atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Balsosim par Latvijas cilvēku!
Balss
Iesūtīts: 2008.10.01 16:28:23
Saņēmu šādu meilu:

Mostaties Latvijai ! Kādreiz laikām bija tāds vēlēšanu sauklis.

Paskatījos, kas notiek portālā :

http://www.starsandme.com/names/lv/top.html

kuras moto ir Manas mīļās Dzimtenes vārdi!

Pirmajā vietā ar 800 balsīm joprojām figurē Ždanoka, Pliners un
tamlīdzīgi tipāži...

Kur palikuši latvieši, kas varētu piedalīties
balsojumā ? Vai aizbraukuši uz Īriju, vai tepat Latvijas laukos
kartupeļus vēl rok? Izlasīju, ka pēc trešās balsojuma kārtas tiks
izdota grāmata par pirmajiem 30, kas uzvarēs šajos balsojumos.
Paskataties, kas tie ir!

Vai tiešām nevarat reizi dienā nobalsot par kādu Latvijai būtisku
cilvēku ? Vai tiešām Jums nav pašiem sava patriotisma balsot??


P.S.Pārsūtiet lūdzu šo ziņu saviem draugiem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
lamby
# Labojis lamby: 2008.11.08 18:37:32
9K116 Balsot par Kandalīnu - tas ir krietni!
čau! Kamēr nebiju Latvijā, Kundaliņam varens atbalstītāju pulks uzradies Zini, Kundaliņ, ka es Tevi arī atbalstu, bet ne jau saldējuma dēļ to daru mūsējais Cilvēks tomēr, vai zinies Starp citu, no ārzemēm arī var balsot. hmm, bail pat iedomāties, ja ždanokieši un plinerieši to pastāstītu saviem draugiem Krievijā ......
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.08 18:49:35
lamby Izlasi savu meilu!
lamby
# Labojis lamby: 2008.11.08 18:56:08
Balss būs problēma, jo e-mailu izveidoju speciāli lelb foruma vajadzībām, bet paroli pagaidām nevaru atcerēties (:
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.08 19:11:17
lamby
Nu tad izveido jaunu! Un nomaini šeit forumā uz citu meilu.
Bet vari atbildēt arī tepat - tu esi puika vai meitene?
lamby
# Labojis lamby: 2008.11.10 11:47:10
Vai Tu jau šodien nobalsoji par Kundaliņu? Balsot par Kundaliņu - tas ir krietni! (c) Miervaldis Gotiņš
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.10 12:16:37
Nē, krietni ir balsot par saviem ticības brēļiem un māsām!
lamby
# Iesūtīts: 2008.11.10 12:28:28
Balss bet princips ta viens un tas pats - balsot par savējo! Kundaliņš taču ir mūsējais, vai ne?
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.11.10 12:32:50
lamby
... mūsējais herētiķis
žēl protams, ka cilvēks tā aizmaldījies!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.10 12:45:13
lamby
Tavējais varbūt... tas, ka žēl cilvēka, nedomāju ir iemesls, lai veicinātu viņa maldu mācības izplatīšanos, popularizējot viņa personu.
lamby
# Labojis lamby: 2008.11.10 13:14:56
Balss piedod, bet es nelieku vienlīdzības zīmi starp personas popularizēšanu un viņa "maldu mācības" izplatīšanu, turklāt kas tur slikts, ka cilvēki ir informēti, ka arī Latvijā kāds (Kundali!) "praktizē" ( ) Sačkas (vai kkā tml., sorry, neatceros) jogu - vismaz reāli var uzmeklēt cilvēkus un redzēt, ko un kā viņi māca (nevis tikai nosodīt par viņu nodarbošanos!). Es savā laikā speciāli arī aizgāju uz Jehovas liecinieku Valstības zāli, lai redzētu, ko tad viņi īsti tur dara - apnika tie nosodījumi, ko dzirdēju par viņiem, jo kad jautāju: "vai paši esat bijuši JL "dievkalpojumos"?", atbilde parasti bija noliedzoša. Ar vienu reizi man pietika - redzēju, ko un kā viņi dara savās tikšanās reizēs - palikt nepaliku pie viņiem, bet pieredzi ieguvu!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.10 13:34:31
lamby
Ja pazīstam substanci pēc vizuālā apraksta, specifiskā aromāta u.c. parametriem, vai mums tāpēc pilnīgi visās substancēs personīgi jāiekāpj, lai pārliecinātos - jā, patiesi substance?!
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2008.11.10 13:47:40
lambylamby "Ar vienu reizi man pietika - redzēju, ko un kā viņi dara savās tikšanās reizēs - palikt nepaliku pie viņiem, bet pieredzi ieguvu!"

Pilna pasaule ir ar tādiem maoisma izplatītājiem pasaulē, kas vienu reizi bijuši Ķīnā, visu savām acīmredzējuši un sapratuši. Bija un joprojām rietumos daudz tādu dedzīgu komunistu, kas vienu reizi bijuši Padomju Savieīnībā, paši savam acīm visu redzējuši un piedzīvojuši un kļuvuši pārliecināti komunisti. Personīga pieredze ir jau laba, bet ja tā ir tik virspusīga, tad tā var būt maldīga. Ja tu kaut nedaudz iedziļinatos jehovistu mācībā, ja tu redzētu viņu virtuvi no iekšpuses (ir daudz tādu liecību), tad tavs spriedums varētu būt tuvāks patiesībai.

Un nevar jau publiskajā telpā tā nodalīt personu no viņa pārstāvētās mācības vai īpašās publiskās aktivitātes. Ko gan mēs daudz zinām par Māri Štrombergu, bet viņš ir populārs ar to, ko dara - brauc ar BMX riteni. Juris Rubenis ir populārs ar to, kā viņš māca Dieva vārdus, bet Jānis Vanags ar to kā aizstāv Baznīcu un konservatīvās vērtības.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.11.10 13:50:43
Saldējumu - studijā !!!
Gaidiet
lamby
# Iesūtīts: 2008.11.10 14:13:41
lēnprātīgais Ar JL darīšana ir sanākusi ne tikai virspusējā līmenī, ka Tu pieņem, nezinot neko par mani. Diemžēl viens pazīstams cilvēks sapinās ar viņiem, arī viņu dāļātos žurčikus reizēm paņēmu no šīs paziņas, jo man šķiet normāli, ka es lasu viņu pašu tekstus, kā viņi lietas skaidro. Pēc tam jau var salīdzināt to ar savas konfesijas nostāju. Bet jautājums bija par ko citu - ok, daudzi zin viņu staigāšanu apkārt un žurčiku došanu, taču reāli tā ir tikai viena viņu darbības puse, kā viņi komunicē ar "pasauli". ko jūs zinat par viņu iekšējām attiecībām? reizēm, lai neveidotu tādus šaurus stereotipus, ka Tu veido par Štrombergu, Rubeni, vai +Jāni, der arī kontaktēties ar attiecīgiem cilvēkiem, ja vien ir tāda iespēja un vajadzība.
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.11.12 08:49:54
Es jau nobalsoju par Kandalīnu. Vai Tu arī?

PS. Man par šo neviens nemaksā, un es to nedaru arī saldējuma motivēts. Balsot par Kandalīnu ir krietni, un vyss.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.11.12 09:07:25
es nea. nebalsoju un nebalsošu
es nobalsoju par krietnākiem ļaužiem
sicilia
# Iesūtīts: 2008.11.12 09:12:53
Donachka

man liekas, ka nav..... bet tās ir manas personīgās domas
sicilia
# Iesūtīts: 2008.11.12 09:48:10
Donachka

Nu un? es vienalga balsot par tiem,. kas man vairāk simpatizē
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.12 12:00:22
Donachka
Tātad tavi ticības brāļi un vadītāji NAV tavējie?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.11.12 18:49:37
Balss
tu to teici
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 72 , pavisam kopa bijuši: 20503