atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homoseksualitāte - vai ir pamatoti argumenti homoseksuālu darbību (kā tādu) morālai nosodīšanai?
Kārlis sj
Iesūtīts: 2007.03.16 14:32:46
Shkjiet shis ir aktuaals jautaajums. Teikshu atklaati, ka man nav saprotama lielaako Latvijas bazniicu oficiaalaa attieksme pret gejiem. Es nesaku, ka es to noraidu, bet es to vienkaarshi nesaprotu. Vai varam par to runaat?

Vismaz RKB jaunaakie autoritatiivie dokumenti (Katehisms 2357 , Persona Humana VIII, Veestule biiskapiem par geju pastoraalo apruupi par. 6) primaari atsaucas uz Rakstiem Gen 19: 1-29; Lev 18:22 un 20:13; Rom 1: 24-27; 1 Kor 6: 9-10; 1 Tim 1: 10.

Mans jautaajums, vai shiis rakstu vietas var buut shodien par pamatu homoseksuaalu darbiibu moraalai nosodiishanai? Vai ir citu argumenti, lai apgalvotu, ka shaadas darbiibas ir moraali nepareizas?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
AutorsZiņas teksts
Mirga
# Iesūtīts: 2007.03.27 18:35:26
Vai tiešām var tā līdz ausīm iepīties jaucēja tīklos?
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.03.27 22:43:34
Janis Diekonts , ak nee, homoseksuaalismu es galiigi negribu sludinaat. Pietiek jau ar sho lietu taapat probleemu, un daudziem cilveekiem `aaraa` taa ir vienkaarshi realitaate. Es arii negribu niideet LELB vai RKB skaidro nostaaju shajaa jautaajumaa, bet veesture raada, ka shiis nostaajas mainaas, neskatoties, ka Raksti, uz kuriem taas atsaucaas, nemainaas. Agraak vareeja attaisnot verdziibu, spiidzinaashanu, dedzinaashanu, tagad to pat nedomaa dariit. Ja esmu kaadas bazniicas loceklis, tad akcepteeju taas nostaajas autoritaati - BET, vai tas man atnjem tiesiibas par to diskuteet? Galu galaa bazniicas oficiaalaa nostaaja arii paarstaav ticiigo nostaaju, taapeec dialogs ir nepiecieshams.
konsekvence [84.237.161.37]
# Iesūtīts: 2007.03.28 00:10:45
1.)Tas nav diskutējams, bet gan Svēto Rakstu autoritātes jautājums Baznīcai.
2)Pederastu un pedofilu problēmas jārisina caur grēksūdzi, vai arī viņi līdz ar visiem ārējiem grēciniekiem paliek ārā.
3)Baznīcas vēsts ir grēku piedošanas, ne grēka legalizēšanas vēsts.
4.)Diskusija ir sevi izsmēlusi, jo tās ierosinātājs nespēj un negrib pieņemt Rakstu autoritāti aplūkojamā priekšmetā.
klusētājs [81.198.5.140]
# Iesūtīts: 2007.03.28 09:15:51
konsekvence Jūsu paustajā ir nevis konsekvence un diskusijas rezumējums, bet autoritārismam raksturīga nespēja bez aizdomām un tiesāšanas sarunāties, ja opnentiem ir atšķirīga izpratne par lietu norisi

liels PALDIES diskusijas dalībniekiem par pārdomām un argumentiem!
konsekvence [84.237.161.71]
# Iesūtīts: 2007.03.28 14:07:32
1)Es pievienojos Arhibīskapa, eskalibura un brāļa Voldemāra argumentiem, jo to pamatā ir Svēto Rakstu autoritāte.
2)Es noraidu argumentus, kas balstīti Svētajiem Rakstiem svešos iepriekšpieņēmumos.
3)Es necienu un nosodu viedokļus, kas ir pretrunā Svēto Rakstu autoritātei Baznīcai svarīgos jautājumos.
redaktors
# Iesūtīts: 2007.03.28 15:42:06
LELB portālā ievietos arhibīskapa Jāņa Vanaga referāts "Bībele un homoseksualitāte" sadaļā: Garīgi raksti -> Teoloģija.
Saite uz rakstu:
http://www.lelb.lv/lv/?ct=homoseksualitate
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 28 , pavisam kopa bijuši: 1904