atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību un vēlreiz par Jaunavu Mariju...
-Jona-
Iesūtīts: 2008.10.22 14:19:30
Atļāvos atvērt jaunu tēmu, lai gan apskatījos, ka par to jau ļoti daudz runāts, bet man ir attaisnojums - te pārmaiņus pēc būs tikai par Marijas argumenti. Luterāņa argumenti.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.25 13:32:00
turpinot

Lūk... un manuprāt šo duālo Kristieša dabu neapzinās un nezin daudzi Kristieši arī! Jo loģiski... mūsu būtība pati sevi neredz. Mēs nevaram paskatīties uz savu būtību būdami šī būtība - acs sevi neredz!

Tamdēļ ir viegli paradoxāla situācija!

1. Cilvēki kas nav no Dieva atdzimuši par sevi domā kā par labiem cilvēkiem, it īpaši ja viņi ir labi ārējos darbos, jo citi saka - tu esi labs cilvēks. Viņš sevi neredz. Bet Dieva Vārds atklāj, ka šī neatdzimusī cilvēka daba ir pilnīgi bezdievīga... tā nespēj pildīt baušļus, tā spēj tos imitēt, jeb pildīt daļēji... pietam ārējā likuma vagara vadībā. Taču palasi tepat Ctulhu, šis piemēram sevi neuzskata īsti par grēcinieku ij savus radus nē.

2. Cilvēks kas ir no Dieva Atdzimis... kurš ir kaut kas cits nekā šī grēcīgā daba, TAGAD ierauga šo dabu kāda tā ir un redz sevi kā baigo grēcinieku... manuprāt RKB tradīcijā parādās šie extrēmie pašsaustīšanās un savas miesas mērdēšanas rituāli... tas ir šī vēršanās pret šo grēka dabu... jo cilvēks domā, ka tas IR viņš pēc būtības...

Taču ir noticis kas cis... cilvēks ir kļuvis par jaunu dievišķu gaišu būtni un vecā daba ir izgājusi ārā perifērijā, kas tagad ir redzama šim jaunajam cilvēkam un viņš to attiecina uz sevīm... laigan īstenībā ir tas pats efekts kas ar neticīgajiem, mēs paši SEVI atkal neredzam... un ATKAL Dieva Vārds ir tikai tas, kas spēj dot šo ārējo liecību, ka mēs Kristū esam svēti pavisam darīti, atdzemdināti, jauna radība, pēc Dieva Tēla un līdzības!

Pārlasi Kolosiešu Vēstuli tur Pāvils Kolosāli par šim abām divām dabām runā (un citur ar) - viņš saka, nomērdē veco cilvēku, lai tas mirst... jo viņš traucē tev pašam redzēt sevi Dieva gaismā... un ļauj jaunajam cilvēkam augt!

Taču kas vēl... šai pasaulē abas dabas vēl kopā darbojas... viena mirstošā Ādama Daba, otra iekšējais cilvēks kas ir kristieša īstā identitāte, par kuru liecina Dieva Vārds nevis mēs paši to spējam ieraudzīt... tas ko mēs redzam ir šo veco Ādamu, jo vairs neesam viņš, kuru savukārt neredz Neticīgie, kas vēl nav atdzimuši!

Tādējādi SUMMĀRI šai pasaulē mūsu darbi it kā nes abu dabu nospiedumu... tāpēc Pāvils aicina cīnīties ar veco Ādamu, nebarot viņu... kā noplūktu puķi - ārēji tā ir vēl dzīva, bet augļus tā nespēj dot, jāļauj tai novīst... un jaunajam cilvēkam pieņemties lielumā...

TAD arī tā ārējo darbu kopējā nokrāsa konvergē uz Dievišķo!

Taču saproti, ja jaunais cilvēks ir nupat dzimis, bet vecais Ādams ir bijis laupītājs, manjaks, slepkava un ļaundaris, tad vēl ilgi viņa fasāde nesīs šo ļaundara indi un ēnu un smirdoņu...

Aceries arī Pāvilu... cilvēki tak negribēja viņu pieņemt... jo redzēja viņā šo slepkavu un Mossada aģentu! Taču viņš iekšā jau bij jaunais Dieva Bērns, ko spēja ieraudzīt tikai daži... un ar laiku Pāvilā šis vecais Ādams tika arvien nomērdēts, Kristus viņā pieņēmās spēkā un augumā un Pāvila Darbi kļuva lieli un patiesi...

Tāpēc RKB adepti jau īsti nekļūdās šajā sadarbībā... tikai manuprāt dažkārt neizprot šī procesa pilno bildi, kas kam seko, kā tas notiek un kā tas kopēji veido to bildi un tos efektus ko novērojam!

Un Raksti arī liecina, ka vecais Ādams mums pa kājām piņķerēsies un spokosies līdz pat mūža galam... bet Nāvē tieši vecais Ādams nomirs... bet saskaņā ar Kristus apsolījumu - Jaunais Cilvēks nevarmirt... un tikai tur mēs attīrīsimies no vecā un būsim pilnīgs jaunais...

Šodien mēs to neredzam, nedzīvojam skatīšanā, bet tikai ticībā...

UN tāpēc Luters daudz cīnījās un saprata, ka šī Ticība var nākt tikai no šiem Dieva Bērniem, ka šajā ticībā mēs sasniedzam to mieru un mūsu darbi kļūst īsti... jo zinām, ka vecais Ādams ir miris, lai arī pūstot vēl smird, bet jaunais cilvēks jau ir Dzimis un Kristus Dēļ šī dzīvība pārmāc nāvi!

Tu neesi tas grēcinieks, kas grēko... tas ir vecais nāvei nolemtais cilvēks, TU esi jaunais Krisus Bērns... un tāpēc... kurš no šiem ir tava identitāte, kurš ir tavs ES, tāds liktenis arī ir tavai dvēselei... ja tava Dvēsele ir piekabināta (tagad dzejiski izsakos) vecajam Ādamam, tad tu mirsi pat ja esi Kristīts... taču ja tava dvēsele pieder jaunajai Būtnei... Kristum, tu dzīvosi, pat ja mirsi nepaspējis absolūciju saņemt... jo grēks paliek vecajā Ādamā, tas nespēj aptraipīt Kristus Būtību, kas patiesi IR Kristus Bērnu būtība!
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.10.26 12:48:29
Mulders
Labs un izsmeļošs pamatojums. Es pat daļēji piekrītu, izņemot visai miglaino domu par fantastiski ierobežoto jauno atdzimušo cilvēku, kurš ne tikai bez savas klibās loģikas palīdzības Rakstu izpratnei nav spējīgs savā garā (kaut arī nepilnīgi, un tomēr) komunicēt ar Kristu, bet pat ir garīgi tik ļoti kurls, akls un bezjūtīgs, ka nav spējīgs pamanīt jauno cilvēku savos citos līdzcilvēkos.
Manuprāt Tu drusku pārproti Pāvilu, jo Tavā traktējumā jaunais cilvēks sanāk kaut kāds galīgais invalīds, salīdzinot ar veco mirušo Ādamu.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.27 11:42:00
Vēl mazliet par tēmu, tb no Medžugorjes:
http://www.youtube.com/watch?v=3SH4N5Fl52w
http://www.youtube.com/watch?v=5-FvMvsnttc
cik tīras emocijas Mirjanas acīs, nu patiesi kā mazam uzticīgam bērniņam...
http://www.youtube.com/watch?v=h2ggkm7kvEI
Cik fantastiska šī māsa Emanuēla... cilvēks jau gados, kā labi redzams, bet tik dzīvīgs un gaišs, ka nu taisni uzkrītoši jauns!
Ja kādam pat pēc šī visa rādās vien zemiski zeļļi šaudīgām acīm, kas šo svētvietu (peļņas vai kādā citā netīrā nolūkā) no pirksta izzīduši, tad varbūt tomer vispirms ieskatīties spogulī pašam..?

P.s.
tā kā neesmu katoliete, un pēc gostiem nemaz ar nemāku , tad parasti lūgšanas laikā sasveicinos ar JMariju, domās nodziedot šo jauko Ave... ko izpilda draudze. Un nemaz ar, i ne drusciņas nelauzu galvu, vai es viņu tikai sveicinu, jau godinu vai ej nu sazin, mazuliet jau pielūdzu?, es viņu vienkārši mīlu. Kā mana mīļā Jēzus māmiņu, nu kas gan var būt dabiskāk kristietim.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.27 11:52:50
Mulders
Tu vari jau nezinkā locīties, mudžinot Bībelpantus rindām un stāvgrūdām, diemžēl visu nosvītro vienvienīgs tavs:
. .. Jadronās Bombas pielietotājs pret nevainīgiem bērniem...

Tur nevajag Bībeli pārrakstīt, nedz pat būt nez cik pieredzējušam kristietim, lai viegli atpazītu attiecīgo garu, jo pilnīgi acīmredzami, ka joprojām mironis . Pat ne Mozus prasības pildošs, kur nu vēl Jēzus.. joprojām Ēģiptes (grēka) verdzībā, un ar visām četrām..


Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.27 12:06:13
Manuprāt Tu drusku pārproti Pāvilu, jo Tavā traktējumā jaunais cilvēks sanāk kaut kāds galīgais invalīds, salīdzinot ar veco mirušo Ādamu.

Kā tev šķiet... vai mazs zīdainis nešķiet invalīds salīdzinājumā ar Zelta Medaļnieku atlētu maratonistu?

Neputro "invalīds" ar "maziņš"... neizaudzis!

Kā tad tu saproti Pāvila vārdus, ka mēs Kristu vairs nepazīstam, JO (ievēro pamatojums) viss ir tapis jauns! Tieši šīs jauntapšanas dēļ šī atpazīstamība nav tik droša!

Protams, kad kristietis pieaug liels un spēcīgs, viņš ar stipri vien lielāku varbūtību spēj atpazīt citus...

Pietam... šis bērns un jaunais cilvēks spēj visai labi komunicēt ar Kristu, taču pavēro tos pašus Mācekļus sākumā kādi viņi vārgi un nevarīgi un viens otrs pat nostaigā pa nodevības naža asmeni, bet vēlāk viņi pieaug spēkā un gudrībā un viedumā... un pat tad Pāvils saka, ka mūsu atziņa nav pilnīga, mūsu pravietošana nav pilnīga, mūsu redze nav skaidra!

Brīdī, kad tu iedomāsies, ka tu REDZI skaidri, tu riskē nonākt kviešu laukā ar izkapti pirms pļaujas laika... bet Dievs to pat saviem Eņģeļiem ir aizliedzis līdz laiku beigām!

Un kā jau saku Dievs jau nav atstājis mūs aklus... Draudzēm IR dota Garu Pazīšanas dāvana! Tādējādi... ja ne uz sevi, tad uz šiem apdāvinātajiem gan jau varam paļauties...

Dievs dod savas dāvanas arī Garu atpazīšanai, taču ne visiem... tamdēļ, es jau nezinu vai tev tāda ir dota vai nav, vai dos vai nedos... varbūt iedos un tad paņems...

Tā kā tā atbilde nav absolūta...

Manuprāt tas ko tu gribi panākt ir šis "kritēriju saraksts" kad kā latmusa papīriņu pieliec cilvēkam pie pieres un tur parādās uzraskts "Īstenticīgais" vai "Velna Bērns"

Pietam... Raksti liecina, ka šis Vārds no dzīvības grāmatas var tikt izdzēsts... Tāpēc... var sanākt mazliet stulba situācija, kas vakar bij īstenticīgais, tas šodien ir atkritis un atkritis neatgriezeniski!

Vēl vairāk, kas vakar bij laupītājs un slepkava pie Krusta taisnīgi notiesāts, tas šodien ir Paradīzes iemītnieks!

Bet cilvēkiem tik ļoti patīk birkas izkabināt, uzkarināt savus "šablonus" un zini kāpēc... Tas ir šī nedrošība kas izaug no darbu teoloģijas... rakstos vari pavērot farizejiem tas pats - Kuri tad ir tie svarīgākie baušļi, kuri tad ir jāpilda, kurus tad izpildot mēs garantējam sev Debesis... Tātad darbu teologi vienmēr gribēs šo "safety net" kas ir VIŅU uzsausts... tā teikt - padarīt Dieva Pestīšanas drošumu atkarīgu no kaut kādiem sevis sastādītiem "checklistiem"

Bet nav nekādas pestīšanas garantijas ārpus tās vienas, ko Dies ir devis - Jēzus Kristus un viņa apsolījumi. Pārlasi Jāņa 1 vēstuli, kur ne jau darbu dēļ Jānis saka, mēs esam pestīti, bet mēs tomēr varam zināt, ka mums pieder Debesu Valstība... ! KĀ
Nekā savādāk, kā tikai paša Dieva Vārda apsolījuma dēļ...

Jo redzi... tu gribi atrast šos ārējās pazīmes pietam tādas, lai TU ar savu grēcīgo aci, kas visu mūžu tā vai citādi tomēr BŪS grēka skarta, to varētu atpazīt...
Tā top dažādas sektas, dažādas baznīcas dažādas grupas, kur katrai tas "checklist" ir cits - Adventistiem sabata bauslis, Baptistiem kristība apzinātā vecumā un labie darbi, Katoļiem - komunikācij ar Pāvestu, Pareizticīgajiem - komunikācija ar Svētajiem... vieni vienīgi checklisti un tad nu kad dažādi Kristieši saskrienās, tad kautiņš notiek nevis par Kristu, bet par šiem checklistiem!

Es paļaujos uz šo vienu - vai tici uz Jēzus Kristus Vārdu un apsolījumiem kā tie stāv rakstīti Rakstos...

Vēl vairāk... šur tur Pāvils dod nelielus čeklistus
- Kas neapliecina Kristu miesā nākušu, tas ir antikrista gars
- Neviens nevar teikt Kungs ir Jēzus kā vien Svētajā Garā!

Taču tu labi apzinies ka šāds čeklists ir "par vāju" jo tam krīt cauri daudzi, kuri tev nemaz nepatīk...

Bet tā ir šī īpatnējās Reliģijas daba... tur pie Krusta, kura apakšā tu nāc ar savu grēku nastu tu atradīsi arī laupītājus, slepkavas, maukas un muitniekus... kas tāpat kā tu cer saņemt piedošanu nevis pirmo akmeni! Līdzko tu skaties uz cilvēkiem, tu bēdz... bet tamdēļ mūsu skatiens jāvērš uz Kristu nevis uz tiem, kas pie viņa nāk... jo pats FAKTS ka kāds pie viņa nāk jau ir tā vērts, lai šādu cilvēku prom neraidītu!

Tamdēļ mēs Luterāņi mācām - ka baznīca ir tu kru cilvēki pulcējas ap tām lietām, kurās Kristus apsolījies būt pats klātesošs... Protams, mēs nezinām, vai pie tā mielasta nesēž kāds Jūda, bet aceries Kristus neprasīja no saviem mācekļiem viņu pazīt... Jūda pats galu beigās manifestējās...
Taču kā mācekļi sabrauca auzās pāris situācijās kād
a) Mēģināja noliegt kādam, kas ar viņiem neturējās kopā, sludināt un dziedināt Kristus Vārdā - Kristus viņus apsauca
b) Mēģināja aizturēt bērniņus iet pie Kristus!

Labi, tu teixi, ka tas bij pirms viņi bij saņēmuši Svēto Garu... Bet arī pēc tam aceramies Romiešu 14 nodaļu kur Pāvils māca pieņemt dažādus cilvēkus netiesājot viņus viņu ārējo darbu dēļ...
Jā, kādam Adventistam tu šķitīsi Velna Bērns tikai tāpēc, ka ēd cūkgaļu. Es tev varbūt šķitīšu Velna Bērns, jo 5diena man ir tāda pati diena kā citas dienas bez īpašiem gavēņiem... bet Pāvils saka, ka tas nav tas checklist pēc kā tiesāt...

Mums jātiesā fasāde, ko redzam, bet iekšējo sirdi lai tiesā tas, kas to redz!

-Jona- spriež kā pasaules cilvēks, domādama, ka fasāde ir ekvivalenta ar iekšējo cilvēku, bet pats Pāvils Kolosiešu vēstulē māca, ka tas nav viens un tas pats... un spriest pēc ārējā arī aizliedz Jēkabs...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.27 12:07:05
-Jona- bumbul, tu nesaproti elementāru lietu!

Nekādas jadronās bombas nespēj atcelt Dieva Vārdu!

jo pilnīgi acīmredzami, ka joprojām mironis . Pat ne Mozus prasības pildošs, kur nu vēl Jēzus.. joprojām Ēģiptes (grēka) verdzībā, un ar visām četrām..

Papucs

Lūk tas ir tas par ko es runāju!

-Jona- piemēram uzskata, ka viņa atpazīst Garus!
Un pati liecina, ka Bībele viņai tam nav vajadzīga, pieredze ceļā ar Kristu nav vajadzīga... lai izveiktu šo tiešašanas un nošķiršanas darbu!

Man ir zināms tikai Viens Gars, kas ar tādu dedzību tiecās ieņemt to troni, kurā tikai Kristum būs sēdēt, jo tikai viņam dots tiesu spriest un nošķirt avis no āžiem!

Par to mūsu pašu LELB lapā ir raksts
http://www.lelb.lv/lv/?ct=mirklis_pirms_ritausmas

Gars, kura pazīmes ir - tiexme ieņemt Kristus vietu!

-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.27 12:24:20
Mulders
Es necenšos spriest nekādu galīgo tiesu , bet acīmredzamus slepkavas, meļus un citus viltusdarboņus mums ir vēlēts atpazīt pēc Rakstiem, ja kas. Un tā kā persona ar niku Mulders (vismaz delfos, kur viņš ir kristiec ) regulāri runā visu luterāņu vārdā, regulāri uzdodas par Dieva bērnu kopāsaucēju, pat par Teologu (!), tad...
P.S. rādās man, ka daudz domubiedru tai savai killeriskajai tēzei tu šeit vis neatradīsi...

Un pati liecina, ka Bībele viņai tam nav vajadzīga, pieredze ceļā ar Kristu nav vajadzīga... lai izveiktu šo tiešašanas un nošķiršanas darbu!
Man ir zināms tikai Viens Gars, kas ar tādu dedzību tiecās ieņemt to troni, kurā tikai Kristum būs sēdēt...


tavi kārtējie meli, protams. Kas raksturīgi, ka tevi es atmaskoju ar taviem citātiem, kamēr mani tu esi spējīgs tikai apmelot ar saviem.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.27 12:35:49
Mulders
-Jona- spriež kā pasaules cilvēks, domādama, ka fasāde ir ekvivalenta ar iekšējo cilvēku...

nu, šis jadrjonais apliecinājums nu gan nav fasāde ... tā ir skaidra slepkavnieciska doma, pilnībā līdzvērtīga slepkavas darbam (tikai kadrs pats par gļēvu lai to īstenotu, vai atbilstoši apstākļi vēl nav radušies..).
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.27 12:42:42
-Jona- redzi un te parādās tava nespēja vispār filmēt kur un kad Mulders var un runā no sevis un kur un kad Mulders var un runā citu vārdā!

Es nekad neesmu runājis citu cilvēku vārdā, kas var paši runāt.
Tas ka tev nepatīk, ka es citēju Luterāņu Ticības apliecības vai Rakstus, tā jau ir TAVA problēma!

Tā ir tava problēma, ja tu caur savu subjektīvo naidu un dusmām pret Mulderu nespēj saklausīt ko tev saka... jo tev, jebkas, ko Mulders saka ir ar kaut kādu birku! Tipisks starp citu sektantiskais skatījums... nav svarīgi KO saka, svarīgi ir KAS saka! Tā vēlreiz pierādot, ka ne jau saturs tev svarīgs, bet forma! Un ja forma ir pareiza - tad saturs var būt pilnīgi pofig kas... Un otrādi, ja forma tev nepatīk, tad iekšā arī var likt dajebko, tu to metīsi ārā!

Tavas tiesības... tak ar to jau tu liecini par sevīm... un arī par tavu saturu tad cilvēki spriedīs pēc tavas fasādes!

tavi kārtējie meli, protams. Kas raksturīgi, ka tevi es atmaskoju ar taviem citātiem, kamēr mani tu esi spējīgs tikai apmelot ar saviem.

Un tikai tu vienīgā esi, kuru pārliecina tavi "atmaskojumi"
Sāc beidzot pieaugt un filmēt, ka tavi uzskati par Mulderu nav citu uzskati par Mulderu, un ka atšķirībā no tevis citi mani ir redzējuši, runājuši un pazīst dzīvē!

Ja jau esi šajā forumā, pat var atrast kuŗs ir mans mācītājs, ja tev ir tāda interese apsūdzēt un atmaskot Mulderu, pēc tam varēšu iedot viņa pieņemšanas laikus...

Vai tu vari atmaskot Mulderu arī kāda cita acīs izņemot savās...??? Vai vari kādam likt mainīt domas par Mulderu? Karogs tev rokā... tāpat zemāk jau par grīdu nokrist nevar...

Tev laikam sagādā baudu uzrādīt kaut kādas manas vainas man... Arī TĀDS Gars man ir pazīstams... katru dienu Viņš man tos beigtos kaķus mēģina kabināt klāt...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.27 12:44:38
nu, šis jadrjonais apliecinājums nu gan nav fasāde ... tā ir skaidra slepkavnieciska doma, pilnībā līdzvērtīga slepkavas darbam (tikai kadrs pats par gļēvu lai to īstenotu, vai atbilstoši apstākļi vēl nav radušies..).

Lūk... tas par ko es runāju! Darbu Teoloģija visā savā krāšņumā ar visām no tā izrietošajām sekām un spriedumiem!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.27 13:35:14
Demagogs, kādu vēl pameklēt...
Tāpēc jau Kristus saka, ka drīzāk maukas un muitnieki nāks debesīs...
Nekādi muitnieki, nekādas maukas! Ka drīzāk , tas gan - resp., kad atgriezušies(kas pie farizejiem ne tuvu nebij redzams) . MMagdalēna, par Ceļu savā sirdī izšķirdamās, paralēli nepiekopa veco dzīvesveidu, Matejs paralēli nebīdija savas līzšinējās rebes! Viens vienīgs Jūda bija nodevējs un slepkava līdz galam... ar atbilstošu izskaņu.

Kristietība nav nekāds slepkavu midzenis, nekāda silta bedre , kur var vienā mierā tupēt vecajos grēkos kamēr apsūno. Ar savu pestīšanas indulgenci lipīgajā (no nevainīgu bērnu asinīm) roķelē!
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.27 13:40:00
Es zinu kurš ir tavs mācītājs (A.Bite) un joprojām neticu, ka masu slaktiņu akceptam viņš tevi pamudinājis būtu! Ka atbalsta nāvessodus - tad visdrīzāk jau tiem urodiem , kuri te pēdējā laikā pa visu Latviju nevainīgus bērnus kā pa konveijeru izgrieza! - Inčukalns, Dobele, Ceraukste...
tb, drīzāk nāvessodu nevainīgu bērnu slepkavām, kāds te forumā pagaidām tikai viens iraid...
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.27 13:51:16
Ctulhu
Nē, Viņš neko neiznīcināja, Viņš tieši šīs būtnes Savā Mīlestībā un dzīvošanai šajā Mīlestībā radīja . Un, tā kā palikšana uz zemes viņām draudētu ar vēl lielāku/neatgriezenisku samaitātību , tad vnk noņēma no trases.. Savukārt mēs ne uz ko tml. parakstīties nedrīkstam, jo pie labākās gribas neredzam kopainu. .. nu taču jau izrunāts.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.27 14:03:01
Kristietība nav nekāds slepkavu midzenis, nekāda silta bedre , kur var vienā mierā tupēt vecajos grēkos kamēr apsūno.

Šeit nu piekrītu!

Kristietība ir leprozorijs! Pilns ar grēciniekiem, kam rokas lipīgas no nevainīgu bērnu asinīm... kur viņu šie grēki tiek balināti kā sniegs! Kristietība ir slimnīca, pilna ar reanimācijā guļošiem pusbeigtiem, dažs jau nomodā, cits pat var staigāt un palīdzēt personālam citus apkopt...

Veseliem ārsta nevajag, bet slimiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.27 14:04:36
jo pie labākās gribas neredzam kopainu

A man jau likās, ka tu redzi perfekti ij Kopainu ij visu... It īpaši tev šī redze ir asa uz dažādiem Kariem... gan tiem, kas Mozus un Jozua laikā, gan pagājušā un šī gadsimta kariem? Viss skaidrs un redzams!

Iļi tomēr neredzam kopainu?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.27 14:17:33
Mulders
Kristietība ir leprozorijs! Pilns ar grēciniekiem, kam rokas lipīgas no nevainīgu bērnu asinīm... kur viņu šie grēki tiek balināti kā sniegs...

pēc atgriešanās, tikai un vienīgi pēc atgriešanās no šiem grēkiem , johaidī, kad tu beidzot to apjēgsi! Pēc obligāta, nepārprotama savas brīvās gribas izpauduma , kad cilvēkam sava netīrība jau līdz prievītei noriebusies , tikai tad !
Nekādas automātiskas balināšanas ar kristības brīdi (izņemot vecos grēkus). Ar kristību viss pa īstam tikai sākas - tb Ceļš kopā ar Jēzu, kur tev pašam obligāti (un bieži vien sūri grūti) jāpiedalās!

Tu te vislaik par darbu teoloģiju lecīgi smīkņā (turklāt nepareizi smīkņā), bet tāds kā tu varētu būt nudien laimīgs, ja tev piem. liktu izrakt tikai 1km garu grāvi! Elsdams pūzdams kaut kad tu to tomēr izveiktu, kamēr atgriezties no vissmagākā grēka ne tuvu vēl neesi spējīgs, kā uzskatāmi te redzam.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.27 14:24:57
Ctulhu
OK, tiktad nav skaidrs, kaapeec bija jaataisa tas pasaakums ar katastrofaam - pludiem unpilseetu izniicinaasanu?

Iespējams tāpēc, ka pārāk daudz ir visādu killeru, kuriem ar labu nu pilnīgi neko neieskaidrosi. Tad reizēm noder arī šādi iedarboties .
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.27 14:31:00
Ctulhu
Bet tas taču ir DIEVS, kas to dara. Tāpēc viss vienmēr ir augstākajā mērā taisnīgi. Zeme ne tuvu nav paradīze, ka būtu kāda neglabjama nelaime to pamest. Kas iepazinuši Jēzu, būtu gatavi uz to jebkurā momentā..
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.27 14:34:37

pēc atgriešanās, tikai un vienīgi pēc atgriešanās no šiem grēkiem , johaidī, kad tu beidzot to apjēgsi! Pēc obligāta, nepārprotama savas brīvās gribas izpauduma , kad cilvēkam sava netīrība jau līdz prievītei noriebusies , tikai tad !
Nekādas automātiskas balināšanas ar kristības brīdi! Ar kristību viss tikai sākas - tb Ceļš kopā ar Jēzu, kur tev pašam obligāti (un bieži vien sūri grūti) jāpiedalās!

Jonas izcēlums!

Bet Dieva Vārds saka:

Kol 2:13 Jūs, kas bijāt miruši savos pārkāpumos un savā neapgraizīšanā, Viņš līdz ar to darījis dzīvus, piedodams mums mūsu pārkāpumus;

Ap.D. 2:
38 Bet Pēteris tiem atbildēja: "Atgriezieties no grēkiem un liecieties kristīties ikviens Jēzus Kristus Vārdā, lai jūs dabūtu grēku piedošanu un saņemtu Svētā Gara dāvanu.
39 Jo šis solījums dots jums un jūsu bērniem un visiem, kas vēl ir tālu, ko Tas Kungs, mūsu Dievs, pieaicinās."

Nezinu reku rakstīts, ka Kristībā mēs saņemam Grēku Piedošanu!

1 Jāņa 4:19 Mīlēsim, jo Viņš ir mūs pirmais mīlējis.

Redz kā... Dievs mīl cilvēkus pirms cilvēki mīl Dievu!

Gal 4:9 Bet tagad, kad jūs Dievu esat atzinuši vai, labāki sakot, kad Dievs jūs ir atzinis, kā tad jūs atkal atgriežaties pie nespēcīgajiem un nabadzīgajiem pirmspēkiem un tiem atkal no jauna gribat kalpot?

Redzi pareizāk ir teikt, ka nevis mēs atzīstam Dievu, bet Dievs atzīst mūs!

Rom 5:6 Jo Kristus par mums bezdievīgajiem ir miris tanī laikā, kad vēl bijām nespēcīgi.

Pietam... kāda brīva gribas izpaudums var būt cilvēkam, kas saskaņā ar Dieva Vārdu (kuram tu pilnīgi atsakies ticēt) ir sekojošs:

Rom 3:
10 Gluži, kā ir rakstīts: nav neviena taisna, it neviena.
11 Nav neviena, kas saprot, neviena, kas meklē Dievu.
12 Visi ir novirzījušies, visi kopā kļuvuši nelietīgi. Nav neviena, kas dara labu, it neviena.
13 Viņu rīkle ir atvērts kaps, ar savām mēlēm viņi kļuvuši viltnieki, čūsku inde ir aiz viņu lūpām.
14 Viņu mute ir pilna lāstu un rūgtuma.
15 Viņu kājas steidzas izliet asinis,
16 posts un bēdas ir uz viņu ceļiem,
17 un miera ceļa viņi nepazīst,
18 Dieva bijības nav viņu acu priekšā! -

Lūk šāds ir Neatdzimis cilvēks! Vai tiešām domā, ka šāds cilvēks var "pac pēc sava nepārprotama brīvas gribas izpauduma"
Es saprotu ka tev līdz prievītei ir noriebies Dieva Vārda liecība par cilvēku pirms viņš ir atdzemdināts Dievā!

Un ko Pāvils raksta tālāk:

20 Jo ar bauslības darbiem neviens cilvēks nevar kļūt taisnots Viņa priekšā. Jo bauslība dod - grēka atziņu.
21 Bet tagad neatkarīgi no bauslības atklājusies Dieva taisnība, ko jau apliecina bauslība un pravieši.
22 Šī Dieva taisnība dota ticībā uz Jēzu Kristu visiem, kas tic. Jo tur nav nekādas starpības;
23 jo visi ir grēkojuši, un visiem trūkst dievišķās godības.
24 Bet Dievs Savā žēlastībā tos taisno bez nopelna, sagādājis tiem pestīšanu Jēzū Kristū.

Lūk... Risinājums ir Kristus, Dieva Darbs!

Kas Cilvēkam nav iespējams, tas iespējams Dievam! Ko cilvēks nespēj, jo viņa daba ir vērsta prom no Dieva, tātad arī visa griba, to spēj Dievs!

Šeit piepildās Dieva Vārdi:

Jer 24:7 Es tiem piešķiršu gribu Mani atzīt, ka Es esmu Tas Kungs, un tie būs Mana tauta, un Es būšu viņu Dievs, jo tie atgriezīsies pie Manis no visas savas sirds.

Tu visu laiku piedēvē Dieva Darbu cilvēkiem, it kā Cilvēki būtu tie, kas sev piešķir labo gribu, it kā cilvēki būdami saskaņā ar Dieva Vārdu novērsušies no Dieva spētu paši atgriezties... it kā Cilvēku "Labā Griba" būtu viņu pašu kaut kāds lēmums, uz kuru viņi nav spējīgi... jo tu netici Dieva Vārdiem, kad Kristus saka "65 Un Viņš sacīja: "Tāpēc Es jums esmu sacījis, ka neviens nevar nākt pie Manis, ja tas viņam nav Tēva dots."

Tu nespēj ticēt elementārajiem vienkāršajiem Dieva Vārdam Rom 9:16 Tātad ne no cilvēka gribēšanas vai skriešanas, bet viss no Dieva žēlastības.

Un sorry, kāmēr tu te būsi un sludināsi savas aplamības, tikmēr es nenoguris Rādīšu kā Dieva Vārds pret tevi liecina!

Tu saki, ka Kristībā nenotiek nekāda balināšana, bet Raksti saka:

Tit 3:5 Viņš mūs izglāba, nevis taisnības darbu dēļ, ko mēs būtu darījuši, bet pēc Savas žēlsirdības, ar mazgāšanu atdzimšanai un atjaunošanos Svētajā Garā,

Efez 5:
25 Vīri, mīliet savas sievas, tāpat kā Kristus ir mīlējis Savu draudzi, pats nododamies viņas labā,
26 lai to darītu svētu, šķīstot ar mazgāšanu ūdenī caur vārdu,
27 Sev Savu draudzi sagatavodams cienīgu, bez traipa, bez krunkas vai cita tamlīdzīga trūkuma, lai tā būtu svēta un bez vainas.

Atkal... Kristus Darbs ir šī mazgāšana un balināšana! Pietam tieši Kristībā - ūdenī caur vārdu!

kamēr atgriezties no vissmagākā grēka ne tuvu vēl neesi spējīgs, kā uzskatāmi te redzam.

Neesmu gan... bez Kristus!
Bet Kristū - zaprosto! Jo ne jau uz saviem spēkiem es lieku cerību, bet uz to, par kuru teikts - Rom 10:11 jo raksti saka: neviens, kas uz Viņu paļaujas, nepaliks kaunā.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.27 14:42:38
Mulders
Nezinu reku rakstīts, ka Kristībā mēs saņemam Grēku Piedošanu!

Ak Dieviņ, Tētīt! veco grēku piedošanu mēs saņemam, tikai jau veco ! Jēzus mūs kristībā taisno , lai mēs nestaigātu ar šo apgrūtinošo kamieļa kupri , bet varētu bez jebkāda traucējuma sākt no tīras baltas lapas! Tālāk sākas Ceļš, kurā (ja vien paliekam Viņam uzticīgi, protams) mēs tiekam pakāpeniski svētdarīti , reāli svētdarīti.

kamēr atgriezties no vissmagākā grēka ne tuvu vēl neesi spējīgs, kā uzskatāmi te redzam./Jona/
Neesmu gan... bez Kristus! /Mulders/


Jā gan, kā mēs to jau kurā tēmā uzskatāmi redzam... k.a.b.j.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 66 , pavisam kopa bijuši: 22573