atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
betīna
Iesūtīts: 2008.11.12 22:02:36
Aizvakar noklausijos raidijumu Kristīgajā radio par homeopātiju, kur sludināja ,ka šī alternatīvā medicīna ir okulta ,sātaniska un tas ir nāves grēks. Kā jūs domājat?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.14 15:06:43
jēpis, nederēs viss... Jautājums ir vai konkrētais šķīdums ārstē!
Tb mēs neuzdodam jautājumu par to KĀ ārstē un vai tam ir kāds sakars ar fiziskajiem ūdens parametriem!

JA Ārstē un Placebo izslēdz... nu tad ok, tad mums ir metod kā ārstēt, un tad pētām mehānismus kā tas darbojas. A vot ja neārstē, nu tad ir pa kāju arī visi omi neatkarīgi vai tā pretestība tur ir vai nav!

Tb jāņem vērā, ka runa iet par sistēmu - Ārsts-Zāles-Cilvēks... Nu un ja mēs esam atvērti optimistiski zinātnieki, tad mēs pieņemam, ka šitāds prikols var būt tieši šajā sistēmā Zāles-Cilvēks!

Mums jāpierāda, ka sistēmas Ārsts-HomeopātiskāsZāles-Cilvēks darbojas labāk nekā Ārsts-KrānaŪdens-Cilvēks

Ja abas sistēmas dod vienādu rezultātu, tad ir Placebo, ja Pirmā dod labāku erzultātu nekā otra, tad mums kaut kas ir uzrakts!
Spīdola OZola
# Labojis Spīdola OZola: 2008.11.14 15:12:41
personīgi es lietoju to, ko var iegādāties Homeopātiskajā aptiekā (atrodas Lāčplēša ielā) un kas skaitās homeopātiskās zāles - tabletes, smēres un šķīdumus...(neticēsi tur tādu izstradājumu ir daudz un mediķi apgalvo, ka tā ir homeopātija). jo arī tabletes un smēres skaitās homeopātiskās zāles (to man teica RSU profesors, kas to māca studentiem. vari viņu atlaist no darba). tev tās tabletes uz analīzēm aiznesT? man mētājās uz galda
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.14 15:25:30
varat ņemt un skaidrot, kas to tablešu sastāvā... man ne silts ne auksts, jo man labāk patīk masāžas nekā jebkāda veida tabletes
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.14 15:40:06
jēpis, nē... tu nesaproti... efekts parādās sistēmā Zāles-Cilvēks... Tas ja tu no sistēmas izņem komponenti "Cilvēks" tad ommetrs tur nevar neko izmainīt! Mums nevajag noskaidrot Ūdens-Ommetrs efektus, mums vajag tieši Ūdens-Cilvēks efektus novērot! Tur ommetrs nederēs!
Bet vot cilvēka veselības stāvokli gan var izmērīt tīri objektīvi!

Sistēmu teoriju studē... Komplexas Sistēmas ir vairāk kā sistēmu komponenšu summa!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.14 16:04:28
jēpis, bet paga... te tak iet runa par pilnīgi jaunu tehnoloģiju, cilvēkiem vēl nezināmu... kur ķīmija īsti klāt nav...

Nu lūk... tu domā, ka efekts ir atrodams zālēs un rubī klāt ommetru un neko neatrodi. tad tu domā, ka efekts ir cilvēkā, paliec šo zem skannera un neko neatrodi... un tad paziņo, nekā nav!

A palaid garām svarīgo... ka efekts parādās tad kad abi divi ir sajūgti kopā!

NU līdzīgi kā materiālu fizikā... 3 atomi nekāda supravadītspēja nav, a vot jau kad ir daudz atomi, tad supravadītspēja parādās!

Jeb... ir ūdeņradis - deg. Ir skābeklis - dedzina. A saliek kopā... tieši otrādi - nedeg, bet dzēš uguni

Tb divu komponenšu savienojuma efekts var būtiski atšķirties no komponenšu atsevišķiem efektiem!

A to, ja tu esi ieslēgts savā kastītē, ka visas zāles ārstē tikai un vienīgi ķīmiski, tu nekad neatradīsi jaunas medicīnas formas!

Es te tikai hipotētiski runāju... norādot, ka ommetrs var nenostrādāt... Mums lai apstiprināt homeopātisko zāļu efektu šis experiments jāveic tieši ar zālēm un cilvēku kopā. Un tikai tad ja tajā sistēmā IR efekts, tad arī mēģināt ar redukcionismu nodarboties!

Nu līdzīgi... kā skaties uz melnu bumbiņu - meln. Skaties uz baltu - balta, a ja skatīsies uz milzīgu kaudzi vienmērīgi sajauktu šitādu bumbiņu, bilde būs pelēka! A neviens elements nav pelēks

Tur tas emergentisma princips... kur redukcionisms var nepalīdzēt!

Vai vispār televizora uzbūve... viss televizors sastāv no sarkaniem, zaļiem, ziliem caurumiņiem, a uz ekrāna tu redzi visas krāsas!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.14 16:08:25
p.s. pietam, jēpis, manuprāt (Ctulhu pasaki vai tā ir) blenžot uz vielu pašu par sevi nemaz nav tik viegli pateikt tās iedarbību uz cilvēka organismu! Medicīna savā ziņā ir tāda mēģinājumu un kļūdu metode savā ziņā. Kad efekts ir, tad vieglāk izskaidrot kas to izaisa, bet kāmēr vēl viela nav ar cilvēku sajūgta, ir baigi grūti pateikt kā tā darbosies! Tāpē jau zāles iet tur 10 gadu testēšanas visādas fāzes... jo efekts var parādīties pēc laika... a blakusefekti vispār hvz kad!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.14 16:44:09
jēpis, nu bet loģiski!

Atrast specifisku risinājumu specifiskam uzdevumam (vienu tabletku vienam juuzerim) ir kudiš vienkāršāk nekā provaidot unviersālu risinājumu 99.99% gadījumiem... Eļementāri tak!

Par pārējo tavu postu... ok sapratu! Ja homeopāti uzstāj, ka konkrētā manipulācija izmaina paša ūdens īpašības konstatējamā formātā... nu tad skatamies kādas tieši īpašības un kur izmaina!
Spīdola OZola
# Labojis Spīdola OZola: 2008.11.14 17:10:36
jēpis

vispār tas bija par tekstu, ka suņa veselības novērtējums balstās peč saimnieka patīk nepatīk riešana...
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.14 17:39:26
jēpis

suņa riešana nav iemesls, lai sunim iebarotu zāles. tas ir skaidrs katram, kam ir bijis suns. vispār mani suņi nekad nerej, ja viņiem kas kaišs
ja man ir aizdomas, ka suns ir slims - viņam ir brūce, izdalījumi, klibošana vai suns vemj, es viņu vedu pie ārsta un ārsts arī taisa analīzes vai nosaka, kas sunim kaišs.
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.14 18:06:20
Dzidra Ozola

un zaspiestas zālītes un emmmmm kāda stad smeŗes tak taisa uz vietas homeopātiskā aptieka? kāda hrena peč viņi toi tad dariņa, ja tās tik tādas zālītes
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.14 18:16:23
man likās, ka fitoterapija ir tējas, ne jau ziede, kas sat`v no 30 dažādiem augiem un vēl kaut kādām dabas figņām...
tad jau labāk vajadz`tu homeopātisko aptieku pārsaukt par Fito aptieku a ;arstus par fitopātiem
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.14 18:19:29
Dzidra Ozola

nu zinies, ko ta RSU profesors man saka, ka tā ir homeopātija... ja tā ir fitopātija
jā jā un ziedes, i tabletes i svecītes.... i vobše..... tad es esmu fitofīle jo man tas patyīk
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.14 22:19:36
Fitoterapija - cik nu saprotu - ir no augiem gatavotu medikamentu lietoshana.
Homeopatija - var tikt lietoti gan augi, gan minerali, gan vel visadas sopljas - bet butiskaka pazime ir so vielu potenceesana jeb atskaidishana.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.14 22:34:28
Tad nu gan sarakstījuši!

Piekrītu visam, ko Vilks teica, jo tā arī domāju.

Tikai Vilka pieminētajā rakstā aizdomāties lika vieta par kafiju:

Ārstniecības līdzeklis lielā devā izraisa tos pašus slimības simptomus, kurus mazā devā ārstē. Piemēram, ja parasti cilvēks kafiju dzer, lai iegūtu tonusu un aizdzītu miegu, tad homeopātiskais preparāts, kas sagatavots no kafijas pupiņām, kalpo par nomierinošu līdzekli un palīdz pret bezmiegu.

Mani mulsina jēdzieni liela un maza deva.
Jo viena 250 ml kruzīte vidēji stipras kafijas man uzdzen lielu miegu. Lai sajustu kādu tonusu, parasti dzeru 5-6 krūzītes (250 ml) vidēji stipras kafijas.
vilks
# Iesūtīts: 2008.11.15 18:57:20
Papucs
Domāju, ka efekts no kafijas dzeršanas ir ļoti individuāls. Mazā deva rakstā būs domāts kas cits.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.15 19:31:58
Mani vairāk interesē antropozofiskā medicīna, bet labi, parunāsim par homeopātiju.
Tātad mēs zinām, ka:
1. Homeopātija tiešām darbojas (ja pareizi noteikta diagnoze).
2. Homeopātija darbojas pilnīgi neatkarīgi no ārstējamā ticības (pretstatā tradicionālajai medicīnai, kur nepieciešama stipra ticība, ka zāles tiešām palīdzēs, jo citādi blakusefekti var nomākt ārstniecisko iedarbību).
3. Homeopātija nav nekādi buramvārdi, bet īpašs zāļu pagatavošanas veids, kas nodrošina zāļu efektivitāti (dabiska šā pagatavošanas veida nejauša atkārtošanās nav novērota, vai vismaz nav apzināti meklēta - piemērs par okeānu).

Kas vēl mums zināms?
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.15 19:42:50
Papucs Nu redz, kad visu saliek pa plauktiem tad izrādās ka tā homeopātija nemaz nav tāds vella bubulis.

Bet pats interesantākais visā šai diskusijā ir tas, ka tiek dotas atbildes Jēpim, bet paša Jēpja jautājumi un argumenti nav izlasāmi...ja jau Mods tik skurpulozi darbojas un izdzēš visus dotā cilvēka komentārus, tad vajadzētu piedomāt lai arī atbildes neparādās...citādi tāda muļķīga saruna sanāk...
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.11.15 20:06:01
Mazliet domīgais Jony

Ir aizdomas, ka Modam ar to nav nekāda sakara. Jēpis mēģina likvidēt savas vēsturē atstātās pēdas .
Tā kā nepiepēdot viņš nav spējīgs, tad aktīvi nodarbojas ar pēdu likvidāciju
Ja viņš tā turpinās, kļūs par foruma partizāni!

Mārtiņš

Man šķiet, ka Tu runā par jebko citu (kā ļoti daudzi), tikai ne par homeopātiju. Tev vajadzētu papildus savākt informaciju.
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.15 20:20:05
Ha par kafiju varu teikt., ka tur ar viss galvā. man pofig dzeru ūdeni vai kafiju viss viens.... man tā susla negaršo un neiedarbojas.....lai gan visi man apkārt apgalvo, ka kafija ir dzīvības eleksīrs
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.15 20:22:51
Spīdola OZola Varbūt tu dzer bezkofeīna kafiju(jeb tev tādu iesmērē)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 152 , pavisam kopa bijuši: 35870