atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Autoritāte
Mulders
Iesūtīts: 2008.08.25 12:32:55
Vai jūs atzīstat autoritātes, ārpus sevis?

Es to jautāju tādā ziņā. Ja ir kāds notikums, process whatever (piemēram auto remonts) kas ir it kā defaultā ārpus jūsu kompetences, vai jūs esat tas cilvēks, kas uzdod jautājumus, mēģina savākt par doto tēmu visvairāk informācijas un tā teikt "noķert vilcienu", jeb jūs paļaujaties uz autoritātēm, kas tieši ar to nodarbojas un jums provaido tikai gatavu processinga rezultātu?

Es p
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.26 14:53:37
Mārtiņš, tu kaut kā Matrixā bibelisko līdzību saskatīji?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:02:50
Terminoloģija cita, vēži tie paši! Sačakarētību izraisa Ādams, bet atbild (saņem sekas) viņa pēcteči!

Pirmkārt sekas Ādams saņem pats arī! Otrāmkārtām... kā jau teicu, viens cilvēks ietekmē citus cilvēkus gan labajā gan ļaunajā. Tev tas nepatīk, tev gribētos pasauli, kur viens var ietekmēt otru tikai labajā, bet ja kas ļauns notiek, tad es nav vainīs, vainīgi viņi paši. Gribēt tu vari un vari pat saukt tādu sistēmu par taisnīgu. Es tādu sistēmu saucu par blatanty netaisnīgu un ļaunu, jo tā ir sistēma, kas mēģina no cilvēka noņemt atbildību par VIŅA izraisītajām sekām! Tu visu laiku uzmet lūpu, ka tev redz jācieš tavu vecāku grēku dēļ, bet īstais iemesls ir tāds, ka no TEVIS prasa atbildību par TAVU bērnu audzināšanu! Lūk to tu negribi, tamdēļ vaino sistēmu! Bet sistēma ir taisnīga... jo sistēma dod iespēju neitralizēt un apiet tavu vecāku radītos grūto bērnību ar SAVU dzīvi un labajiem darbiem, tā nodrošinot gan sev gan saviem bērniem to, ko tev nevarēja dot tavi vecāki - tev šī iespēja ir, šī sistēma dod iespēju, bet šī iespēja ir jārealizē tev un tas, ka tu neesi piedzimis par Princi, tā ir tava problēma... ja tu uzskati par netaisnīgu to, ka tev nav tas, kas ir Prinčiem, tad varbūt parunā ar Prinčiem, jo arī viņiem nav kaut kas tāds, kas ir tev! Tava problēma man šķeit ir tajā, ka tu negribi pieņemt nevis Sistēmu, bet pats savu situāciju kurā tu pats sevi esi iepindzelējis, un tas IR tas par ko es runāju un kāpēc es tev saku, ka ja tu tā turpināsi, tad tu nevarēsi no tā izrauties... tu jau tagad šķiet rausties kā uz karstas pannas, to zilo tabletku norīt baidies bet izspļaut žēl!

Manā katlā būs lielāka temperatūra, nekā ja es būtu tikai pāris cilvēkiem smadzenes sakompostrējis?

Nezinu! Tu dabūsi tieši to atsitienu, kuru pats būsi radījis ar savu darbību - sekas ir proporcionālas cēlonim!

Vienkārši. Parastā varbūtību teorija, lielo skaitļu likums. Vajag tālāk paskaidrot?

Vajag!

Kas te ir lielie skaitļi?

Pag, tu jau citu ticību Dievus arī par briesmoņiem uzskati, kāda te starpība?
Nekāda! Tākā, ja šo citu ticību Dievi ir reāli un spējīgi kaut kripatiņu realizēt no tā, ko viņu adepti vāvuļo, lai tik nāk un liek man pa dibenu ar saviem zibeņiem, vai kas nu kuram tur arsenālā!

Būtu jau labi, viņi pat jūtas laimīgi, taču kāpēc tad Dievs viņiem to visu atņems un iemetīs Ftopkā? Pie kam īsi pirms mešanas visu vēl izskaidros?
A kāpēc, lai Dievs dotu viņiem rotaļāties ar Dieva rotaļļietām, ja Dievu viņi noraida... tā teikt, Dievu mēs negribam, bet viņa sasolītos labumus gribam... to tu uzskati par taisnīgu?

Kāpēc lai viņš atteiktos no tā, kas viņaprāt ir taisnība?

Nezinu... man jau likās, ka dzīvība ir tā vērta, lai atteiktos no spridzināšanās!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:04:43
Mulders
Nu tur ir pilns ar līdzībām, nosaukumiem etc.
Un tas sienas kopā ar Neo mesiānismu un čakarē cilvēkiem prātu, ka Glābšanai / Pestīšanai vajag kaut kādas pārcilvēcīgas izdarības, noklusējot, ka visu to cilvēkam neiespējamo Dievs jau ir izdarījis.
Paskat, KN un pārējie - par varītēm grib kaut kādus ekstraordinārus pasākumus, viņi atsakās pieņemt realitāti, ka cilvēks _tehniski_ jau ir gatavs, bet tikai _griba_ laužās.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:06:55
Mulders
Kaut kā tas lido pret tevis paša stumto ideju, ka cilvēks kurā katrā brīdī var par Aģentu 007 tapt.
Kur es tā teicu?

Tātad viņš bij Aģents007 kas var 18 gados to izdarīt, ja viņš to neizdarīja, sorry...
Aha, tātad nejauši īsi pirms kara / katastrofām sadzimst daudz Aģentu007? Tas kaut kā runā pretī "dvēsele pārmanto no saviem vecākiem".

Pietam no līdzības ir skaidrs, ka tiek dots laiks VAIRĀK kā vajag!
Nav skaidrs. Ja palīdz, varam nomest vēl gadus nost, un skatīt visu epidēmijas / katastrofas / bada gaismā.

nevis VIDE, bet CIVLĒKI ir atbildīgi par ļaunuma sekām. Tobiš, ja kāds cieš, tad primāri nevis vides, bet citu cilvēku dēļ!
A citi cilvēki ir tādi, kādi ir - kāpēc? ;-)
Tā vide jau arī ir iepriekšējo paaudžu veidota.
Es ar "vidi" te visu laiku domāju "tradīcijas, kultūru", nevis laika apstākļus. Sanāca nesaprašanās.

To ko Cilvēks kontrolē, par to arī Cilvēks ir atbildīgs
"Cilvēks" tev te ir klase, ja? Jānis savāra ziepes, bet Pēteris ar Kārli cieš Jāņa dēļ. No tava skatu punkta visi viņi ir "Cilvēks", kaut kāds abstrakts, nevis ka būtu jaskata katrs indivīds atsevišķi?

Blēņu saturs! Blēņu blēņiskums...
Blēņas ir neloģiskas, nesaprātīgas runas. Interesanti, kur tev budismā ir neloģisms un nesaprāts? Tāds, ka pat katrs poļu zemnieks to saprot!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:07:22
Mulders
Iedzimtais Grēks... un iepretīm Dieva Diagnoze Romiešu 3:10-20

Tava teorija no šī īsti neizriet, bet šie rezultāti var tikst sasniegti atbilstoši Tavai teorijai.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:11:41
Tava teorija no šī īsti neizriet, bet šie rezultāti var tikst sasniegti atbilstoši Tavai teorijai.

Mana teorija izriet no Rakstiem + Tā ko es novēroju dzīvē pie cilvēkiem! Redzot saskaņu starp abiem, formulēju teoriju!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:16:55
Mārtiņš
Realitātē attiecībā pret Dieva valstību katrs cilvēks ir Aģents007, jo tur nevajag ne fizisku dotumu, ne intelektuālas spīdēšanas, ne visādus vingrojumus izpildīt, pat ne pārvarīgu drosmību. Tur vajag tikai mīlestību un no tās izrietošo, pārējo paveiks Dievs.
Nuja, un tie, kuriem ir tas talants meklēt un atrast Dieva Mīlestību, tie arī ir Aģenti007! Mēs tak garīgā plāksnē līdzības skatām. :-)

Man no Matrix patīk ideja par pasaules virtualitāti.
Visi tur mesijas u.c. momenti nav tik būtiski.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:18:06
Kur es tā teicu?

Ikreiz, kad es argumentēju, ka cilvēks ar savām izvēlēm veido savu raksturu. Tu brēc, ka vecumdienās ikviens var mainīt savu viedokli uz pretējo! Tad var cilvēks kuru katru brīdi par Aģentu007 uztaisīties vai nevar? Iļi ja sāka ķā ļauns, tad par labu vairs nevar tapt?

Aha, tātad nejauši īsi pirms kara / katastrofām sadzimst daudz Aģentu007? Tas kaut kā runā pretī "dvēsele pārmanto no saviem vecākiem".

Lai cik tas jocīgi nebūtu, bet tieši Karā un smagos apstākļso cilvēki ļoti ātri kļūst ticīgi!

Nav skaidrs. Ja palīdz, varam nomest vēl gadus nost, un skatīt visu epidēmijas / katastrofas / bada gaismā.

Skaidrība gan laikam ir subjektīva. Ja to neredzi, nevaru palīdzēt! Gaidīsim tavu apgaismībU!

A citi cilvēki ir tādi, kādi ir - kāpēc? ;-)
A) citi viņus par tādiem padarīja.
B) Viņi tam pakļāvās, nepretojās, nedomāja, ignorēja... plūda pa straumi

Es ar "vidi" te visu laiku domāju "tradīcijas, kultūru", nevis laika apstākļus. Sanāca nesaprašanās.
Un tā ir Cilvēku Funkcija, nevis Dabas vai Dieva gribas funkcija! Tā ri cilvēku gribas funkcija. Dievs nav vainīgs pie tā, ka cilvēks grib ļaunu! Līdz ar to, kad to saproti, tad saproti, ka Dievs nav vainīgs pie tā, ka tavi vecāki pīpēja, tamdēļ tu viegli iezaļgans piedzimi! (no offense)

"Cilvēks" tev te ir klase, ja? Jānis savāra ziepes, bet Pēteris ar Kārli cieš Jāņa dēļ. No tava skatu punkta visi viņi ir "Cilvēks", kaut kāds abstrakts, nevis ka būtu jaskata katrs indivīds atsevišķi?

Jānis iesit Pēterim un Pēteris cieš... Tieši tā! Jāņa ļaunuma dēļ! Taču, Maijiņa var Pēteri izārstēt un Pēteris būs laimīgs Maijiņas dēļ. Tieši tas pats mehānisms, kas ļauj Jānim radīt ciešanas, ļauj Majiņai tās neitralizēt un vēl vairāk, radīt labo!

Blēņas ir neloģiskas, nesaprātīgas runas. Interesanti, kur tev budismā ir neloģisms un nesaprāts? Tāds, ka pat katrs poļu zemnieks to saprot!
A kas Budismā vispār ir loģisks.
Tb lai sasniegtu apgaismību jāpārstāj gribēt dajebkas. Kad vairs negribi neko, tad viss, kas ir, ir kā dāvana! Tač gribēt sasniegt apgaismību nedrīxt pārstāt

Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:22:16
KarotesNav

Budismā visas lielās kustības ir nenormāli sarežģītas. Tās ir pretrunā novērojamajai dabai vēl vairāk nekā Jēzus augšamcelšanās.
Un budisma galamērķis - izšķīšana nirvānā - ir kaut kas līdzīgs eksistences pārtraukšanai (nekas, kam pat nosaukums `Nekas` ir pārāk daudz) un man vismaz nav akceptējams. Pat mīlestība tiek intrepretēta nevis kā tuvākmīlestība, bet kaut kā līdzīgi robotu attiecībām, kas viens otru remontē, bet ... bez jebkādas cilvēcības.
Un sastopot tik nenormālu neatbilstību manai būtībai, paceļas jautājums, vai tas ir jēdzīgi, vai tam ir jēga? Budismā drīzāk lielāks vilinājums ir ierobežoti tiekties pēc nirvānas, tikai tik daudz, lai minimizētu ciešanas, bet neizbeigtu eksistenci (viņiem arī tas ir Ok).
Un viena no atziņām, kas pieliek punktu budisma atbalstam, ir tā konkrēta atbilstība Bībeles Sātanam, t.i., Sātans var būt budists.
Es ticu, ka Dievs ir paredzējis ceļu, kā parastie buditiskās kultūras austrumnieki (un visi citi neevanģelizētie), līdz kuriem nav nonākusi Kristus=Mīlestības taustāmā ( ? - te man prasītos paskaidrot ) vēsts, atrod Pestīšanu.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:31:15
Mulders
Pirmkārt sekas Ādams saņem pats arī!
Un man no tā labāk paliek? Man tak sekas var būt daudz smagākas nekā Ādamam. :-)

tev gribētos pasauli, kur viens var ietekmēt otru tikai labajā, bet ja kas ļauns notiek, tad es nav vainīs, vainīgi viņi paši.
Tāda pasaule ir jebkura normāla skola! :-)

to zilo tabletku norīt baidies bet izspļaut žēl!
:-)

A kāpēc, lai Dievs dotu viņiem rotaļāties ar Dieva rotaļļietām, ja Dievu viņi noraida.
A kāpēc tad viņiem tagad tās rotaļlietas dod?


Kas te ir lielie skaitļi?
1) Mums ir zināms visas populācijas teorētiskais kāda lieluma sadalījums (mūsu gadījumā tas ir "pareizās ticības pieņemšanas vecums".
2) Ņemam patvaļīgas, nelielas izlases no cilvēkiem un skatāmies, kāds tur ir sadalījums. Tas, protams, ka var atšķirties no teorētiskā.
Lielo skaitļu likums apgalvo, ka pie pietiekami lielas izlases tās sadalījums tiecas uz visas populācijas teorētisko sadalījumu.

Varam sadalīt visus cilvēkus pa grupām, pa gadiem, kuros tie pieņēma pareizo ticību.

Tagad, pasaule tiek apstādināta. Līdz ar to - tie cilvēki, kuri būtu pieņēmuši ticību vēlāk, to vairs nevar izdarīt!


Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:36:36
KarotesNav
Nuja, un tie, kuriem ir tas talants meklēt un atrast Dieva Mīlestību, tie arī ir Aģenti007! Mēs tak garīgā plāksnē līdzības skatām. :-)

Garīgā plāksne vispār ir kaut kāds mītisks jēdziens, ka ierāmēt Dievu. Garīgā mūzika, piem., palīdz ticīgajam un liecina, bet neticīgo pati neietekmē.
Manuprāt Jēzus ir pietiekami skaidri norādījis, ka mīlestība ir vienīgais arguments - un uz šo dotumu ir spējīgi _visi_. Redzi, esmu pārliecināts, ka cilvēks, ko patiesi vada mīlestība, pēc savas dabas nepretojas Dievam. Un mēs varam būt tikai pateicīgi, ka Dievs nepieprasa no mums šo mīlestību, bet mūs apbalvo ar to. Jo mums kaut uz mirkli savu gribu pavēršot Dieva virzienā, Viņš atbild.
Ja gribi _uzzināt_ patiesību, ļaujies tai. Nevis spriedelē, mācies gudrības, būvē milzīgas teorijas, meklē grālus - vienkārši lūdz, lai Tev dod patiesību. Un lūdz ar pazemību, tas ir principiāls nosacījums, jo pretstatā augstprātība ( tas ir mans pagaidām bezpierādījuma viedoklis ) principā ģenerā savu mikropatiesību, kas uz to brīdi tomēr spēj aizsegt absolūto patiesību.
vilks
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:40:00
Hmm, vai jūs vēl runājat par autoritātēm?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:40:40
Un man no tā labāk paliek? Man tak sekas var būt daudz smagākas nekā Ādamam. :-)

A kurš tev liek lidot pa to pašu trajektoriju? Negribi... iecērt piešus grīdā un saki NĒ ĀDAM! A tu turpini lidot ob stenku un cepties, ka tevi ne tā izšāva!

Tāda pasaule ir jebkura normāla skola! :-)

Tik visas skolas reiz beidzas un sākās īstā dzīve, kurā tu ieej ar to ko esi iemācījies, ja sūdīgi mateni mācījies, katrs lunis veicī apčakarēs, ja sūdīgi mācījies ģeogrāfiju, apmaldīsies 3 priedēs, ja sūdīgi mācījies ētiku, no katra puba tevi metīs ārā... un nevis uz mīxta matrača kā fizkultūras stundā bet pret cietu bruģi!

A kāpēc tad viņiem tagad tās rotaļlietas dod?
Lai Dievu iepazīst un iemīl rotaļlietu devēju, nevis pašas rotaļlietas!

Ā sapratu tavu gļuku ar statistiku!

Tas ir tas, par ko dabūja viens te frukts pa kaklu... ka šis pamēģināja statisitkas rezultātus, ka baltie ir gudrāki par nēģeriem, attiecināt uz individuāliem nēģeriem

Kļūda tavā funkteirī ir tāda, ka tu statistiski vidējo mēģini pielietot attiecībā uz grupas indivīdiem! Tas ir statistikas pielietojamības kļūda... peitam major kļūda un daudzu sofistiku avots!

Jo pēc tevis sanāk, ka viens no mums es, tu, masiks vai Ctulhu noteikti ir Ķīnietis
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:41:05
vilks, jā... es esmu autoritāte KN un KN ir autoritāte man - dažādos jautājumos, nemaisies...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:42:41
Mulders
Ikreiz, kad es argumentēju, ka cilvēks ar savām izvēlēm veido savu raksturu. Tu brēc, ka vecumdienās ikviens var mainīt savu viedokli uz pretējo
Nē, es ironizēju par tavu "ja jau viens muslims pārkonvertējās, tātad var visi!". Pieturoties pie šī, pēc tavas teorijas, ikviens vecais to var izdarīt! :-)

Tad var cilvēks kuru katru brīdi par Aģentu007 uztaisīties vai nevar?
Aģents007 nav tas, kas ir pieņēmis ticību, bet gan tas, kas pārvarējis n-tos šķēršļus, un izrādījis nesalaužamu izturību. Aģents007 ir jau PIRMS ticības pieņemšanas.

Lai cik tas jocīgi nebūtu, bet tieši Karā un smagos apstākļso cilvēki ļoti ātri kļūst ticīgi!
To tu saki!

A) citi viņus par tādiem padarīja.
B) Viņi tam pakļāvās, nepretojās, nedomāja, ignorēja... plūda pa straumi

Nu, lūk, un ja tādi paši "nepretojās, nedomāja, ignorēja... plūda pa straumi" uzaug kristiešu ciematiņā, tad viss nez kāpēc OK?

Tā ri cilvēku gribas funkcija. Dievs nav vainīgs pie tā, ka cilvēks grib ļaunu!
Nez, kurš ir Objekta "Cilvēks" autors? Un kurš ir autors sistēmai, kurā pārmantojas sačakarētība? ;-)

Taču, Maijiņa var Pēteri izārstēt un Pēteris būs laimīgs Maijiņas dēļ.
Maijiņa ārstēs tikai tad, ja viņu mīļi palūgs, aber Jānis bliež visiem bez izņēmuma! Pie kam Maijiņas neārstētie iet bojā. Jauka sistēma ....

Tač gribēt sasniegt apgaismību nedrīxt pārstāt
Nē. Ja apgaismība jau ir sasniegta, tad taču nav jēgas no "gribēšanas sasniegt apgaismību". Ja tu jau esi atnācis uz mājām, vai tad tu joprojām gribi "atnākt uz mājām"?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:44:13
Maartinjs izdara tipisku ticiigo, seviskji kristiesu kljuudu. Vinjs domaa, ka miilestiibu var realizeet arii sisteema ar zemu intelektu.

Tas ir nepareizi.


Tas ir pareizi! Bērns daudz patiesāk un īstāk spēj mīlēt nekā pieaudzis profesors! Man vecmāmiņa mīlēja, laigan izglītība viņai bij 4as klases...

Un MīlestībU "nearealizē" Mīlestība IR! Un tā var izpausties 1000 dažādos veidos!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:45:46
Mārtiņš
Budismā visas lielās kustības ir nenormāli sarežģītas. Tās ir pretrunā novērojamajai dabai
Kādas kustības? Pasaules iekārtojums? Tad - kvantu mehānika arī ir nenormāli sarežģīta.

Un budisma galamērķis - izšķīšana nirvānā - ir kaut kas līdzīgs eksistences pārtraukšanai
Eksistenci pārtrauc tikai ilūzijas. Tā drīzāk ir kā atmošanās.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:46:45
Ctulhu
Viens no mīlestības parametriem ir tās emocionālā izpausme.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:50:22
Aģents007 nav tas, kas ir pieņēmis ticību, bet gan tas, kas pārvarējis n-tos šķēršļus, un izrādījis nesalaužamu izturību. Aģents007 ir jau PIRMS ticības pieņemšanas.

Prijehaļi! Par Aģentiem007 tātad piedzimst?

Nu, lūk, un ja tādi paši "nepretojās, nedomāja, ignorēja... plūda pa straumi" uzaug kristiešu ciematiņā, tad viss nez kāpēc OK?

Tb tev ir pretenzijas, ka cilvēks, kas piedzimst higēniskā vidē, tādā arī paliek? Es tev nesaprotu, kad kādam ir slikti, tu brēc, ka tas ir netaisnīgi, jo reku tam tur ir labi. Kad kādam ir labi, tu brēc, ka tas ir netaisnīgi, jo šis nezin kā ir tad, kad ir slikti? Tad tu gribi lai visiem ir slikti vai labi?

Nez, kurš ir Objekta "Cilvēks" autors? Un kurš ir autors sistēmai, kurā pārmantojas sačakarētība? ;-)

Dievs ir Cilvēka Brīvās gribas autors.
Bet Šīs gribas aktu atuors ir Cilvēks!

Kad sapratīsi, ka Radīt Cilvēka Gribu un Cilvēkam Gribēt nav viens un tas pats, sapratīsi ko nozīmē brīva un autonoma morāli atbildīga būtne! Savukārt sistēma, kurā "sačakarētība nepārmantojas" ir sistēma, kurā nenotiek attīstība!

Maijiņa ārstēs tikai tad, ja viņu mīļi palūgs, aber Jānis bliež visiem bez izņēmuma! Pie kam Maijiņas neārstētie iet bojā. Jauka sistēma ....
Nepareizi! Maijiņa piedāvā savu ārstēšanu ikvienam, kas dabūjis pa aci, un pat izdala savu telefonu tiem, kas vēl nav dabūjuši!

Nē. Ja apgaismība jau ir sasniegta, tad taču nav jēgas no "gribēšanas sasniegt apgaismību". Ja tu jau esi atnācis uz mājām, vai tad tu joprojām gribi "atnākt uz mājām"?
Tak es runāju par ceļu... Kad esi ceļā, jāpārstāj gribēt viss, bet tomēr ir jāgrib iet mājās! Tātad tomēr kaut kādai gribai jābūt... un tiek implicēts, ka ar to pietiek, lai nonāktu mājās... ar gribe``sanu nonākt mājās. Taču ja notiks iešanas akts, kur garantija, ka nekļūdīsies?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.26 15:51:52
Mulders
Tik visas skolas reiz beidzas un sākās īstā dzīve, kurā tu ieej ar to ko esi iemācījies, ja sūdīgi mateni mācījies, katrs lunis veicī apčakarēs
Esmu par to, ka tādus nemaz no skolas ārā laist nevajag. Tie ir visi, kuri ir formāli ieskaitīti, bet zināšanu tiem nava. Dieva skola ar tādiem trūkumiem neslimo.

Lai Dievu iepazīst un iemīl rotaļlietu devēju, nevis pašas rotaļlietas!
Tad pats arī lai nāk, ko tur māžojas ar rotaļlietām un paslēpes spēlē?

Kļūda tavā funkteirī ir tāda, ka tu statistiski vidējo mēģini pielietot attiecībā uz grupas indivīdiem!
Vidējo kā reiz nevelku, es tak teicu - "sadalījums"! Vajag paskaidrot, kas ir parametra sadalījums, un ar ko tas atšķirās no vidējās vērtības?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 93 , pavisam kopa bijuši: 37845