profila info... viņa bija pagalam sašutusi... redz viņš ir vņas meitas draugos....
+ kāpēc mums vienmēr jāklausās tavas fantastiskās idejas un teksti par zemjostas tēmām? Mmmmm tas liek mani vbedināt uz domām, ka tev ir lielas problēmas kuras tu te mēģini risināt.....


JonY

protams var.... par nevar es teicu, ka nevarēju ietekmēt to, ka ar to piedzimu.....
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.15 21:20:54
Spīdola OZola Skaidrs
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.15 21:31:16
Spīdola OZola

Ja Tu zinātu, kā mani sasmīdināji.
Tu iedzīvotāju reģistrā pārbaudīji???
Spīdola OZola
# Labojis Spīdola OZola: 2008.11.15 21:34:26
Papucs
hmmm godīgi nea. bet tas dīvainis ir tīnis ar tavu uzvārdu no tava miesta un ar tikpat dīvainiem tekstiem tu gluži neesi Bērziņš vai Kalniņš, kas varētu būt katrā pagastā vismaz 50


Ps - un es palieku pie sava - mani varēsi mācīt, kad sakārtosi savus putnus bēniņos citādi jūsu iedomība patiesi mani kaitina
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.11.15 21:49:14
Spīdola OZola
Jāsaka, es nebiju izlasījis dēla profilu, bet tas tiešām bija garš un iespaidīgs. Visu cieņu! Nez, kas Tavai družkai tā nepatika???

P.S. citādi jūsu iedomība patiesi mani kaitina
Ha! Nu labi, neizteikšos...
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.15 22:07:47
Šeit ir jūtama Sicas alerģija pret kaķi...tobiš Papuci To jau var nosaukt par i-neta alerģiju
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 36 , pavisam kopa bijuši: 15255