atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
betīna
Iesūtīts: 2008.11.12 22:02:36
Aizvakar noklausijos raidijumu Kristīgajā radio par homeopātiju, kur sludināja ,ka šī alternatīvā medicīna ir okulta ,sātaniska un tas ir nāves grēks. Kā jūs domājat?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:37:33
S.R...Vispār ar tām zīmēm ir baigais ķīselis un mistika...es tāpēc nelietoju pat krustu...
S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:40:24
Mazliet domīgais Jony
blēņas. kāpēc nelietot labo? ticībā! baidoties no sliktā??? tad vispār neko nedrīkst lietot.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:43:40
jautājums iz medicīnas, baidos, nebūs kas atbild. kas ir zāļu grupa ko sauc par steroīdiem. tipa - kas tie par zvēriem?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:54:09
S.R. kaut kāda herņa kas veicina kaut kādu metabolismu pie kaut kādiem apstākļiem. Piemēram kaut kādi steroīdi pie fiziskas slodzes veicina muskuļu masas pieaugšanu... tos lieto kultūristi. Taču tam ir blakusefekts - visenpatīkamākais - hormonu nojūgšanās, kā arī var iedzīvoties impotencē... iedomājies... tu tāds spēcīgs muskuļains vecis smuks kā Apollons, a tev nestāv... brrr...
S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:55:19
Mulders
nevaru iedomāties, neesmu vecis. tātad tie ir hormoni, ja?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.28 16:56:42
S.R. laikam... bet jāprasa spečiem... vai mammai googlei!

Sakarā ar muskuļu audzēšanu es tomēr dodu priekšroku sentēvu metodēm - zirņu putra, speķis un rokudarbs mežā

S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:58:31
Mulders
labi. man zāles tādas parakstītas - pret alerģiju. saucās prednizolons. ek, sūda būšana, var dzert, neesmu jau vecis
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.11.28 17:01:49
S.R... Prednazalons. Diemžēl hormonu preperāts. Ilgstoši lietojot diemžēl seja iegūst specifisku izteiksmi, kļūst stipri apaļīga.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 17:01:50
S.R. nu tak... es kāds mediķis vai, atradi kam prasīt padomu!

Cik saprotu, tad Steroīdi vispār regulē kaut kādus fiziloģiskos procesus.

Man jau aizdomas, ka kultūristi vienkārši pārcenšās, tāpēc iedzīvojas mēslos... Ja to lieto ārsta kontrolē un parakstītā devā, tad jau uiss ok... nu iedomājies, ja organisms pac nemāk izstrādāt tur kaut ko... hvz... droši vien ir leģitīmi parakstīt iztrūkstošo!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.28 17:04:38
*Duksis
man viņas nav jādzer regulāri - tikai kad uznāk divas, trīs - augstākais četras dienas.
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.28 17:08:08
Reku Duksis jau teica-seja kļūst apaļīga...značit krunkas vismaz izlīdzinās...arī nav slikti-vajag meklēt pozitīvo
S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.28 17:10:03
Mazliet domīgais Jonymīļumiņ, par maniem apaļumiem nesatraucies, man nekur vēl krunku nava!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.11.28 17:11:40
S.R...

Ar šo preparātu, un hormonu preprātiem vispār, it kā esot jābūt uzmanīgam:

"Ah cik pazīstama slimība.Mani pavada tā jau kopš 5 gadu vecuma.Sākās viss ar biežām angīnām.Un kritiena slidojot.Ceļa locītava uztūka un pallika stiva.Vienības gatvē uzstādīja diagnozi Poliartrīts.Tika grūzts prednizalons.līdz ar ko sačakarēja redzi.Vienu aci zaudēju.Otra palika ar pasliktinātu redzi.Mana bērnība bija mēnesis mājās, mēnesis slimnīcā.Mūžīgās injekcijas locītavā zāles un viss pārējais.Kā tāds murgs."

"...ārstējos kādu laiku Maskavā.Ārsti bija šokā, teica ka man ir grūsts prednizalons, sešas reizes lielāka devā kā pieļaujama pieaugušajiem.Tur man viiņu noņēma.Un paldies viņiem."

http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=8922600&page=5#page-5
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.28 17:12:07
S.R... es to tā...vispārīgi...a ja parādās
S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.28 17:14:22
*Duksis
paldies. nāksies padomāt par šo zāļu lietošanas nepieciešamību.
ui, man jau tagad liekas, ka sāku sliktāk redzēt
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.11.28 22:55:44
Nu, ja ir runa par artrītu, tad tas tagad nu ir diagnosticēts manai meitai, pie tam visai smagā formā. Viņa nu ir tā pārzāļota, ka tagad pilnībā pārgājām tikai uz homeopātiju un nekādas ķīmiskās zāles. Ar tām ķīmiskajām zālētm tā problēma ir tāda, ka vienu orgānu itkā ārstē, bet citu bendē kopā. Homeopātija pieiet pavisam citādā veidā, tā pamatojas uz organisma imūnsistēmas sakārtošanu, tā ka organisms pats tiek galā ar slimību. un beidziet te visādas muldēšanas par krustiem un sazin vēl ko. Homeopātija ir tāda pati ārstniecības metode, kā citas, tikai rezultāts nāk daudz lēnāk un savādāk; pie tam ārstam ir vajadzīgas stipri vien plašāks redzesloks, nepietiek tikai pārzināt katra orgāna funkcijas, ir jāsaprot, ka galvenais ir cilvēks kā personība. Cik gan neesmu sastapies ar situāciju, kad ārstam neinteresē cilvēks kā tāds, viņam tas ir tikai "gadījums". Es pats pēc bērnībā pārslimota pionefrīta iedzīvojos hroniskos nierakmeņos, tā ka urīna analīzēs man jau 35 gadus vienmēr bija olbaltums. Aizgāju pie homeopāta un palietoju tās bumbiņas kādu mēnesi un tagad nu jau 3 gadus vairs ne pēdu no olbaltumvielām vai kādu citu traucējumu nierakmeņu dēļ, jo to vienkārši vairs nav.
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.29 00:42:43
Jānis Kalniņš
Nu re, vēl viens mācītājs atzīst, ka nekādu pesteļu homeopātijā nav!

S.R...
Nebīsties, prednizolonu palietot neilgu laiku NAV bīstami!!! (Apliecinu tev to kā pieredzējusi kaktu daktere !
LittleWonder
# Iesūtīts: 2008.12.01 20:49:26
Nu, tas varbūt būtu par skarbi teikts-sātaniska. Tā ir pseido zinātne. Neviens normāls ārst to neatzīs. Bet ak vai, es aizmirsu, kādu lomu tajā spēlē farmokoloģiskās kompānijas un viņas neremdināmās alkas pēc naudas. Par nožēlu viņas gūstā ir lielākā daļa ārstu. Viņiem jau arī gribas kādu lieku latiņu. Bet par būtību- ir naivi ticēt, ka 1 000 000 reižu atškaidīta aktīvā viela spēj kaut ko ietekmēt jūsu slimajā organismā. Māņi, bet ja jūs tam ticat, tas darbojas. PLACEBO EFEKTS. Bet kāpēc tērēt naudu. Dzeriet pliku ūdeni un suģestējiet sevi, ka tās ir ļoti spēcīgas un iedarbīgas zāles. Ticība dara brīnumus
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.01 23:08:39
LittleWonder
Mazais Brīnumiņ! Pirms izsaki jau daudzkārt apmuļļātos seklos spriedumus, izlasi VISU diskusiju ar tās argumentiem PAR un PRET.
LittleWonder
# Iesūtīts: 2008.12.01 23:09:40
Balss
nemāci mani, lūdzu
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 74 , pavisam kopa bijuši: 32946