atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
betīna
Iesūtīts: 2008.11.12 22:02:36
Aizvakar noklausijos raidijumu Kristīgajā radio par homeopātiju, kur sludināja ,ka šī alternatīvā medicīna ir okulta ,sātaniska un tas ir nāves grēks. Kā jūs domājat?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.21 17:50:04
Balss

nu es šiem onkuļiem toi pašu saku, jo man to teica tas profesors no RSU bet šitiem jau savas idejas
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.21 17:51:04
Balss, nu tad aizej vēlreiz šī treda sākumā un noskaidro kas ir homeopātija pēc būtības. Tas ko TU lieto labākā gadījumā ir parastā ķīmija citā iepakojumā ar nosaukumu "homeopātisks". Terminu putrošana!

Homeopātiski preparāti ir potencēts ūdens, kurš jakobi speciāli kratot un atšķaidot iegūst ārstējošas īpašības, pat ja tajā vispār nav aktīvu vielu... tb ūdens "iemācās" ārstēt kaut kādu kaiti!

Tas un tikai tas ir tā "homeopātija" pret ko Es un Trilobīte un arī Ctulhu iebilst!

Ja tu vienkārši lieto tabletkas, pulverīšus... tad tas ir vai nu ķīmija vai placebo! Pret to pagaidām te neviens neiebilst!

Sķiet ka tu 30 gadus lieto fitoterapiju bet maxā par homeopātiju!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.21 17:51:16
Mulders
Mani šādi pārbaudes testi īpaši nesaista - esmu praktiķis.
Ja tās negatavo Zilo Kalnu Marta ar zilajiem papīrīšiem mēnesnīcā, bet gan rūpnīcā, un sertificēts ārsts uz receptes tos paraksta, un aptieķnieks tos izsniedz, tad man ar šādu nodrošinājumu pietiek.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.21 17:53:19
Ja tās negatavo Zilo Kalnu Marta ar zilajiem papīrīšiem mēnesnīcā, bet gan rūpnīcā, un sertificēts ārsts uz receptes tos paraksta, un aptieķnieks tos izsniedz, tad man ar šādu nodrošinājumu pietiek.

Dzīvotu 20 gadsimta sākumā... tāpat tu man runātu par kokaīnu un morfiju!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.21 17:54:09
Ctulhu, nu kaltētā skorpionā es drīzāk ticēšu ka ir kāda ķīmija kas pret locītavu kaitēm palīdz nekā tīrā ūdenī!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.21 17:54:15
Mulders+
Šoreiz tu maldies - labāk palasi pats manus agrākos skaidrojumus. Varu tev parādīt zāļu iepakojumus un anotācijas, kurās skaidri un gaiši ir lietoti šie termini. Ja es tādas zāles lietoju jau 30 gadus, tad taču laikam zinu, KO es lietoju, Tās ir TAVAS iedomas par to, ka homeopātija ir tikai ūdentiņš.
Balss
# Labojis Balss: 2008.11.21 17:55:39
Mulders
Dzīvotu 20 gadsimta sākumā... tāpat tu man runātu par kokaīnu un morfiju!
Tās tieši bija allopātijas kļūdas!
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.21 17:56:00
Mulders
Piekrītu, Tu esi sācis stūrēt nenotveramā virzienā
Šajā sakarībā man šķiet, mums vajadzētu atrast atbildi par Bābeles torni.
Situācija bija tāda, ka cilvēki, izmantojot Dieva radītos principus, bija sasnieguši neticami augstus rezultātus "bez Viņa palīdzības". Saku kā ir - es nezinu, vai homeopātija nepieder līdzīgai kategorijai, bet tas taču mums netraucē to lietot pateicībā Dievam.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.21 18:01:28
Balss! Visur kur lasu, homeopātija ir preparātu potencēšana atšķaidot ar ūdeni un vai alkaholu!

Nu nesanāk tur tabletkas un pulverīši! Ja sanāk, tad tā ir prosto mārketinga triks... tu tici šim maģiskajam vārdam "homeopātija" farmācijas kantori to zin, uzkabina parastam citramonam virsū šo pašu nosaukumu un tirgo kā homeopātisku līdzekli pret galvassāpēm un viss ripo! Un tu maxā 2x vairāk kā es par to pašu efektu!
Balss
# Labojis Balss: 2008.11.21 18:08:10
Mulders
NĒ, NĒ, NĒ.... tā viela tiek potencējot iegūta, bet pēc tam tā var tikt lietota visdažādākajās fromās. Tu laikam esi vienreiz iegaumējis par baltajiem caurumiem ūdenī un nu netiec no tiem vaļā?

Homeopātijā vispār nav vienu zāļu tam un tam - galvassāpēm, teiksim... tā viela (vielas) var darboties visai dažādi dažādās kombinācijās un arī atkarībā no potences ir pavisam dažāda iedarbība.

Starp citu, ja sarīsies citramonu, būs jāskalo kuņģis vai jāārstē aknas, bet ja pārdozēsi homeopātiju (vienā reizē), nekas nenotiks. Ja ilgstoši lietosi nepareizi, tad gan laikam var kas notikt...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.21 18:11:29
Balss, potencējot un atšķaidot iegūst ŪDENI nevis vielu! TIeši tur tā homeopātijas figņa, ka tiek iegūts ŪDENS bez oriģinālās vielas atomiem vai joniem tajā un tiek apgalvots, ka šāds ūdens ārstē... pat ja tajā nav aktīvas vielas!

Lūk ja aktīva viela IR... tad tā ir ķīmija un fitoterapija. Ja aktīvās vielas NAV, tad tā ir homeopātija un "ūdens, kas atcerās" kaut kādas vielas labās īpašības! Tik vot neko tas ūdens neatcerās!

Tā kā... esmu pārliecināts, ka tu par citramonu maxā 1ls kāmēr es māxāju 14 santīmus Efekts identisks!
Balss
# Labojis Balss: 2008.11.21 18:11:54
Ctulhu
Brauc un stažējies uz kādu homoepātisko zāļu firmu, neprasi man!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.21 18:13:31
Tāpat kā jūs gribat pierādīt/noliegt Dievu, tādi jūsu argumenti ir šeit.
Es nezinu, kāpēc darbojas un tieši kā, bet es zinu, KA darbojas. Un bez muhļīšanas un pesteļošanas.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.21 18:14:32
Balss, nu visādas Pokaiņu Akadēmijas arī prot izdalīt skaisti uzdrukātus "Astrologu Sertifikātus" Un tak sertificēti ārsti un zinātnieki ar astroloģiju nodarbojas! Un noteikti atradīsies lērums ļaužu kas apgalvos, ka tas "darbojas"... un noteikti atradīsies tāds pats lērums cilvēku, kas apgalvos, ka astroloģija tač ir Dieva dots veids kā ieskatīties lietu būtībā un savā dzīvē... un ka mēs te mazticīgie esam uzlūkojami ar iecietību, jo neticam ka Dievs varētu dāvāt kaut ko neizskaidrojamu... astroloģiju

Tā pati figņa!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.21 18:16:13
Mulders
VAI TU, LŪDZU, IZLASĪSI UN ATCERĒSIES MANUS AGRĀKOS TEKSTUS PAR HOMEOPĀTIJAS PRAKSI DAUDZĀS VALSTĪS?!?! (NEVIS POKAIŅU AKADĒMIJĀ!)
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.21 18:17:44
Ctulhu
Jā, es netaisos noskaidrot, kā darbojas dators un nets, bet, paļaujoties uz autoritātēm, es to lietoju un lietošu.
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.21 18:19:49
Ctulhu
Bļaviens! TU mani izved no pacietības! Cik reizes man tev jāpeistē, ka homeopātiju lieto universitātes izglītību ieguvuši med. ārsti, ka par šīm zālēm maksā lielās veselības apdrošināšanas sabiedrības. Vai tas viss ir pokaiņi un astroloģija?!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.21 18:21:36
Balss, un beigās viss novārās KAS ir tava autoritāte. Jo cik saprotu, tad attiecībā uz homeopātiju autoritāte ir tie, kas to apstiprina. Taču ja kāds tik pat gudrds mediķis apgalvos, ka homeopātija ir placebo un/vai slēpta fitoterapija, tad tu viņam neticēsi... Galu beigās, autoritāte esi tu pati, nevis kāds no ārpuses, jo no ārpuses ir dažādi viedokļi... tikai tie, kas ir PAR ir ļoti noslēpumaini un skopi sagādāt pierādījumus saviem apgalvojumiem... precīzi tāpat kā astrologi un torsionu lauku kruķītāji!
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.21 18:23:38
Mulders

bet tu taču tici tradicionālajai medicīnai un arī tāpēc ka onkuļi gudri to atbalstījuši
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.21 18:24:23
Bļaviens! TU mani izved no pacietības! Cik reizes man tev jāpeistē, ka homeopātiju lieto universitātes izglītību ieguvuši med. ārsti, ka par šīm zālēm maksā lielās veselības apdrošināšanas sabiedrības. Vai tas viss ir pokaiņi un astroloģija?!

Arī astroloģiju lieto universitātēs izglītību ieguvuši med. ārsti. Jā tas arī viss ir pokaiņi un astroloģija... Pārdot var ne tikai taustāmas lietas, bet arī "sapņus" un "ilūzijas" un kāpēc lai uz to neuztaisītu biznesu? Kā var taisīt biznesu uz silikona implantiem, tāpat var taisīt biznesu uz homeopātiju... Galu galā, ja tu būsi viens muļķis uz kuru nedarbojas, nu neko... nepareizi uzjauca, nepareizi dozēja, nepareizi potencēts figņa, jeb kā teica mūsu vietējais mediķis -Jona- ticība par mazu!

Skat Buiķi! Viņš te mums visiem iekabina matemātikā! A tas netraucē viņam ar Torsionu laukiem muhļīt!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 95 , pavisam kopa bijuši: 34322